Arşivler

Trajedi Kızları – Tragedy Girls

, | IMDb: | 971 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Komedi Filmleri Korku Türkçe Altyazılı

Sosyal medya çağında cinayet Trending Topic olursa, peşine düşen çok olur. Sadie ve McKayla adeta yapışık ikiz gibi yaşayan iki sıkı dosttur. Sosyal medyadaki kitlelerini artırmak için fikir ararken yaşadıkları bölgede ortaya çıkan bir seri katil, bu bıçkın ikiliye aradıkları fikri verir. Seri katilin peşine düşmekle kalmazlar, onu yakalayıp bir de rehin almayı başarırlar. Amaçları katili yakalamak değil, onu ellerinde tutup cinayetler işlemek ve istedikleri sosyal medya kitlesine ulaşınca da cinayetleri üstüne yıkıp kariyerlerine devam etmektir. İşler istedikleri gibi gidecek mi? Hiç sanmıyoruz! Gösterildiği film festivallerinden övgüyle dönen Tragedy Girls eminiz korku filmi meraklılarına iyi vakit geçirtecek.

Babalar Savaşıyor 2 – Daddy’s Home 2

, | IMDb: | 522 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , ,

2017 Filmleri Komedi Filmleri Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

2015’de vizyona giren Daddy’s Home’un devam filminde, baba ve üvey baba; Dusty (Mark Wahlberg) ve Brad (Will Ferrell); güçlerini, çocuklarına muhteşem bir noel yaşatmak için birleştirirler. Dusty`nin eski kafalı maço babası (Mel Gibson) ve Brad`in ekstra sevecen ve duygusal babası (John Lithgow) noeli kaosa sürüklemek ve bu ikisinin işbirliğini test etmek için tam zamanında gelecektir.

Deeply (Derinlerde)

, | IMDb: | 708 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2009 ve Öncesi Dram Fantastik Gizem Türkçe Altyazılı

20 sene aradan sonra genç bir kız olan Claire, annesi ile beraber büyükannesinin evine döner. Avrupa’da yaşamaya başladıktan sonra tekrar Pasifik kuzeyinde bulunan bu sessiz sakin adaya dönmek onun canını bir hayli sıkıyor. Evde onunla beraber yaşayan ve bölgenin yerlisi olan amcası da onun keyfinin yerine gelmesini sağlamıyordu. Eski bir balıkçı adası olan bu bölgede, bir gün kendisine gelen postayı alarak eve dönen Claire için artık başka bir hayat başlayacaktır. Mavi eve döndüğünde evin sahibesi olan Celia ilk başlarda ona yazdığı ve kimsenin anlamak istemediği romanlarından bahsederek dert yanmıştır. Ancak bu aksi ve gizemli kadın giderek Claire’in daha çok ilgisini çekmeye başlamıştı. Sonunda bütün yaşamını etkileyecek olan adanın eski zamanlarından kalma yasaklanmış bir öyküyü anlatmaya başlar yaşlı Celia; geçmişte adanın kaderini belirleyecek olan Silly adındaki seçilmiş kızın gizlerle örtülü hikayesini ve bu hikayede adanın saklanmış sırları gizliydi.

Kadavra – Pathology

, | IMDb: | 1.156 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2009 ve Öncesi Gerilim Filmleri Korku Suç Türkçe Altyazılı

Ted Gray Harvard Tıp Fakültesinden mezun olmak üzere olan, iyi bir doktor adayıdır. Okulun bitirmek için stajını tamamlamalıdır. Jake Gallo adında dalında oldukça başarılı olan patoloji uzmanının yanında stajını yapmaya karar verir. Okuması en zor okullardan birini bitirmek üzere olan Ted ile dalında oldukça başarılı bir doktor olan Jake aralarında cinayetleri kimin daha iyi çözümlediği konusunda bir rekabete girerler. Jake, Ted’i hangisinin daha mükemmel bir cinayet işleyeceğine dair dehşetengiz bir oyuna davet eder. İki parlak doktor, kimin en iyi olduğunu göstermek için son bir yarışa girecektir.

Lego Ninjago Filmi – The LEGO Ninjago Movie

, | IMDb: | 635 izlenme

Yönetmen: ,

Oyuncular: , , ,

2017 Filmleri Aksiyon Animasyon - Çizgi Macera Türkçe Altyazılı

Bir seriye dönüşen Lego filmlerinin yenisi Lego Ninjago Filmi, Ninjago’yu ele geçirmeye çalışan Garmadon’a karşı koymaya çalışan Yeşil Ninja ve arkadaşlarının mücadelesini ele alıyor. Ninjago’nun macerası sizi Ninjago şehrindeki genç Lloyd namı değer Yeşil Ninja’yı, gizli savaşçı ve Usta LEGO yaratıcı arkadaşlarıyla birlikte aksiyon dolu bir mücadeleye çağırıyor. Esprili ve esprili olduğu kadar zeki Kung Fu ustası Wu ile birlikte dünyanın en kötü adamı savaş lordu aynı zamanda Lloyd’un babası olan Garmadon’a karşı savaşmak zorundalar. Mekanikler mekaniklere , babalar oğullara karşı savaşıyor. Bu destansı mücadele onların kızgınlıklarını test edecek ama modern zamanın disiplinsiz ninjaları da bu sırada egolarından uzaklaşıp birlikte hareket etmeyi ve içlerindeki gerçek gücü ortaya çıkarmayı öğrenmelidirler. Seslendirmede Jackie Chan !

My Blind Brother – Sevgili Kardeşim 2016 izle

, | IMDb: | 564 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2016 Filmleri Dram Komedi Filmleri Romantik Türkçe Dublaj

Hikaye iki kardeş arasında geçiyor. Biri Bill ve diğeri abisi Robbie. Robbie yerel bir atlet olarak şöhret olmuş kör biridir ve kardeşi Bill de aynı şekilde atlettir ve ona yıllardır yardımcı olmuştur. Aralarında ezeli bir rekabet vardır. Bill bir kıza, Rose’a aşık olur. Ancak şans eseri kız Robbie ile çıkmaya başlar. Robbie, kendi duygularını kardeşinin üzerine koyup koymayacağına karar vermeli ya da daha büyük bir insan olmaya karar vermelidir. Romantik Challenge türündeki filmin yönetmeni ve senaristi Sophie Goodhart.

Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım 2007 Yerli Film HD izle

, | IMDb: | 806 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

Dram Komedi Filmleri Yerli

‘Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım’ yanlışkla tutuklanıp, derdini anlatamadan yıllarca cezaevinde kalmak zorunda bırakılan bir adamın öyküsüdür. Evli ve bir çocuk babası olan Erdem (Vural Çelik), hayatını kuaförlük yaparak kazanmaktadır. Bir gün çocukluk arkadaşı Ahmet’le (Hakan Yılmaz) karşılaşan Erdem, onunla bir çay bahçesine gitmeye söz verir. Ne var ki Ahmet bir uyuşturucu satıcısıdır ve telefonları dinlenmektedir. Ahmet’le ortak çalıştığı şüphesiyle narkotik şube polisleri tarafından tutuklanan Erdem suçsuz olduğunu anlatmaya çalışsa da karısı dahil olmak üzere kimseyi inandıramaz. Bu arada Erdem’in hapishaneye düşmesi Eşi Ayşen (Yasemin Çonka) tarafından küçük oğlu Ali’den (Okan Tangücü) saklanır. Uzay savaşlarını çok seven Ali babasının dünyayı uzaylıların saldırısından kurtarmak üzere seçilmiş bir komutan olduğunu sanmaktadır. Bu oyuna zamanla bütün koğuş destek olacaktır. Erdem’in bu koğuştaki misafirliği ise o kadar çabuk bitmeyecektir. İyi seyirler.

Generation Iron 2 2017 Full HD izle

, | IMDb: | 504 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Belgesel Türkçe Altyazılı

Film yapımcısı Vlad Yudin, birkaç vücut geliştirme sporcusunu izleyerek bu rekabetçi sektörde başarılı olabilmek için yaşadıkları mücadeleyi aktarıyor. Generation Iron yönetmeni bu yapımda Rich Piana, Kai Greence ve Calum von Moger gibi yeni nesil vücut geliştirme yıldızlarının, bu zorlu sporda mücadele etmeye dair deneyimlerini paylaşıyor. İyi seyirler.

A Dark Song Korku Filmi – Kara Büyü 2016 Türkçe Dublaj

, | IMDb: | 416 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Dram Korku Türkçe Dublaj

Korku ve Dram türündeki yapım 6 ödül kazanmayı başarmış. Genç yaşta oğlunu kaybeden bir anne, hayata küser, ümitlerini yitirir. Yaslı anne oğluyla son bir kez konuşabilmek için her yola başvurur. Kuzey Galler’de Kara Büyü ritüellerini uygulayabilmek için bir ev tutar. Köydeki Çiftçi Solomon ile iletişime geçerek, Kabbalah inancına mensup insanların yapabildiği büyülere başvurur. Çifti Solomon ölülerle temasa geçmeyi umuyor, ancak büyücülük yolundaki çabaları daha dehşetli bir şeye yol açıyor. Liam Gavin tarafından yazılmış ve yönetilmiştir. İyi izlemeler.

The Little Hours 2017 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 185 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Dram Komedi Filmleri Türkçe Altyazılı

Ortaçağ rahibeleri; Alessandra (Alison Brie), Fernanda (Aubrey Plaza) ve Ginevra (Kate Micucci) manastırda sıradan bir yaşantı sürmektedir. Rahibeler o dönemde kiralık olarak tutulmuş ancak efendisinden kaçan erkek hizmetçiyi bulur ve manastırda saklarlar. Hizmetçi sağır ve dilsiz olmasından dolayı onu saklamayı başaran rahibeler daha sonra kendi bastırılmış duygularına yenik düşecektir. Yaşadıkları azgınlık nedeniyle yaptıklar iyiliği kötüye kullanmaya başlayacak ve bol bol günah çıkartmak zorunda kalacaklardır. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

Running Wild 2017 Türkçe Altyazılı HD izle

, | IMDb: | 333 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Dram Türkçe Altyazılı

Genç kadın kocası trajik bir trafik kazasında kaybettikten sonra dul kalır. Talihsiz kadın bu acının üzerine kocasının aslında kendisine yüklü miktarda borç bıraktığını da öğrenecektir. Doksan günde hayatındaki her şeyi kaybetmekle yüz yüzedir. Ailesinden kendine kalan çiftliği kaybetmemek adına çözüm arayıp, para kazanmanın yolunu arayan kadın mahkumlar için bir rehabilitasyon programı oluşturacak ve çiftliği etrafında sürü halinde gezen vahşi atlar üzerine beraber çalışmaya başlayacaktır. Kadın yaşadığı hayal kırıklığının üstesinden gelmek için pek çok şey ile mücadele etmek zorunda kalacaktır. Film hakkındaki yorumlarınızı izledikten sonra bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

Sleight – Hokkabaz 2016 Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 256 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Aksiyon Dram Türkçe Dublaj

Küçük bir sokak sihirbazı, annesinin yanından ayrıldıktan sonra küçük kız kardeşinin yanında kalmaya başlar ve Los Angeles’taki partilerde uyuşturucu satarak başlarınını sokacak bir çatı katı tutmak istemektedir. Tedarikçisi ile sorun yaşadığı zaman kız kardeşi kaçırılır ve onu kurtarmak için her zorluğun üstesinden gelmek zorundadır. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

Yalvarış – Prevenge 2016 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 342 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Dram Fantastik Komedi Filmleri Türkçe Altyazılı

Prevenge 2016 izle
Filmin yönetmenliğini. başrolünü ve senaryosunu üstlenen Alice Lowe filmin senaryosunu 8 aylık hamileliği boyunca yazdı. Filmin oyuncu kadrosundaki diğer isimler ise Gemma Whelan, Kate Dickie, Jo Hartley, Kayvan Novak, Tom Davis ve Dan Renton Skinner. Ruth, yedi aylık hamile bir kadındır ve birçok anne adayı gibi bebeğinin içinden kendisi ile konuştuğunu düşünür fakat Ruth’un diğerlerinden bir farkı vardır. Ruth’un içinde dinlediği ses ona bir katliam yapmasını söyler. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

The Promise 2016 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 359 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Dram Tarih Türkçe Altyazılı

Osmanlı İmparatorluğu’nun son günlerinde geçen The Promise, Paris’teki tanınmış bir Amerikan gazeteci, güzel ve kültürlü Ana ile başarılı bir tıp öğrencisi olan Michael arasındaki bir aşk üçgenini izliyor.
Terry George’un yönetip senaryosunu Robin Swicord ile kaleme aldığı filmin başrollerinde ünlü aktörler Christian Bale, Oscar Isaac ve Charlotte Le Bon yer alıyor. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz 2016 Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 332 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Animasyon - Çizgi Komedi Filmleri Macera Türkçe Dublaj

Kuzey Rüzgarı yüzünden ayrı düştüğü ailesini bulabilmek için kardeşi Kai ile birlikte arayışını sürdüren Gerda, arkadaşı Rolland ile birlikte bütün dilekleri gerçeğe dönüştüren dilek taşını bulmayı başarır. Ancak tam dileklerini dilerken taşa saklanmış Karlar Kraliçesi’nin ruhu Gerda’nın Ateş Kralı’nın ruhu ise Rolland’ın bedenini ele geçirince büyülü güçlere sahip olurlar. Bu güçleriyle dünyayı kurtarmaya ve ailelerini aramaya devam etmeye çalışacaklardır. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

Mayın – Mine 2016 Türkçe Altyazılı izle

, , , | IMDb: | 758 izlenme

Yönetmen: ,

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Gerilim Filmleri Savaş Türkçe Altyazılı

Amerikan Deniz Kuvvetleri’nin Kuzey Afrika’daki bir biriminde keskin nişancı olan Mike Stevens (Armie Hammer), başarısız olunan bir suikast girişiminin ardından arkadaşıyla birlikte olay yerinden kaçarken milyonlarca kara mayınıyla kaplı bir bölgeye girer. Arkadaşı dikkatsizliği sonucu ölürken Mike da bir mayına bastığını son anda farkeder. Ayağını kaldırması halinde havaya uçacaktır ve kendisine destek verebilecek en yakın birliğin gelmesine 52 saat vardır. Mike tüm yeteneklerini, fiziksel ve zihinsel dayanıklılığını ortaya koymak, çölün zorlu koşullarında ayakta kalmak zorundadır. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

Kidnap 2017 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 164 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Gerilim Filmleri Türkçe Altyazılı

Kidnap 2017 izle
Halle Berry, Robert Walker Branchaud ve Sage Correa’nın baş rollerde yer aldığı aksiyon-gerilim filmi, oğlu kaçırılan bir annenin hikayesini anlatıyor. Annesiyle parka yaptığı yolculuk için çok heyecanlı olan Frankie parkta oynamaya başlar. Sık sık annesiyle iletişim kuran çocuk bir anda ortadan kaybolunca annesi için gerilimli dakikalar başlayacaktır. Genç kadın oğlunu bulmak için her şeyi yapmaya kararlıdır. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

They Look Like People 2015 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 417 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2015 Filmleri Dram Gizem Korku Türkçe Altyazılı

Zihinsel aktiviteleri yerinde olmayan bir adam çevresindeki insanların şeytana dönüştüklerinden şüphelenmektedir. Bu şeytanlarla savaşa girmesi gerektiğini düşünen adam en yakın arkadaşını onlardan korumaya çalışır. Korku klişelerine dayanan film, bu yapının dışına çıkamıyor. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

Çığ Operasyonu – Operation Avalanche 2016 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 350 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Dram Gerilim Filmleri Gizem Türkçe Altyazılı

1967 yılında soğuk savaşın en gerilimli döneminde, iki genç CIA (Matt Johnson ve Owen Williams) ajanı bir belgesel film yapımcısı ekibi kılığında, olası bir Rus köstebek olayını araştırmak için gizlice NASA’ya gönderilir. Bu olay Amerikan tarihinin en büyük komplolarından birine yol açar. Kendi hayatlarını tehlikeye atabilecek yeni bir göreve başlamaya karar verirler. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

Yalvariş – Prevenge 2016 Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 240 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Dram Fantastik Komedi Filmleri Türkçe Dublaj

Prevenge 2016 izle
Filmin yönetmenliğini. başrolünü ve senaryosunu üstlenen Alice Lowe filmin senaryosunu 8 aylık hamileliği boyunca yazdı. Filmin oyuncu kadrosundaki diğer isimler ise Gemma Whelan, Kate Dickie, Jo Hartley, Kayvan Novak, Tom Davis ve Dan Renton Skinner. Ruth, yedi aylık hamile bir kadındır ve birçok anne adayı gibi bebeğinin içinden kendisi ile konuştuğunu düşünür fakat Ruth’un diğerlerinden bir farkı vardır. Ruth’un içinde dinlediği ses ona bir katliam yapmasını söyler. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

Film Kategorileri

Copyright © 2015 FilmCehennemi.Org – Full Hd 720p Film İzle
FilmCehennemi.Org , 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim bölümünden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.