Film Kategorileri

Arşivler

,
IMDb: | 795 izlenme

Siyah Kelebek – Black Butterfly

, | IMDb: | 795 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Gerilim Filmleri Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Black Butterfly 2017 izle
Herve Korian’ın Papillon Noir adlı Fransız gerilim filminin yeniden çekiminde Banderas, başarısızlığa uğramış bir senarist Paul’u canlandırıyor. Kariyerini kurtaracak bir senaryoya başlamayı umut eden Paul, bir mekanda gergin bir karşılaşma sonucu tanıştığı avare bir adam olan Jack’e(Rhys Meyers) kalacak yer olarak evini önerir. Ancak, çılgın yabancı Jack, Paul’u rehin alır ve onu yazmaya zorlar. İki adam en azından bir hikayeyi sonuna kadar getirecek bir puslu oyun oynamaya başlar. Bu karmaşık ilişki karanlıkta gömülü sırları da açığa çıkaracaktır. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 876 izlenme

A Gentleman (Reloaded) / Not Bang Bang 2!

, | IMDb: | 876 izlenme

Yönetmen: ,

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Aksiyon Gerilim Filmleri Komedi Filmleri Türkçe Altyazılı

Gaurav, beyaz yakalı olarak bir firma için basit bir işçi gibi çalışmaktadır. Guarav kız arkadaşı Kavya ile evlenmek istemekte ve onu evlenme kararına çekmek istemektedir. Mumbai’ye, hayat arkadaşının hayatına kaos sokmak üzere bir toplantıya katılacaktır. Onun beklentisi dışında işler çok farklı noktalara doğru büyüyecektir. Hindistan yapımı film, aksiyon-komedi-gerilim türünde bir yapım.

,
IMDb: | 1.063 izlenme

Çarpık Evdeki Cesetler – Crooked House

, | IMDb: | 1.063 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Dram Gizem Suç Türkçe Altyazılı

Olumlu olumsuz pek çok yorum almasına rağmen film bir Agatha Christie romanı uyarlaması. Tabi ki romanın işleyişini bilenlerin filmde aradığı “Katil Kim ?” sorusu oluyor. İngiliz yapımı film, Leonidas ailesinin büyük babasının öldürülmesi üzerine cinayeti çözmek için eve davet edilen dedektifin olayı açığa kavuşturmaya çalışması anlatılıyor. Malikane içinde geçen film tek tek karakterlere odaklanıyor. Agatha Christie Crooked House’ı en iyi romanlarından biri olarak adlandırıyor.

,
IMDb: | 686 izlenme

Creep 2

, | IMDb: | 686 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Gerilim Filmleri Korku Türkçe Altyazılı

Erkeklerle bir gün geçirerek bunu sanat eserine dönüştürmeye çalışan bir yönetmen, seri katil olduğunu iddia eden biriyle bir gün geçirmeyi de es geçemez ve sonunda kendini içinden çıkamayacağı bir konumda bulur. 2014 yapımı filmin devamı olan Creep 2, Mark Duplass’ın 2017 yapımı filmi.

,
IMDb: | 379 izlenme

Rebel in the Rye – Çavdar Tarlasındaki Asi

, | IMDb: | 379 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2017 Filmleri Biyografi Dram Türkçe Altyazılı

1951 tarihli Gönülçelen (ülkemizdeki adı yeni basımlarda ‘Çavdar Tarlasında Çocuklar’ olarak değişen) romanıyla hatırlanan ve münzevi yaşam tarzıyla dikkat çeken yazarın asi gençlik yıllarını, İkinci Dünya Savaşı’nda kanlı cephede verdiği mücadeleyi, yaşadığı büyük aşk ve büyük kaybı, The New Yorker tarafından reddedilişini ve ikonik kitabının yaratımına olanak veren Travma sonrası stres bozukluğu (PTSD) ile mücadelesini beyaz perdeye taşıyacak. Kısa öykülerinde yarattığı Holden Caulfield karakterini bir romana aktarması ve daha fazla öykü yazması için Columbia Üniversitesi’ndeki hocası Whit Burnett’ın (Kevin Spacey) sürekli onu cesaretlendirip yönlendirmektedir. Bir yandan da Oona O’Neill ile yaşadığı aşk ve yazar olarak kimliğini bulma çabası, genç adamın hayatının en bunalımlı dönemlerinden birini yaşamasına neden olmaktadır.

,
IMDb: | 795 izlenme

Paris Büyüsü (Paris Pieds Nus) – Lost In Paris

, | IMDb: | 795 izlenme

Yönetmen: ,

Oyuncular: , , , ,

2016 Filmleri Komedi Filmleri Türkçe Altyazılı

Kanada’nın küçük bir kasabasında kütüphanecilik yapan ve düzenli bir hayata sahip olan Fiona, Paris’teki halası 88 yaşındaki Martha’dan sıkıntı dolu bir mektup alır. Bulduğu ilk uçakla yola çıkan Fiona, hayatında ilk kez Fransa’ya gider ve Paris’e geldiğinde halasının ortadan kaybolmuş olduğunu keşfeder. Bir takım talihsizliklerle karşılaştıktan sonra peşini bir türlü bırakmayan evsiz kendini beğenmiş ve çekici Dom’la tanışır. Komedi türündeki yapım Paris’te kaybolmuş bu telaşlı ve neşeli üçlünün hikâyesini anlatıyor.

,
IMDb: | 875 izlenme

Black Sabbath: Sonun Sonu – Black Sabbath the End of the End

, | IMDb: | 875 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2017 Filmleri Belgesel Müzikal Türkçe Altyazılı

Sonun Sonu, metal müziğin neredeyse kendisi olarak tanımlanabilecek Black Sabbath grubunun son turnesine tanıklık ediyor. 4 Şubat 2017’de Black Sabbath kendi evleri olan Birmingham’da “Son” adlı son turnelerinin 81. ve son konserini verir. Bu muhteşem konser, neredeyse elli yıla yayılan müzikal kariyerlerindeki son perdedir. Biletleri aylar önce tükenen konser, toplamda bir buçuk milyon kişinin izlediği dünya turnesinin zirvesi olur. 1968’de kurulduklarından beri Black Sabbath heavy metalin temelini oluşturan grup oldu ve bugün hala dünyanın her yerinde müzik gruplarına ilham olmaya devam ediyor. Filmde grubu, Iron Man, War Pigs ve daha pek çok hit parçalarını çalarken görüyor ve bu duygu yüklü son konserin arka planında olanları keşfediyoruz. Ayrıca Black Sabbath’ı stüdyoda, turnede çalmadıkları kendi favori parçalarını benzersiz bir şekilde yorumlarken dinliyoruz. Grubun iç dünyasına, birbirleriyle ilişkilerine, şakalarına ve anlattıkları hikayelere şahitlik ediyoruz. | BAŞKA SİNEMA

,
IMDb: | 1.008 izlenme

Pokemon Filmi: Seni Seçtim! izle

, | IMDb: | 1.008 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , ,

2017 Filmleri Aksiyon Animasyon - Çizgi Macera Türkçe Altyazılı

Doksanlı yolların efsane olmuş çizgi filmi Pokemon, Pokémon the Movie: I Choose You! filmi ile 2017 yılında sinemaya dönüyor. Bu filmin diğerlerinden farklı bir yönü ise; Ash ve Pikachu’nun hikayesini en baştan, yani çizgi filmin başladığı yerden alacak olması. İkilinin fırtınalı tanışmalarından başlayarak yavaş yavaş birbirlerinin en iyi dostu olmaya başladıkları sahnelerin birçoğunu birkaç küçük animasyon değişimiyle ekrana aktaran film, bu yönüyle tam bir nostalji kaynağı. 2016 yılında akıllı telefonlar için piyasaya sürülen Pokemon Go oyunu ile gündeme gelmiş çizgi film dünya çapında 5 Kasım’da vizyona girecek. Filmin ülkemizde vizyona girip girmeyeceği belli değil.

,
IMDb: | 811 izlenme

The Worthy 2016 izle

, | IMDb: | 811 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2016 Filmleri Gerilim Filmleri Türkçe Altyazılı

Worthy, su kaynaklarının büyük çoğunluğunun acımasız bir şekilde kirletilmesinin ardından kronik hale gelen su sıkıntısına bağlı olarak kaosa sürüklenerek ortaya çıkmış olan distropik bir dünyadır. Birbiri ile çatışma halinde olan gruplar son olarak içme sularını kirleterek insanların hastalanarak yok olmasına neden olmuştur. Nadir bulunan temiz bir su kaynağının yakınına sığınan gruplar ise bir süre sonra hayatta kalabilmek birbirlerini kedi fare oyunlarına itmektedir. Bu grup içine sızan iki kişi ise kısa sürede hayatta kalma testinde piyon haline gelir.

,
IMDb: | 608 izlenme

Yalanın İcadı – The Invention of Lying 2009 izle

, | IMDb: | 608 izlenme

Yönetmen: ,

Oyuncular: , , , ,

2009 ve Öncesi Fantastik Komedi Filmleri Romantik Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Yalan söylenilmeyen bir dünyada yaşayan Mark’ın işten kovulması ve ev kirasını ödeyememesiyle olayların fitili alevlenir. Kişisel çıkarı için yalan söyleme fırsatı yakalayan Mark, elde ettiği bu şansı sonuna kadar kullanacaktır. Film yalan kavramının bulunmadığı alternatif bir dünyada kişisel çıkarı için yalan söyleme fırsatı yakalayan bir kişinin komik hayatını içeriyor. Yalanın İcadı, yönetmenliğini Ricky Gervais ve Matthew Robinson ikilisinin yaptığı 2009 yılı ABD yapımı, fantastik romantik komedi filmidir.

,
IMDb: | 458 izlenme

Suikastçi – American Assassin 2017 izle

, | IMDb: | 458 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , ,

2017 Filmleri Aksiyon Gerilim Filmleri Türkçe Altyazılı

Yirmi üç yaşında olan Mitch Rapp, oldukça yetenekli bir kolej öğrencisi olmasının yanı sıra atlettir. Ancak 14 yaşında trajik bir olay yaşayacak, ailesini bir trafik kazasında kaybedecektir. Bu facianın ardından Rapp, ulusun en seçkin gizli operasyonuna dahil olmuştur bile. Mitch Rapp, kız kardeşini kaybetmesi ile bir terör saldırısına uğrar. CIA Genel Müdür Yardımcısı olan Irene Kennedy ve Stan Hurley’in, terör operasyonlarını engellemesi ve failleri avlaması için acil olarak bir elemana ihtiyaçları vardır ve bu kişi de tam olarak Rapp’dir. Bu durum için oldukça motive olan Rapp’i eğiterek bu göreve getirirler. Rapp artık içerde ve dışardaki en tehlikeli düşmanları hedefleyerek onlar için gerekli olan öldürücü becerileri öğrenmiş ve eğitimini tamamlamış durumdadır. O artık intikam için yeniden doğan bir adam haline gelmiştir. Mitch Rapp, Irene Kennedy ve Stan Hurley birlikte hareket etmeye başladılar. Üçü birlikte askeri ve sivil hedeflere yönelik olarak görünürde tesadüfen ortaya çıkan saldırı dalgalarını araştırırlar. Orta Doğu’da bir dünya savaşı başlatmak için öldürücü bir Türk ajanı ile ortak hedefleri olan bir model keşfederler.

,
IMDb: | 487 izlenme

Plaj Fareleri – Beach Rats 2017 izle

, | IMDb: | 487 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , ,

2017 Filmleri Dram Türkçe Altyazılı

Amaçsız ve ayarsız bir genç olan Frankie, Brooklyn’in eteklerinde yaşamaktadır. Ailesinin ve etrafındaki parıltılı hayatların baskısı altında boğulurken bir yandan da suçlu arkadaş grubunun arasında zehirlenmektedir. Günlerini uyuşturucu deneyerek ve yaşlı erkeklerle buluşmak için İnternet üzerinden bağlantıya geçip onlarla buluşma ayarlarken aynı anda genç bir kadınla temkinli bir ilişki içine girer. Frankie rakip arzularını uzlaştırmak için uğraşırken, kararları onu onarılamaz sonuçlara götürür.

,
IMDb: | 276 izlenme

Ben Ölmeden Önce – Before I Fall 2017 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 276 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Dram Gizem Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Samantha Kingston genç bir kızın sahip olmak isteyebileceği her şeye sahiptir. Lise son sınıf öğrencisi olan kızın çok yakın dostları ve sevdiği bir erkek arkadaşı vardır. Önünde parlak bir gelecek olan kız, bir parti çıkışı yaşadıkları ile farklı bir döngünün içine girecektir. O gece yaşadığı olaylar sonucu içine düştüğü döngü yüzünden devamlı aynı şeyi tekrar tekrar yaşamaktadır. Bu döngüden kurtulabilmek için hem kendisini, hem de yakınındakileri saran gizemleri çözmesi gerekecektir. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 663 izlenme

El Bar (The Bar) 2017 Türkçe Altyazılı HD izle

, | IMDb: | 663 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Gerilim Filmleri Komedi Filmleri Korku Türkçe Altyazılı

Özellikle İspanyol yapımı gerilim filmlerini takip edenler için 2017 yılı korku gerilim ve komedi türünde bir film. Madrid’in göbeğinde şehrin en kalabalık olduğu bölgede, sıradan bir gün yaşanırken masaları müşteri dolu bir barın önünde iki kişi silahlı saldırı ile öldürülür. Gizemli saldırı ve ölümlerin ardından bar içindeki kalabalık dışarı çıkamaz. Duydukları ses ile panik içinde içeride kalan insanlar cesetlerin kaybolmasıyla büyük bir paranoya içine düşeceklerdir. Yer yer kara komediye dönen film, son dakikalarına doğru gerilim ve korkuyu yaşatmayı da başarıyor. Filmi Türkçe altyazılı olarak paylaşıyor, izledikten sonra yorumlarını iletmenizi bekliyoruz. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 397 izlenme

Saheb Bibi Golaam 2016 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 397 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Aksiyon Dram Suç Türkçe Altyazılı

Saheb, Bibi isminde kadın ve Golaam adında üç farklı dünyalara ait insanı hayat bir şekilde bir araya getirecektir. Görkemli bir hayattan adım adım çöküşe geçen bir ailenin hikayesi aktarılırken bu üç insana odaklanılıyor. Romandan uyarlama olan filmin yazarı Bimal Mitra iken senaryo ve yönetmenlik Pratim D. Gupta’ye ait. 2016 Hindistan yapımı filmi Türkçe altyazılı olarak sizlere sunuyor, film hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 501 izlenme

Wakefield 2016 Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 501 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Dram Türkçe Dublaj

Psikolojik bazı sorunlar yaşayan Howard Wakefield, karısını terk ederek evinin garajının çatı katında aylarca herkesten gizli yaşamaya başlar. Amacı karısı ve çocuğunu dışarıdan gözlemektir. Yönetmenliğini ve senaristliğini Robin Swicord’un üstlendiği filmde baş rolleri Bryan Cranston ve Jennifer Garner üstleniyor. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 466 izlenme

Dave Made a Maze 2017 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 466 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Komedi Filmleri Korku Macera Türkçe Altyazılı

Sanatçı “Asabi Dave”, evinin oturma odasında, karton kutulardan devasa sihirli bir labirent oluşturur. Ancak Dave bu labirentte kaybolur. Eve gelen kız arkadaşı Annie onu kurtarmak için arkadaşlarından oluşan bir ekiple mukavva formun içine girerler. Piramitlerin dehlizlerini andıran Labirentin içi, dışından çok daha büyüktür. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 640 izlenme

Geçmişe Koşmak – 1 Mile To You 2017 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 640 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Dram Romantik Spor Türkçe Altyazılı

Hayatta en sevdiği şey arkadaşıyla zaman geçirmek olan genç bir gün hiç beklemediği bir şeyle karşılaşır arkadaşı bir kaza sonucu ağır yaralanmış ve sonrasında ölmüştür. Günlerce onun yokluğunda çok kötü halde olan genç kendine gelmesi biraz sürede sonrasında arkadaşını güzel hatırladığı onunla yaşadığı şeyleri yapmakta bulacak ve yüzden koşmaya başlayacaktır. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 559 izlenme

Aşkşarkısı – Lovesong 2016 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 559 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Dram Romantik Türkçe Altyazılı

Lovesong 2016 izle. Sarah, kocasının sürekli iş için bir yerlere gidip kendisini yalnız bıraktığını düşünürken, evinde biricik kızını büyütür. Sarah’ın eski bir arkadaşı olan Mindy onları ziyarete gelir ve bir yolculuğa çıkmaya karar verirler. Bu yolculuk sırasındaki deneyimleri onları daha da yakınlaştırır ve sıkı birer dost olurlar. Arından Sarah, kocası ya da Mindy hakkındaki düşüncelerini açıkça ifade edemez hale gelir ve Mindy geziyi yarıda bırakıp gider. Üç yıl sonra, iki kadın Mindy’nin düğünü için yeniden bir araya gelirler ve Sarah onun duygularının gerçekliğini ifade etmesi için onu zorlar. Lovesong, uzun diyaloglarla duyguları aktarmak yerine minimalizmin ve natüralizmin şiirsel dilini kullanan bir film niteliğinde. İyi seyirler, FilmCehennemi.org