Film Kategorileri

Arşivler

, ,
IMDb: | 1.732 izlenme

Muhteşem Kadın – A Fantastic Woman

, , | IMDb: | 1.732 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Dram İmdb 7+ Oscar Ödüllü Türkçe Altyazılı

Genç ve yetenekli trans şarkıcı Marina Vidal (Daniela Vega), aynı zamanda garsonluk yaparak hayatını sürdürmektedir. Kendisinden 20 yaş büyük sevgilisi Orlando (Francisco Reyes) ile mutlu bir birlikteliği vardır. Marina’nın doğum gününü kutladıkları akşam Orlando fenalaşır ve hastanede hayatını kaybeder. Kanun güçlerinin ve Orlando’nun ailesinin şüpheleri Marina’ya çevrilirken, genç kadın sevdiği insanı kaybetmenin ve toplumun her katmanında karşılaştığı 2. sınıf insan muamelesinin yükünü omuzlamak durumunda kalacaktır.

,
IMDb: | 1.614 izlenme

En Karanlık Saat – Darkest Hour

, | IMDb: | 1.614 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Biyografi Dram İmdb 7+ Oscar Ödüllü Tarih Türkçe Altyazılı

Deneyimli yönetmen Joe Wright’ın yönetmenliğini üstlendiği film, İkinci Dünya Savaşı’nın ilk yıllarında Winston Churchill’in, Hitler’in ordusuna karşı verdiği mücadeleyi anlatır. Churchill, hayatının belki de en büyük sınavından geçecektir. Hayatında zor ve geri dönüşü olmayan ikilemlerden birini yaşar. Ya Nazi Almanyası ile barışçıl bir antlaşma yolu bulmaya çalışmalıdır ya da milletinin bağımsızlığı ve idealleri için Nazilerin karşısında sımsıkı durmalıdır. Durdurulamaz Nazi güçleri Batı Avrupa’da ilerlerken ve istila tehditi kapıdayken, bir yanda şüpheci bir Kral, bir yanda da kendisi karşıtı planlar yapan partisi varken Churchill bu zor zamanlarda dik durmalı, bir ulusu ayağa kaldırmalı ve dünya tarihinin ilerleyişini değiştirmelidir.

, , , ,
IMDb: | 1.477 izlenme

Kare – The Square

, , , , | IMDb: | 1.477 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Dram İmdb 7+ Komedi Filmleri Türkçe Altyazılı

İsveç’te monarşi kaldırılmış ve şehrin göbeğindeki kraliyet sarayı bir modern sanat müzesine dönüştürülmüştür. Müzenin baş küratörü Christian (Claes Bang), boşanmış ve iki çocuk babası olarak, modern dünyanın tüm gerekliliklerini ve aynı zamanda kendine özgü duyarlılıklarını yerine getiren bir adamdır. Ancak hayatı rayından çıkmak üzeredir: telefonunun çalınmasından sonra yaptığı hareketler, onu utanç verici durumlara düşürür. O sırada müzede sergilenecek Arjantinli bir sanatçının yeni enstalasyonu ‘Kare’nin tanıtımını yapacak halkla ilişkiler şirketi çok provokatif bir kampanya hazırlayınca tam bir kargaşa ortamı oluşur. Christian ve müze için varoluş amaçlarını sorgulamaları gereken bir ortam oluşmuştur.

,
IMDb: | 1.535 izlenme

The Post

, | IMDb: | 1.535 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Biyografi Dram İmdb 7+ Tarih Türkçe Altyazılı

Amerika’nın Vietnam Savaşı dönemi olan 1970’li yıllarda aldığı kararlar halkı olmasa da bir süre sonra gazetecileri rahatsız etmektedir. Halk kendisine verilen bilgi ile yetinirken dönemin gazetecileri olayların derinine inmek ister ve illegal de olsa bazı devlete ait gizli bilgileri çalarak ele geçirir. Dönemin yeni büyüyen yayıncılarından olan Washington Post’un zor bir karar alarak bu belgeleri yayınlaması ve diğer bütün gazetelerin (Times vs…) onları takip etmesi ile başlayan süreci işleyen film, sonrasında mahkemeye giden süreci ve yaşananları da gözler önüne seriyor. Başrolde yayın müdürü olarak Tom Hanks çıkarken o dönem yeni yeni büyümekte olan Washington Post’un sahibi rolünde Meryl Streep yer alıyor. Onlara Breaking Bad dizisinden tanıdığımız başarılı oyuncu Bob Odenkirk eşlik ediyor.

,
IMDb: | 1.451 izlenme

Aman Doktor – Djam

, | IMDb: | 1.451 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Dram İmdb 7+ Türkçe Altyazılı

Yunan bir kız olan Djam, eski bir denizci ve Yunan müzik tarzı rebetiko’nun büyük hayranı olduğu amcasının motorlu bot bölümünü bulmak için bir misyonla İstanbul’a gönderildi. Şehirde mültecilerle gönüllü olarak çalışan, ancak para birikimi olmayan ve Türkiye’de bilinmeyen bir Fransız kadın Avril’le tanışır. Cimri, korkusuz ve önceden tahmin edilemez olan Djam Avril ile Mytilene’ye gidiyor – müzik ve karşılaşmaların bir yolculuğu. Türkiye’yi de içine alan bir hikayeye sahip olan bu Fransız filmi Avrupa sineması sevenlerin izlemek isteyeceği bir yapım olarak göze çarpıyor.

,
IMDb: | 1.483 izlenme

Şuursuz – Inconscientes (Unconscious)

, | IMDb: | 1.483 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2009 ve Öncesi Gizem İmdb 7+ Komedi Filmleri Romantik Türkçe Altyazılı

Freud’un süper ego ve mutluluk kavramı üzerine pekiştirilen, eğlenceli ve ister istemez güldüren bir film. (Sinemalar – izgiDilem) 1913 yılında Barselona’da yaşayan Alma, çağının en modern kadınlarındandır. Kocası Dr. Leon ise psikiyatrist doktordur ve günün birinde o dönemin en ünlü isimlerinden Dr. Sigmund Freud’u ziyarete gider. Eve geri geldiğinde ise karısı onu ağlamaklı bir halde bulur ve Leon kimseyle konuşmak istemez. Bunu araştıran Alma, seksüel bir incelemenin derinliklerine 4 farklı kadının dünyasından bakarak inecektir.
(Sinemalar – MrCvrgn)

,
IMDb: | 934 izlenme

Columbus

, | IMDb: | 934 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , ,

2017 Filmleri Dram İmdb 7+ Türkçe Altyazılı

Kore doğumlu bir adam kendisini mimar babasının komada olduğu için Indiana, Columbus’da kapana kısılmış şekilde bulur. Colombus’da tanıştığı genç bir kadın da kendisi gibi aynı şekilde oraya sıkışmış, bağımlı olan annesinin tedavisi için bulunmaktadır. Adam kendi hayallerini sürdürmek yerine kadınla beraber ortak sorunlarının mücadelesini vermeyi deneyecektir.

,
IMDb: | 1.259 izlenme

Thelma 2017 izle

, | IMDb: | 1.259 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , ,

2017 Filmleri Dram Gizem İmdb 7+ Romantik Türkçe Altyazılı

Norveçli utangaç bir öğrenci olan Thelma, ufak kasabasını ve ailesini terk ederek Oslo’ya okumak için taşınır. Bir gün kütüphanede şiddetli, beklenmedik bir nöbet geçirir. Thelma yeni tanıştığı Anja’ya karşı, kendisine bile tarif edemediği güçlü duygular beslediğini anlar. Kısa süre sonra, açıklayamadığı bazı özel güçleri olduğunu fark eder. Bu güçler, aşkla ortaya çıkıyordur. Thelma, geçmişinin trajik sırları ve gücünün korkunç etkileri ile karşı karşıyadır. Tekrar, Oslo, 31 Ağustos ve Sessiz Çığlık filmlerinin yönetmeni Joachim Trier’ın imzasını taşıyan film doğaüstü bir gerilim.

,
IMDb: | 627 izlenme

Uzaktaki Anılar – A Walk To Remember 2002 izle

, | IMDb: | 627 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

Dram İmdb 7+ Romantik Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Landon Carter yaşadığı çevrenin en gözde gençlerinden biridir ve bunun sebebi ailesinin ve içinde bulunduğu zümrenin oldukça zengin olmasıdır. İçinde bulunduğu bu çetenin başı belaya girince Landon Carter (Shane West), bir anda kendini okul tiyatrosunda sahnelenecek bir oyunun içinde bulur. Kendisine verilen bu ceza, onun hayatını değiştirecek olay olacaktır. Burada karşılaşacağı sessiz ve kendi halinde bir kız olan Jamie’ye (Mandy Moore) aşık olması ise tüm hayatını tümüyle değiştirecektir.

,
IMDb: | 934 izlenme

Ölü Gelin – Corpse Bride 2005 izle

, | IMDb: | 934 izlenme

Yönetmen: ,

Oyuncular: , , , ,

2009 ve Öncesi Aile Animasyon - Çizgi Dram İmdb 7+ Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Tim Burton, bu stop-motion komedi ile Noel’den önce kabusun karanlık ama hayali animasyon tarzına geri dönüyor. Victor (Johnny Depp’in sesi) 19. yüzyılda ufak bir Avrupa köyünde yaşıyor ve burada ailesi tarafından ayarlanan bir kız olan Victoria (Emily Watson’un sesi) ile evleneceği taahhüdü veriliyor. İkili, yalnızca planlanan evlilik günlerinden önce buluşuyor ve Victor, düğün provasında feci bir performans sergiliyor. Genç adam kendini evlenmeye hazır hissetmemektedir. Ormanın derinliklerine doğru yürürken, kendi kendine yüzük takma provası yapmaktadır. Ancak yanlışlıkla yüzüğü büyülü ceset gelinin (Helena Bonham Carter’ın sesi) iskelet parmağına takıyor. Ardından karanlık ve gizemli bir dünyaya götürüldü ve burada ölü gelin ile evlendi. Victor ölü ülkede korktuğu halde, gerçek nişanlısı Victoria’ya aşık olduğunun farkına varmakta ve böylece kendi dünyasına dönme yolunu aramaktadır.

,
IMDb: | 499 izlenme

Hobbit 3: Beş Ordunun Savaşı 2014 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 499 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2014 Filmleri Fantastik İmdb 7+ Macera Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Hobbit üçlemesinin son bölümünde, yurtlarına tekrar kavuşan Erebor Cüceleri, Ejderha Smaug’u Göl Kasabası’nın masum yerlileri üzerine saldıkları gerçeğiyle yüzleşmek zorundadırlar. Thorin Meşekalkan ise Arkentaşı’nı ararken önemli değerlerden ödün vermiştir. Thorin’e yardımcı olamayan Bilbo tehlikeli bir seçim yapmanın eşiğine gelir. Bu esnada Lord Sauron planladığı gizli Yalnız Dağ saldırısı için dört Ork bölüğü göndermiştir. Şimdi Cüce, Elf ve İnsanların önünde iki seçenek vardır: Ya birleşip birlikte savaşacaklar ya da hep beraber yok olacaklardır. Beş ordu toplanıp savaşa girmeye hazırlanırken Bilbo hem kendi hayatı hem de arkadaşlarını kurtarmak için savaşmak durumunda kalacaktır. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 645 izlenme

Ayın Son Adamı – The Last Man on the Moon 2014 izle

, | IMDb: | 645 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2014 Filmleri Belgesel Biyografi İmdb 7+ Macera Türkçe Dublaj

Apollo astronotu Eugene Cernan 1972’de aya ilk adımı attığında ayın tozlu yüzeyine ayak izlerini ve kızının baş harflerini bıraktı. Ancak üzerinden geçen kırk yıl sonunda Cernan; kendine ait destansı, kişisel ve derin hikayesini paylaşmaya hazır. Cernan’ın yakıcı hırsı onu muhteşem ve tehlikeli ortamın bulunduğu bölgeye, aya götürdü. Fakat bütün bunları yaşamak için ödediği çok ağır bir de bedel vardı. Bu belgesel, nadir bulunan arşiv malzemelerini, etkileyici görsel efektleri ve eşsiz bir erişimle büyük ekranda ikonik bir tarihi karakteri sunmak üzere bir araya getiriliyor.

, ,
IMDb: | 684 izlenme

Harry Potter ve Sırlar Odası 2002 izle

, , | IMDb: | 684 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2009 ve Öncesi Aile Fantastik İmdb 7+ Macera Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Genç sihirbaz Harry Potter, J.K Rowling’in genç insanlar için popüler roman dizisinden ikinci film uyarlaması ile tekrar ekranlara dönüyor. Hogwarts Büyücülük okulunda ikinci yıla geçiliyor. Harry Potter ,ev cini Dobby tarafından okula dönmesinin kendisi için tehlikeli olacağı konusunda uyarılır. Bunun yanında Profesör Snape ondan halen hoşlanmamaktadır, Draco Malfoy da ondan hala nefret eder. Bu ortamda Harry en iyi arkadaşları Ron ve Hermione ile birlikte yeni bir okul yılına başlar. Ünlü yazar Gilderoy Lockhart da bu yıl Hogwarts’a katılmıştır. Ancak Hogwarts öğrencileri garip bir şekilde taşa dönüşmektedirler. Bunu kimin yaptığıysa gizemini korumaktadır.


Devam Filmleri
2001 – Harry Potter ve Felsefe Taşı 7.5
2002 – Harry Potter ve Sırlar Odası 7.4
2004 – Harry Potter ve Azkaban Tutsağı 7.8
2005 – Harry Potter ve Ateş Kadehi 7.7
2007 – Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı 7.5
2009 – Harry Potter ve Melez Prens 7.5
2010 – Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 7.7
2011 – Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 8.1


, ,
IMDb: | 319 izlenme

Masumlar – The Innocents (Les innocentes) 2016 Türkçe Altyazılı 720p izle

, , | IMDb: | 319 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Dram İmdb 7+ Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Polonya’da 1945’li yıllarda İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen, yaşanmış bir hikaye. Doğum ve yeniden doğuş hikayesi. Genç Fransız doktor, rahibelere yardım ettiği sırada günlüğüne rahatsız edici detaylar kaydetmiştir. Doktor ve rahibeler arasında geçen mücadele, yaşam savaşı veren hastalara yardım ederken gerçekleşir. Ateist doktor ve inançları ile yaşayan rahibeler arasında çok köklü bir yüzleşme gerçekleşir. Farklı bir yapısı bulunan dram türündeki film, yıllarca süre gelen bir konu ile yüzleşmekte. 2016 yapımı bu filmi Türkçe altyazılı olarak HD kalitesinde sizlere sunuyor, film hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. İyi seyirler, www.filmcehennemi.org

,
IMDb: | 676 izlenme

A Ghost Story 2017 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 676 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Dram Fantastik İmdb 7+ Romantik Türkçe Altyazılı

Film özellikle fragmanı ile dikkat çekici. Bir çiftin evi içinde sıradan hayatını yansıtarak başlayan film, aralarından erkek olanın ölmesi ile değişecektir. Cassey Affleck’in canlandırdığı bu karakterin ruhu dünyayı terk etmediği gibi, evine döner. C karakterini film boyunca beyaz çarşaflı bir hayalet olarak izleyeceğiz. Koca bir dünyanın içindeki küçük bir alanda bir hayaletin, unutmamaya karşı verdiği sessiz hikayesine tanık oluyoruz. Senenin bağımsız filmlerinden biri olan bu hayalet hikayesinin yönetmeni David Lowery. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 569 izlenme

Hesaplaşma – The Accountant 2016 Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 569 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Aksiyon Dram İmdb 7+ Suç Türkçe Dublaj

Christian Wolff (Ben Affleck) küçük yaşlarından itibaren müthiş zekası ve yetenekleriyle etrafındaki herkesi şaşkına çevirmiş ancak takıntılı ve küçüklüğünde otizm tanısı konmuş bir matematik dahisidir. Görünürde sıradan bir mali müşavirdir, ancak arka planda büyük suç teşkilatları için muhasebecilik yapmaktadır. Hazine Bakanlığı Suçla Mücadele Birimi’nin başındaki Raymond King (J.K. Simmons), Wolff’un peşine düşer. Bunun üzerine Wolff, daha yasal işlere yönelerek Living Robotics adlı bir robotik firmasında, muhasebeci Dana Cummings’in (Anna Kendrick) keşfettiği tutarsızlıkları araştırmaya başlar. Cummings ve Wolff birlikte çalışırlar, ancak gerçeğe yaklaştıkça gerçekten tehlikeli sularda yüzdüklerini anlayacaklardır. (Sinemalar) İyi seyirler, www.filmcehennemi.org

,
IMDb: | 377 izlenme

Kara Gün – Patriots Day 2016 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 377 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Dram İmdb 7+ Suç Tarih Türkçe Altyazılı

Gerçek bir hikayeden ilhamını alan film Boston Polis Komiseri Ed Davis üzerinden ilerliyor. 2013 yılından Boston Maratonu bombalı saldırısına giden süreci anlatan yapım bombalamanın ardından bütün şehri kapsayan bir terörist avını ve o süreci konu alıyor. Gerçek olay, maraton koşusunun bitim noktasında, 15 Nisan 2013 tarihinde yerel saatler 14.49’u gösterirken gerçekleşmiş ve 3 kişinin ölümü ve 200’den fazla kişinin yaralanması ile sonuçlanmıştı. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 509 izlenme

T2 Trainspotting (2017) Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 509 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Dram İmdb 7+ Türkçe Dublaj

T2 Trainspotting 2017 Türkçe Dublaj izle
Mark Renton’ın (Ewan McGregor) arkadaşlarıyla birlikte kazandığı parayı alıp kaçmasının ardından 20 yıl geçmiştir. Bazı sağlık sorunları yaşayan Renton, uzun süredir yaşadığı Amsterdam’dan Edinburgh’a geri döner. Burada eski arkadaşları, küçük çaplı düzenbazlıklarla yolunu bulan, ayrıca bir bar işleten Simon ve eroin bağımlığından tam olarak kurtulamamış, intiharın eşiğindeki Spud ile bir araya gelir. Geri dönüşüne ikisinin de verdiği tepkiler farklıdır, ancak asıl sorunlar 20 yıldır hapiste olan Begbie’nin ortaya çıkmasıyla başlayacaktır. Irvine Welsh’in Porno romanından uyarlanan film, hikaye ve karakterler anlamında Trainspotting’in devam filmi niteliğini taşıyor. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 718 izlenme

Zygote 2017 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 718 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: ,

2017 Filmleri İmdb 7+ Korku Türkçe Altyazılı

Uzak Kuzey Maden İşletmesi’nde çalışan 100 kişiden yalnızca 2’si bir erkek bir kadın olmak üzere hayatta kalmıştır. Biri tam teçhizatlı güvenlik görevlisi otuzlu yaşlarında adam, diğeri ise yirmili yaşlarında genç bir kadın. Kısa filmin büyük hikayeden ipuçları verdiği dakikalarda kadın ile güvenlik görevlisi olan erkek arasında da bir alt üst ilişkisi olduğunu anlarken, yaralı olmasına rağmen silah ve ekipmanla donanmış adam, kadının da ona yardımları ile o bölgede gizemli ortamda hayatta kalmaya çalışacaktır. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 802 izlenme

We Are Legion The Story of the Hacktivists 2012 Türkce Altyazılı

, | IMDb: | 802 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2012 Filmleri Belgesel İmdb 7+ Türkçe Altyazılı

We Are Legion The Story of the Hacktivists ABD İzleAbd’li belgesel yönetmeni Brian Knappenberger’in 2012 Dünyaca ses getiren Hacker grubu Anonymous belgeseli. Kimine göre siber korsan, kimine göre özgürlük savunucuları Anonymous’un merak edilen tüm işleri. İyi seyirler, FilmCehennemi.org