Arşivler

Le secret des banquises – Yürekten Sevmek

, | IMDb: | 2.504 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Dram Komedi Filmleri Romantik Türkçe Dublaj

Penguenlerin ürettiği bir bağışıklık proteini üzerinde çalışan bir bilim adamına aşık olan çekingen tıp öğrencisi, onun kendi üzerinde deney yapmasına izin verir.

Fatal Countdown: Reset (2017)

, | IMDb: | 1.309 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Aksiyon Türkçe Altyazılı

Yakın gelecekte, Bilim kadını Xia Tian büyük bir keşfin eşiğindedir: Zaman Yolculuğu. Canlı dokuları zamanda başarılı bir şekilde ilettikten sonra tüm zorlu çalışmalarının karşılığını almıştı. Sonunda zaman yolculuğu yapabiliyordu. Ancak çocuğu kaçırıldığında olayın gerçek yüzünü anladı. Artık yarattıkları zaman makinesini kullanarak geçmişteki kopyasına ulaşacak ve ailesini kurtarmaya çalışacaktır. Jackie Chan’in süpervizörlüğü yaptığı aksiyon dolu bilim kurgu filmi Çin yapımı.

Soğuk Deri – Cold Skin

, , | IMDb: | 1.234 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Korku Macera Türkçe Altyazılı

1914 yılında geçen film, genç meteorolog Friend’in her sene yeni bir görevlinin incelemek için getirildiği deniz fenerinin bulunduğu ıssız adaya getirilir. Deniz ticareti yapan gemilerin bile uğramadığı ıssız adanın fenerinde önceki görevli Gruner yaşamaktadır. Friend adaya geldiğinde oldukça ıssız ve sıkıcı bir yer olduğunu düşünse de; eski meteorolog Gruner’in bir sırrı olduğunu ve adada aslında yalnız olmadıklarını öğrenecektir. Albert Sánchez Piñol’un Cold Skin romanından senaryolaştırılan hikaye, gerilim korku türünde dikkat çekici bir konuya sahip.

Bleeding Steel

, | IMDb: | 1.427 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Aksiyon Gerilim Filmleri Türkçe Altyazılı

Jackie Chan’in 2017 yapımı sürükleyici aksiyon bilim kurgu türündeki filmi, özel kuvvet ajanının bir bilim insanını koruma görevine atanmasını ile başlıyor. Genç kadın uzun süredir üzerinde çalışmakta olduğu teknoloji ile ilgili özel kuvvetlerden oluşan gelişmiş bir orduya sahip gangterler tarafından tehdit edilmektedir. Ajanımız ise bu kadını onlardan korumalıdır.

Kime Niyet Kime Kısmet – Non-Transferable

, | IMDb: | 715 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Komedi Filmleri Türkçe Dublaj

Amy Tyler erkek arkadaşı ile Türkiye tatili için bilet almış ve hazırlıklarını tamamlamıştır. Otel ve uçak biletleri tam olan sevgililer tatile çıkmadan önce kavga eder ve ayrılır. Ayrılığın şokunu yaşayan Amy bir anda toparlanmaya çalışır ve tatil planlarını iptal etmemeye karar verir. Biletlerini değiştirmek yerine erkek arkadaşını değiştirmeye karar veren Amy için yeni bir macera başlayacaktır.

The Strange Ones

, | IMDb: | 857 izlenme

Yönetmen: ,

Oyuncular: , , ,

2017 Filmleri Dram Gerilim Filmleri Türkçe Altyazılı

Gizemli olaylar, iki yolcuyu uzak bir Amerikan bölgesinin huzur verici manzarası karşısında yol alırken sarar. Yüzeyde her şey normal gibi görünüyor, ancak basit bir tatil gibi görünen şey yakında karanlık ve karmaşık bir sır ağaca yol açıyor. Bir çocuk ve bir adamın çıktıkları yolculuğun arkasında karanlık bir gerçek bulunmaktadır.

İngiliz İşi – London Heist (Gunned Down)

, | IMDb: | 902 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , ,

2017 Filmleri Aksiyon Gerilim Filmleri Türkçe Dublaj

Silahlı soyguncu ve kariyer suçlusu Jack Cregan, babasının öldürülmesinin ardındaki gerçeği ve çalınan soygun parasını keşfetmek istiyor ve bunu yaparken hayatını tehlikeye atıyor. Jack’in keşfettikleri kendi varlığını sorgulamasına neden oluyor. İspanya’nın görkemli Marbella’sı ve Londra’nın karanlık yeraltı dünyası etrafında kurulu, çetenin suçluları ve yolsuz bir polis dedektifi tarafından takip edilirken, sorumluların hepsi üzerindeki gizemli ve acımasız intikamı çözmek için savaşıyor.

Inheritance

, | IMDb: | 820 izlenme

Yönetmen: ,

Oyuncular: , , , ,

2017 Filmleri Dram Türkçe Altyazılı

Mara, babasının 70. doğum günü için Belize’nin çocukluk evine yeni sevgilisi Aaron ile geri döner. İkisi de orada yaşayan yabancılaşmış babası ve kardeşi Ben ile yeniden bağlantı kurmayı umar. Babasının koruyucusu Linda, onları aldığında şaşırır; Linda Mara’ya babasının yeni öldüğünü söyleyecektir. Mara, babası hakkında gömülmüş sırları açığa çıkarır ve kendisine en yakın olanların ilişkilerini geri çevrilemez biçimde değiştirir.

Born to Race: Fast Track 2014 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 729 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2014 Filmleri Aksiyon Türkçe Altyazılı

Yirmili yaşlarındaki Danny Krueger, sokak yarışçısıdır. Hayatını kendi koyduğu kurallarla yaşamaktadır. Fast Lane Yarış Akademisinden burs kazanıp gittiğinde büyük bir rekabetin ortasına düşer. Dünyanın en iyi ve genç yarış pilotları orada bulunmaktadır. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

November Criminals 2017 izle

, | IMDb: | 479 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , , , , ,

2017 Filmleri Dram Gizem Suç Türkçe Altyazılı

Sam Munson’ın aynı isimdeki “The November Criminals” romanından uyarlama olan filmde, kahramanımız on sekiz yaşında Washington D.C’de yaşayan Yahudi genç Addison Schacht. Chicago Üniversitesi’ne girme sürecinde Lise’nin son bölümünde olan Schacht, okulda kıdemli bir pozisyona geldikten sonra çevresindeki arkadaşlarına rahatsızlık verici hareketlerde bulunmaktadır. Bir yandan da okuldan arkadaşı Phoebe (Chloë Grace Moretz) ile gitgide yakınlaşmaktadır. Schacht’ın bu hareketleri okul arkadaşı Kevin’ın (Jared Kemp) öldürülmesiyle değişir. Polislerin aksine işin içinde bir çete hesaplaşması olduğuna inanmayan Addison, cinayeti kendi kendine çözmeye karar verir.

Undercover Grandpa – Gizemli Büyükbaba 2017 izle

, | IMDb: | 307 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Aile Aksiyon Komedi Filmleri Türkçe Dublaj

17 yaşındaki utangaç genç Jake Bouchard, uzun zamandır istediği randevuyu nihayet alır ve Angie Wagner ile buluşacaktır. Fakat buluşmadan önce Angie kaçırılır. Jake onu bulması için büyük babasına gittiğinde ise bazı gerçekler ortaya çıkar. Eski istihbarat birimi görevlisi olduğu ortaya çıkan büyük baba, son bir görev olarak kızı kurtarmak ister. Gizemi ortaya çıkan ihtiyar, kızı kurtarmak için “The Devil’s Scum” özel operasyon birimini tekrar kurarak harekete geçecektir.

Bas Gaza – Overdrive 2017 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 448 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Aksiyon Gerilim Filmleri Türkçe Altyazılı

Andrew ve Garrett kardeşler efsanevi araba hırsızlarıdır. Uluslararası ün kazanmış soyguncular, son işleri için gittikleri Fransa’da mafya babası Jacomo Morie’nun Bugatti’sini çalar ve yakalanırlar. Morie’nin gazabından kurtulmak ve özgürlüklerini kazanmak için onun yeminli düşmanına ait paha biçilemez bir otomobili çalmaları gerekmektedir. Bunun için ekiplerine cesur soyguncular olan iki güzel bayan Ana de Armas ve Gaia Weiss’i de katarlar. Ekibin planı harekete geçirmek için iki hafta süreleri vardır. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

Sniper: Ultimate Kill – Keskin Nişancı 2017 Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 315 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Aksiyon Dram Gerilim Filmleri Türkçe Dublaj

Kolombiyalı uyuşturucu kralı Jesús Morales gizlice “The Devil” lakaplı keskin nişancıyı işlerini yapması için tutar. Şeytan işinde mükemmel olduğu için her işte başarılı olacak, Morales’de hiç bir düşmanı kalmadığı için giderek güçlenecek ve büyüyecektir. ABD’ye giren uyuşturucu kanallarını birer birer kontrolü altına geçirir. DEA ve ajanlardan oluşan ekip Şeytanı öldürüp Morales’i ABD’ye getirmek için Kolombiya’ya gönderilir. Ajanlar her şeyin kontrolleri altına girdiğini düşünürken Morales ve Şeytan misyonun başarıya ulaşmasını sağlamak için onlara çeşitli sürprizler hazırlamıştır. Film hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

Stake Land II (The Stakelander) 2016 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 200 izlenme

Yönetmen: ,

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Aksiyon Korku Türkçe Altyazılı

2014 yılında çekilmiş olan ilk film “Vampir Cehennemi – Stake Land” ‘in ikinci versiyonu olan filmde; Martin kendini Amerika’nın berbat noktalarında; ona rehberlik etmesi için akıl hocasının ve efsanevi vampir avcısı Mister’in zihinleri zorlayan uzak bir anısıyla kendini baş başa bulur. Martin iyi insanlardan oluşan yeni kardeşlik birliğine girer ancak onun içinde intikam duygusu bulunmaktadır. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

Transformers 5: Son Şovalye 2017 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 424 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Aksiyon Macera Türkçe Altyazılı

Serinin 5. filmi The Last Knight, önceki filmde yaşanan olaylar ve Optimus Prime’ın gidişinin ardından insanlarla robotlar arasında başlayan savaş ile devam etmektedir. Daha doğrusu Autobot ve Decepticon’lar arasındaki savaşın arasına insanlar da girmiştir. Savaşın sona ermesi, Transformers’ların kökeninin ne olduğunun ortaya çıkması ile mümkündür. Bunun için tamirci Cade Yeager (Mark Wahlberg), Camaro SS robot karışımı Bumblebee, soylu bir İngiliz Edmund Burton (Anthony Hopkins) ve profesör Vivian Wembley’e (Laura Haddock) bir araya gelerek bu zorlu görevin başlangıcını yaparlar. En son 2014 yılında Kayıp Çağ ile devam eden seri 2017 yılında Son Şovalye ile devam ediyor. Filmi sizlere Türkçe altyazılı olarak sunuyor, film hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

Yeni Nesil Ajan: Xander Cage’in Dönüşü 2017 Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 408 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Aksiyon Gerilim Filmleri Macera Türkçe Dublaj

Uzun süredir ölü olduğu zannedilen Xander Cage (Vin Diesel), Dominik Cumhuriyeti’nde gözlerden bir yaşam sürmektedir. Ancak CIA ajanı Jane Marke (Toni Collette) yerini tespit eder ve xXx’i çok önemli bir iş için görevinin başına dönmeye ikna eder. Bu da, Xiang’ın (Donnie Yen) önderlik ettiği çok tehlikeli 4 kişilik bir çetenin eline geçmiş olan, dünyadaki tüm askeri uyduları kontrol edebilme yeteneğine sahip “Pandora’nın Kutusu” olarak adlandırılan bir cihazı çok geç olmadan geri alabilmektir. Cage de keskin nişancı Adele Wolff (Ruby Rose), DJ Nicks Zhou (Kris Wu), ve çılgın şoför The Torch’tan (Rory McCann) oluşan ekibiyle ve ona yardım eden diğer arkadaşlarıyla birlikte tehlikeli ve maceralı bir yolculuğa çıkar. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

The Circle 2017 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 507 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Dram Gerilim Filmleri Türkçe Altyazılı

Mae Holland (Emma Watson) dünyanın en güçlü teknoloji şirketlerinden biri olan The Circle’da iş bulduğunda büyük bir mutluluk yaşar. Burada geçirdiği ilk zamanlarında da her şey yolunda görünmektedir, hatta şirkette yükselmeye de başlamıştır. Ancak şirketin, milyarlarca insanın özel hayatıyla ilgili ne kadar çok şey bildiğini yavaş yavaş öğrendikçe, bireysel özgürlüklere nasıl saygısızlık edildiğini anladıkça fikirleri değişmeye başlayacaktır. Dave Eggers’ın 2013’te basılan aynı adlı kitabından uyarlandı. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

Once Upon a Time in Venice (Going Under) Altyazılı

, | IMDb: | 428 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Aksiyon Komedi Filmleri Türkçe Altyazılı

Los Angeles dedektifi Steve Ford (Bruce Willis) köpeği çalınır. İşin içine mafya karışır. Mafia babası Spyder (Jason Momoa) köpeği geri alması için Steve’e bazı şartlar koşar. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

After Porn Ends 2 (2017) Belgeseli Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 1.778 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Belgesel Türkçe Altyazılı

İlk yapımın bıraktığı yerden devam eden belgesel, yetişkin filmleri tarihinin yaşlı yıldızları ile bir araya gelerek kendi dönemlerinde sektörde yaşadıkları ve porno endüstrisinde ki işlerinden sonraki hayatları ile beraber derinlemesine bir deneyimi bizlere sunuyor. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

Jarhead 3: The Siege – Kuşatma 2016 Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 441 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Aksiyon Dram Savaş Türkçe Dublaj

Bir grup Denizci; düşman kuvvetlerinden gelen anlık bir saldırı sonrasında Orta Doğu’daki bir ABD Elçiliğini korumak zorundadır. Düşman kuvvetlere karşı mücadele etmek zorunda olan bu elit askerler, sürpriz atağın karşılığını vermelidir. 2016 yapımı bu filmi sizlere Türkçe dublaj olarak sunuyor, film hakkındaki yorumlarınızı paylaşmanızı bekliyoruz. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

Film Kategorileri

Copyright © 2015 FilmCehennemi.Org – Full Hd 720p Film İzle
FilmCehennemi.Org , 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.