Film Kategorileri

"Politik" Kategorisindeki Filmler

, ,
IMDb: | 6.077 izlenme

Borat 2006 Filmi Türkçe Dublaj izle

, , | IMDb: | 6.077 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2009 ve Öncesi Genel Komedi Filmleri Politik Türkçe Dublaj

Orijinal adı Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan olan Borat: Şanlı Kazakistan Milletinin Çıkarlarını Arttırmak için Amerikan Kültürünün incelenmesi filmi HBO’da yayınlanan “Da Ali G Show” un yaratıcısı tarafından bu kez Kazak bir gazeteciyi canlandıran Borat Sagdiyev ile bu filmde karşımızda. Borat ana yurdu Kazakistan’ı bırakıp ABD’de Amerikan halkının yaşamına dair bir belgesel çekmek amacıyla yola çıkar. Uluslar arası çizdiği zikzaklar ve çılgın Amerikan kültürünün garip krizleri arasında Borat gerçek insanlarla karşılaşır. Bu gerçek insanlardan aldığı tepkiler oldukça güçlüdür. Roportaj yaptığı kişiler bazı durumlarda onun ırklar ve insanlar hakkındaki garip düşünceleri batılı insanın düşüncelerinden ayrılmaktadır. İyi seyirler, FilmCehennemi.Org

,
IMDb: | 1.021 izlenme

Gulaab Gang 2014 Altyazılı İzle

, | IMDb: | 1.021 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2014 Filmleri Aksiyon Dram Genel Politik Türkçe Altyazılı

Tehlikeli işlerle ilgilenen çete üyesi bir kadın, Kızlarının istikbali için elinden geleni yapmıştır. Kızlarını okullarına gitmesi ve hayatlarının düzene girmesi için eğitimleri adına gerekli ne ise hep yapmaya çabalamıştır. Çete işlerinden sıkılan kadın siyasete adım atmaya karar verecektir. Fakat başına gelecek olaylar sandığından dahada kötüdür.. İyi seyirler.

,
IMDb: | 1.000 izlenme

The Help 2011 – Duyguların Rengi Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 1.000 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2011 Filmleri Biyografi Dram Genel Komedi Filmleri Politik Türkçe Dublaj

New York’da en çok satan kitaplar arasında bulunan The Help romanı sinemaya uyarlanarak başarılı bir film haline gelmiş. Skeeter Phelan 1960’ların Mississippi eyaletinde yaşayan genç bir kızdır. İyi bir eğitim almış ve okulunu başarılı bir şekilde bitirmiştir. Ailesinin ondan beklentisi evlenip çocuk yapması ve aile kurmasıdır. Onun ise yazar olma gibi bir hayali vardır. Ailesinin bu beklentilerini boşa çıkarmayı göze alır ve yazar olmaya karar verir. Sıradan bir gazetede ufak bir köşe yazısını almayı başarır. Burada yazdığı yazılar kadınlar hakkındadır. Arkadaşının hizmetçisi olan Aibileen’den ve aşçısından bu konuda yardımlar almaya başlar. Kısa süre içinde yazdığı gerçek hikayeler açıklı yönleriyle okuyanları bir hayli etkiler. Böylece üç farklı sosyal statüdeki kadının sıra dışı dostlukları başlamış olur…

,
IMDb: | 2.120 izlenme

Chicago 8′lisi – The Chicago 8 2011 Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 2.120 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2011 Filmleri Genel Politik Türkçe Dublaj

Chicago 1968 Demokratik Ulusal Kongre ayaklanmalara neden olan ve bu nedenle komplo nedeni için yargılanan 8 savaş karşıtı protestocuların gerçek mahkeme transkript’lere dayanarak yargılanmasını aktaran bir yapım. iyi seyirler FilmCehennemi.Org

,
IMDb: | 1.579 izlenme

Duvar (Yılmaz Güney) – Lemur Filmi Full HD izle

, | IMDb: | 1.579 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular:

2009 ve Öncesi Dram Genel Politik Yerli

Siyasi çalkantıların yoğun olduğu dönemde, yasaklı yönetmen ve oyuncu Yılmaz Güney’in, faşist otoriteye karşı çektiği film, Türk sinema tarihinin en çok tartışılan yapımlarından birisi niteliğinde..
Ankara’da siyasi suçluların bulunduğu bir cezaevinde çocuk hükümlüler de bulunmaktadır. Ağır şartlar, gördükleri işkenceler, pislik, sefalet, her şey bunların yaşamının bir parçasıdır. Tanrıdan tek dilekleri daha iyi bir hapishaneye gidebilmektir ve ellerini açarak Allah’a dua ederler. 4. koğuşun hayatta kalma mücadelesi veren bu küçük insanlarının ellerinde tek bir şey vardır: umut.. Herşeye rağmen mücadele etmek ve bu kaderi yenmek zorundadırlar.

,
IMDb: | 1.532 izlenme

Bir Terör Filmi Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 1.532 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular:

2009 ve Öncesi Aksiyon Biyografi Dram Genel Politik Suç Tarih Türkçe Dublaj

1970’li yılların Almanya’sın kanlı eylemleriyle tanınan Kızıl Ordu Fraksiyonu, bombalama ve adam kaçırma gibi terörist eylemlerde bulunmaktadır. Gudrun Ensslin (Johanna Wokalek) liderlik yaptığı, Ulrike Meinhof (Martina Gedeck) ve Andreas Baader (Moritz Bleibtreu) ‘den oluşan grup kendilerini terör örgütü olarak görmemektedir. Daha çok özgürlük arayışı için eylemler yapan ve devrimci olarak kendini tanımlayan bu grup, yaptıkları eylemlerin dozajı arttıkça kendi vicdanını ve insanlığını da zamanla kaybetmektedir.

Ultra HD film izle olarak filmi izledikten sonra yorumlarınızı bekliyoruz.

,
IMDb: | 954 izlenme

Gece’nin Kanatları – Wings Of The Night Full HD izle

, | IMDb: | 954 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular:

2009 ve Öncesi Dram Politik Romantik Yerli

Türkiyede’ki darbe dönemlerini anlatan film, 12 Eylül’de insanların yaşadığına örnek teşkil ediyor. Darbe’de sonra anne ve babası polis tarafından öldürülen Gece (Beren Saat) isimli bir kızın hikayesi anlatılmakta. Gişeye girdiği ilk günden beri ilgi toplayan bir film. Bu ilgide döneme ait bilgiler aktarmasının yanı sıra Beren Saatin sevişme sahnelerindeki ustalığı da etkili.

Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliğinde çekilen film, başrol oyuncu kadrosu ile merak uyandırıyor. Beren Saat, Erkan Petekkaya, Yavuz Bingöl gibi isimlerin yer aldığı bu filmi sizlere FilmCehennemi.Org olarak sunuyor ve iyi seyirler diliyoruz.