Film Kategorileri

Arşivler

, , ,
IMDb: | 815 izlenme

Stalin’in Ölümü Filmi – The Death of Stalin

, , , | IMDb: | 815 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri İmdb 7+ Türkçe Altyazılı

SSCB lideri olan Joseph Stalin sağlıklı görünse de paranoyakça düşünce yapısı sebebiyle düşmanlarına ve en yakınındakilere acımasızca davranmakta, korku salmaktadır. Yirmi milyon insanın ölümüne sebep olan lider, bu yapısı sayesinde gün geçtikçe gücüne güç katmaktadır. Ta ki bir sabah ofisinde ölü bulunana dek. Bundan sonrası, hiciv ustası Armando Iannucci’nin ellerinde mükemmel bir komediye dönüşür. Yalakalar bir anda iktidar yarışına girer; sümsük Malenkov, ukala Khrushchev, şaşkın Molotov, mafyöz Zhukov, Beria Stalin’in sarhoş oğlu Vasily ve yorgun kızı Svetlana. Fabien Nury ve Thierry Robin’in çizgi romanından, politik taşlamanın ve kara komedinin ustası Armando Iannnucci tarafından uyarlanan Stalin’in Ölümü’nün oyuncu kadrosunda Jeffrey Tambor, Steve Buscemi, Andrea Riseborough, Olga Kurylenko, Rupert Friend, Michael Pali yer alıyor.

,
IMDb: | 1.466 izlenme

Batman: Gotham’ın Gaz Lambaları – Batman: Gotham by Gaslight

, | IMDb: | 1.466 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2018 Filmleri Aksiyon Animasyon - Çizgi İmdb 7+ Macera Türkçe Altyazılı

Mike Mignola ve Brian Augustyn ikilisinin ellerinden çıkan Gotham By Gaslight, farklı bir zaman veya evrende geçen Batman çizgi romanları arasında en çok beğeni toplayan çalışmalardan biri olarak hatırlanıyor. 19. yüzyılda geçen ve Viyana, Londra gibi Avrupa kentlerini de gördüğümüz Gotham By Gaslight‘ta Batman’in ana düşmanı Jack The Ripper. Batman çizgi romanlarında sıklıkla gördüğümüz Alfred Pennyworth, James Gordon ve Joker gibi karakterlerin de söz konusu dönemde karşımıza çıktığı çizgi romanda Sigmund Freud ve Prince Albert Victor gibi tarihten önemli figürler de bulunuyor. Animasyon türünde sürekli yayınlanan çizgi roman, 2018 yılında da sevenleri için yayınlanmaya devam ediyor. Batman meraklılarının izlemek isteyeceği bir film. Seslendirme de de nispeten ünlü isimler yer alıyor. Dexter dizisinden tanıdığımız Jennifer Carpenter seslendirme kadrosunda yer alan isimlerden biri.

,
IMDb: | 1.332 izlenme

Yağmuru Bile – Even the Rain (También la lluvia)

, | IMDb: | 1.332 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2010 Filmleri Dram İmdb 7+ Tarih Türkçe Altyazılı

İspanya’nın 2011 Oscar adayı Yağmur Bile, yönetmenlik, Kristof Kolomb ve temel insan hakları mücadelesini bir araya getiriyor. Senaryosu Ken Loach’un daimi senaristi Paul Laverty tarafından yazılan film, Icíar Bollaín’in 2007 yapımı dedektiflik hikâyesi Matahariler’in başarısını takip ediyor. Takıntılı idealist Sebastian, Kristof Kolomb ile ilgili bir film çekmeye kararlıdır, ama bu Hıristiyan kahramanın mitini tersine çevirecek, açgözlülüğünü ve vahşi eğilimlerini gösterecektir. En ucuz ve Latin Amerika’da en yerli ülke olan Bolivya’daki çekimler sırasında, Kolomb’dan 500 yıl sonra toplumsal huzursuzluk patlar. Halk en temel hayati madde olan su için savaşmaya başlamıştır.

,
IMDb: | 1.482 izlenme

Birinci Sınıf – The First Grader

, | IMDb: | 1.482 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2010 Filmleri Biyografi Dram İmdb 7+ Romantik Türkçe Altyazılı

Seksen dört yaşında ilkokula yazılan Kenyalı Kimani Maruge’nin yaşanmış ve gerçek hikayesi. 2002 yılında Kenya hükumeti ilköğretimin parasız olacağını ilan eder. Küçük bir dağ köyündeki ilkokulun yeni bir öğrencisi vardır artık; 80’lerindeki Kimani Maruge (Oliver Litondo). Yıllarca ülkesinin özgürlüğü için savaşan bu yaşlı adam, şimdi eğitim görmek için okul sırasına oturmuştur. Öğretmen Jane Obinchu (Naomie Harris), Maruge’nin bu çabasını canı gönülden destekler.

,
IMDb: | 1.204 izlenme

Saygın Vatandaş – El ciudadano ilustre

, | IMDb: | 1.204 izlenme

Yönetmen: ,

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Dram İmdb 7+ Komedi Filmleri Türkçe Altyazılı

Nobel edebiyat ödülü sahibi Bay Mantovani, tüm dünyadaki büyük ve prestijli ödülleri reddederek romanlarında ona ilham kaynağı olan Arjantin’i ve büyüdüğü şehri ziyaret etmeye karar verir. Daha sonra bu fikrin hayatında verdiği en kötü fikir olduğunu fark etmeye başlayacaktır. Romanlardaki karakterler gerçekse beklenmediği beklemek gerekir! Film ince mesaj veren bir yapım. Tabii sizin filmden ne anladığınız ile doğru orantılı olarak değişen bu mesaj, herkes için farklı olabilir. Festival filmi olan bu yapım, Arjantin sinemasının 2016 yılının en çok ödül almayı başaran filmlerinden.

,
IMDb: | 1.989 izlenme

4n1k

, | IMDb: | 1.989 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri İmdb 7+ Komedi Filmleri Yerli

Sinan, Ali, Gökhan, Oğuz ve Yaprak çocukluk arkadaşlarıdır. Erkek egemen bu topluluğun içinde ki tek bayan olan Yaprak, arkadaşları nedeniyle adeta erkek gibi büyümüştür. Barış isimli delikanlıyla tanışan Yaprak, hayatında köklü değişiklikler yapma aşamasına gelir.

,
IMDb: | 1.218 izlenme

Değişim – Sameblod (Sami Blood)

, | IMDb: | 1.218 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2016 Filmleri Dram İmdb 7+ Türkçe Altyazılı

Amanda Kernell’in ilk filmi Değişim, dünyanın dışa en kapalı ve izole toplumlarından İskandinavyalı Sami kavmine mensup bir kızın kendi kültüründen kopma hikayesini aktarıyor. 1930’ların ırkçılığı, on dört yaşındaki Elle Marja’yı yatılı okulda vurur. Farklı bir hayatın hayalini kurmaya başlayan Elle, amacına ulaşmak için başka biri olmak, hem ailesi hem de öz kültürüyle bağını el yordamıyla koparmak zorundadır. Değişim soğukkanlı anlatımı ve Elle’yi canlandıran Hanna Alström’ün müthiş performansıyla büyüleyen bir dram.

,
IMDb: | 1.525 izlenme

Kutsal Geyiğin Ölümü – The Killing of a Sacred Deer

, | IMDb: | 1.525 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , ,

2017 Filmleri Dram Gizem İmdb 7+ Korku Türkçe Altyazılı

Tanınmış bir kardiyovasküler cerrah olan Dr. Steven Murphy, oftalmolog eşi Anna, çocukları 12 yaşındaki Bob ve 14 yaşındaki Kim ile lekesiz, tertemiz denebilecek bir hayat yaşamaktadır. Bu mükemmel hayat ise Steven’ın kanatları altına aldığı yetim bir genç olan Martin’in işin içine girmesiyle birdenbire bozulur. Kendini ailenin hayatına sokmak için rahatsız edici bir çaba sarf eden Martin günden güne ailenin huzurunu bozar. Martin’in gerçek amacı ise farklıdır. Bu amaç ortaya çıktığında Stephen uzun süre önce gerçekleşmiş bir suçla karşı karşıya kalacaktır. Murphy ailesinin evdeki mutluluğu ise geri döndürülemez bir biçimde yok olacaktır. The Lobster filmiyle adından söz ettiren Yunan yönetmen Yorgos Lanthimos’un yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Nicole Kidman, Alicia Silverstone ve Colin Farrell gibi usta isimler yer alıyor. senaryosunu Efthymis Filippou ile Lanthimos’un birlikte kaleme aldığı Kutsal Geyiğin Ölümü, aile bağları, suçluluk duygusu ve hatalar ile izleyiciyi karşı karşıya bırakıyor.

,
IMDb: | 1.276 izlenme

Detroit 2017 izle

, | IMDb: | 1.276 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2017 Filmleri Dram İmdb 7+ Suç Tarih Türkçe Altyazılı

Amerika’nın 1967 yılında, polislerin ırkçı tutumları sonucu Detroit, Michigan’da yaşanan ve 12. Sokak Ayaklanması olarak bilinen olayların perde arkasına ışık tutmaya çalışan bir film; Kırk üç kişinin ölüp binlerce insanın yaralanması ile sonuçlanan olaylar esasen beyaz polislerin geceleri açık kalmasından rahatsız oldukları barları kapatmaları ve bölgedeki halkın yüzde 98’ini oluşturan siyahi insanlara karşı negatif tutumları sonrasında yaşanan ayaklanmaları oluşturuyor.

,
IMDb: | 1.262 izlenme

The Imposter – Hayat Avcısı 2012 izle

, | IMDb: | 1.262 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2012 Filmleri Belgesel Biyografi İmdb 7+ Türkçe Dublaj

On üç yaşındaki Nicholas, geride hiç bir iz bırakmadan ortadan kayboluyor. Kaybolduktan üç buçuk yıl sonra ailesine şaşıracakları haber gelir. Yaşadığı yer olan Teksas’dan binlerce kilometre uzakta, İspanya’da ortaya çıkıyor bu ufak çocuk için, kaçırılıp işkence gördüğü işkenceleri yapılmaktadır. Ailesi ise bütün bu söylentilere rağmen oğullarının geri dönmesinden son derece mutluluk duymaktadır. Fakat Nicholas Amerika’ya ailesinin yanına döndüğünde işler daha da tuhaflaşmaya başlar. Ailesi onun dönmesinden duyduğu mutluluktan dolayı bazı şeyleri görmezden gelir gibi davranmaktadır. Sarışın, mavi gözlü olan oğulları geri döndüğünde esmer, kahverengi gözlü ve farklı davranışlar gösteren bir karakterdedir. Fakat ailesinden kimse bu durumu ayırt etmiyormuş gibi davranmaktadır.

,
IMDb: | 397 izlenme

Yeşil Sokak Holiganları – Green Street Hooligans 2005 izle

, | IMDb: | 397 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2009 ve Öncesi Dram İmdb 7+ Spor Suç Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Sarhoş olmak ve dövüşmek; hayatta yapacak başka ne var ki? Tuttuğun takımın maçı gitmiş, izliyorsun. Stadyum dolu, tüm taraftarlar ayakta. Deli gibi tezahürat yapıyorlar. Kıran kırana ve sert bir maç. Oysa sahada olup bitenler daha sonra olacaklar için sadece bir ısınma. Kargaşa başladığında sakın kaçma. Kendini sonuna kadar savun. Savaş… Nefret ettiğin birini düşün… Matt (Elijah Wood), bir yanlış anlama sonucu Harvard Üniversitesi’nden atılmış ve ablası Shannon’ın (Claire Forlani) ailesiyle birlikte yaşamak için Londra’ya gelmiştir. Pete (Carlie Hunnam) ile tanışması Londra’nın şiddet dolu yüzüyle karşılaşmasına sebep olur. Pete ve arkadaşları, İngiltere’nin en sert futbol kulüplerinden birinin “Green Street Elite” adlı fanatik taraftar grubunun bir parçasıdır. Matt, bu dünyanın içine çekildikçe sokak kanunlarının okulda öğrendiği doğrulardan oldukça farklı olduğunu anlamak zorunda kalır. Hayatının en önemli dersini de yine sokaklardan alacaktır. Futbolu ve şiddeti birbirinden ayıramayan holiganların dünyasını gözler önüne seren yapım.

,
IMDb: | 564 izlenme

Görünmeden Yürümek: Bronte Kardeşler – 2016 izle

, | IMDb: | 564 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , , ,

2016 Filmleri Biyografi Dram İmdb 7+ Türkçe Dublaj

1845 yılında Howarth’da Yorkshire’lı Brontë kızkardeşler; Anne, Charlotte ve Emily, emekli papaz olan babaları ve sorumsuz, sarhoş kardeşleri Branwell ile beraber, çok da özgür ve rahat olmadıkları bir hayat yaşamaktadırlar. Branwell, sanatçı olmak için kendisine verilen her fırsatı kaçırmaktadır. Kızlar babalarının gözlerinin üzerinden olmasından dolayı sıkıntılı ve korku dolu bir hayat yaşamaktadır. Ancak bir hikayeden esinlenerek roman yazmaya başlamaları ve kendilerini bu konuda teşvik etmeleri önlerinde ki bütün engelleri aşmaları için onlara ilham kaynağı olacaktır. Kızlar kısa bir süre sonra dünyadaki en sansasyonel edebiyat ürünlerini ortaya çıkaracak, İngiliz edebiyatında hızla yükselişe geçeceklerdir. Babaları ve yaşadıkları ortamın baskılarından dolayı isim ve cinsiyetlerini gizleyerek çıkardıkları romanlar, yayın evleri tarafından kabul edilecek ve hızla yüksek satış rakamlarına ulaşacaktır.

,
IMDb: | 595 izlenme

Soygun – Good Time 2017 izle

, | IMDb: | 595 izlenme

Yönetmen: ,

Oyuncular: , , , ,

2017 Filmleri Dram Gerilim Filmleri İmdb 7+ Suç Türkçe Altyazılı

Connie (Robert Pattinson) ve zihinsel sorunları olan kardeşi Nick (Ben Safdie), gerçekleştirdikleri bir soygunun ardından polis tarafından durdurulduğunda, Connie kaçmayı başarır, ancak Nick yakalanarak Rikers Adası’ndaki hapishaneye alınır. Connie kardeşini hapishaneden kurtarmak için her yolu dener ve arkadaşı Corey’in de yardımına başvurur. Kefaret parasını bulmak için gittikleri tefecide işler daha da karmaşık hale gelecektir. Nick’i hapishaneden kaçırmaya karar veren Connie, kendisini zamana karşı bir kovalamanın ortasında bulur.

,
IMDb: | 605 izlenme

Brigsby Bear 2017 izle

, | IMDb: | 605 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , ,

2017 Filmleri Dram İmdb 7+ Komedi Filmleri Türkçe Altyazılı

Brigsby Bear Adventures, çocuklara hitap eden bir televizyon şovudur. James’in (Kyle Mooney) hayatı programı aniden sona erdiğinde değişir. Hikayeyi kendisi bitirmek için yola koyulur ve hakkında hiçbir şey bilmediği yeni bir dünyanın gerçekleriyle baş etmeyi öğrenir. Film, bazı açılardan popüler kültürün gücünü ve çok sıradan bir TV şovunun (veya pop şarkısının veya filminin) bilinçaltımıza girmesinin yollarını gözler önüne seriyor.

, ,
IMDb: | 483 izlenme

Harry Potter ve Melez Prens 2009 izle

, , | IMDb: | 483 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2009 ve Öncesi Aile Fantastik İmdb 7+ Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Voldemort hem Muggle hem de büyücüler dünyasındaki kıskacını daraltmaktadır ve Hogwarts artık bir zamanlar olduğu güvenli liman değildir. Harry tehlikenin kalenin içinde bile olabileceğinden şüphelenirken, Dumbledore da Harry’yi hızla yaklaşmakta olduğunu bildiği nihai savaşa hazırlamaya her zamankinden kararlıdır. Birlikte, Voldemort’un savunma hattını kırmanın yollarını ararlar. Bu amaçla, Dumbledore eski bir dostu ve meslektaşı olan, çok önemli bilgilere sahip olduğunu düşündüğü Profesör Horace Slughorn’u görevlendirir. Profesör iyi bağlantıları olan, iyi yaşamayı seven, saf bir insandır. Bu arada, öğrenciler bambaşka bir rakibin kuşatması altındadırlar: Gençlik hormonları zirveye tırmanmaktadır. Harry, Ginny’ye gitgide daha çok aşık olmaktadır; ama Dean Thomas’ın da durumu aynıdır. Lavender Brown ise kendisi için doğru kişinin Ron olduğuna karar verir. Hesaba katmadığı şey ise Romilda Vane’in çikolatalarıdır! Diğer yandan Hermione da kıskançlıktan çatlamaktadır ama duygularını göstermemeye kararlıdır. Romantizm dallanıp budaklanırken, bir öğrenci tüm bunların dışında kalır. O, karanlık bir şekilde de olsa ismini hafızalara kazımayı kafasına koymuştur. Havada aşk kokusu vardır ama trajedi kapıdadır ve Hogwarts bir daha asla aynı olamayabilir.


Devam Filmleri
2001 – Harry Potter ve Felsefe Taşı 7.5
2002 – Harry Potter ve Sırlar Odası 7.4
2004 – Harry Potter ve Azkaban Tutsağı 7.8
2005 – Harry Potter ve Ateş Kadehi 7.7
2007 – Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı 7.5
2009 – Harry Potter ve Melez Prens 7.5
2010 – Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 7.7
2011 – Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 8.1


, ,
IMDb: | 842 izlenme

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı 2007 izle

, , | IMDb: | 842 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2009 ve Öncesi Aile Fantastik İmdb 7+ Macera Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Genç sihirbaz görevlisi Harry Potter (Daniel Radcliffe) beşinci eğitim yılları için Hogwarts’a geri döner. Öğrencilerden ve onların ailelerinden çok azı, Voldemort’un gerçekten de geri döndüğü konusunda Harry’e ya da Dumbledore’a inanmaktadırlar. Sihir Bakanı da bu duruma inanmadığı için gereken önlemleri almakta gecikir. Bu sırada başta Harry Potter olmak üzere bütün büyücüler tehdit altında kalır. Harry, güzel Cho Chang’tan bir bakış çalmaya engel olamaz. Sihir Bakanlığı’nın bir süre sonra olayları kontrol altına almak üzere gönderdiği Dolores Umbridge, düzeni bütünüyle bir kabusa dönüştürecektir. Harry ise bu işin ardında Voldemort’un da aradığı bir gizemin olduğunu bir türlü izah edemez. Bütün bunlarla Harry, Hogwarts’taki en zor yılına başlamıştır.


Devam Filmleri
2001 – Harry Potter ve Felsefe Taşı 7.5
2002 – Harry Potter ve Sırlar Odası 7.4
2004 – Harry Potter ve Azkaban Tutsağı 7.8
2005 – Harry Potter ve Ateş Kadehi 7.7
2007 – Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı 7.5
2009 – Harry Potter ve Melez Prens 7.5
2010 – Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 7.7
2011 – Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 8.1


, ,
IMDb: | 1.032 izlenme

Harry Potter ve Felsefe Taşı izle

, , | IMDb: | 1.032 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2009 ve Öncesi Aile Fantastik İmdb 7+ Macera Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Serinin ilk filmi, J.K. Rowling’ın en çok satan romanından sinemaya aktarılıyor. Kahramanımız Harry Potter, ailesini pek çok noktası gizemli kalmış bir trafik kazasında kaybettikten sonra yetim kalmıştır. Teyzesi ve amcasının yanında yaşamaktan başka çaresi olmayan Harry 11. yaşına girmiştir. Burada, büyücü ya da cadı olmayan insanların arasından kısa süre içinde yılanlarla konuşabildiğini, sinirlendiğinde eşyaları hareket ettirebildiğini fark edecektir. Yeteneklerini bir bir ortaya çıkaran kahramanımız, Hogwarts Büyücülük ve Cadılık Okulu’na kabul edilir. Harry, Muggle’ların sıradan yaşantılarından sıyrılıp büyü ve fantezi alanında uzmanlaşan bu yatılı okula giderek sihirbazlık yeteneklerini daha geliştirmeye çalışan bir büyücü adayı olmuştur. Artık tek amacı, ailesinin bu şüpheli kazasını araştırmak ve muhattaplarını cezalandırmaktır.


Devam Filmleri
2001 – Harry Potter ve Felsefe Taşı 7.5
2002 – Harry Potter ve Sırlar Odası 7.4
2004 – Harry Potter ve Azkaban Tutsağı 7.8
2005 – Harry Potter ve Ateş Kadehi 7.7
2007 – Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı 7.5
2009 – Harry Potter ve Melez Prens 7.5
2010 – Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 7.7
2011 – Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 8.1


,
IMDb: | 1.238 izlenme

Train To Busan – Zombi Ekspresi 2017 Türkçe Dublaj HD izle

, | IMDb: | 1.238 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Aksiyon Dram İmdb 7+ Korku Türkçe Dublaj

Zombi filmleri seviyorsanız film bitene kadar sizi stres altında tutmayı başarıyor. Koreli yönetmen Sang-ho Yeon, zombi filmleri sevenler için kendi tarzında hızlı ve agresif hareket eden zombilerle bir hikaye yaratmayı başarmış. Sok-woo adındaki kadın kızını yoğun iş temposu nedeniyle ihmal etmektedir. Sonunda kızının isteklerine cevapsız kalamaz ve onu babasının yanına Seul’den kalkıp Busan’a götürmeye karar verir. Trene binen ikili, tren kalkmak üzereyken Güney Kore’yi etkisi altına alan yıkıcı bir zombi virüsünden etkilenen bir kadın, virüsü trendekilere yaymaya başlar. Virüsün bulaştığı herkes, birer birer zombiye dönüşür. Sebebi belirlenemeyen virüs, tüm ülkeye yayılırken, hızla Busan’a yol alan trende de Sok-woo, kızı ve daha birçok yolcu amansız bir hayatta kalma mücadelesine girişecektir. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 536 izlenme

A Man Called Ove 2015 – Hayata Röveşata Çeken Adam 2015 Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 536 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2015 Filmleri Dram İmdb 7+ Komedi Filmleri Türkçe Dublaj

Hayattan umudunu karısını kaybetmesi ile kesen Ove, her gün vefat eden eşinin mezarını ziyaret ederek günlerini geçirmektedir. Aksi ihtiyar delikanlı aynı zamanda yaşadığı mahallede düzeni sağlamak için etrafa sataşmaktadır. Hayatından umudu kestiği bu dönemde yeni taşınan komşuları ile kurduğu yeni ilişki onu farklı bir noktada olduğunu hissetmesini sağlayacaktır. İsveç yapımı film, seksen dokuzuncu Oscar’da en iyi makyaj ve en iyi yabancı dilde film kategorilerinde aday olarak gösterilme başarısını elde etmiştir. Filmi Türkçe dublaj olarak sizlere sunuyor, film hakkında yorumlarınızı yazmanızı bekliyoruz. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 778 izlenme

Spacewalk (Vremya pervykh) 2017 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 778 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: ,

2017 Filmleri İmdb 7+ Macera Türkçe Altyazılı

Amerika Birleşik Devletleri ve Sovyetler Birliği 1965 yılında soğuk savaş dönemi uzay araştırmaları rekabetine girdiği serüveni konu alan The Spacewalk filmi, iki Rus astronotun uzay mekiğiyle Dünya yörüngesine oturması ve ilk uzay yürüyüşünü gerçekleştirmek için hayatları pahasına verdikleri mücadeleyi gözler önüne seriyor. Fakat görevin zorluğu tahmin ettiklerinden fazladır. Soğuk savaşın sona ermesine sebep olan bu tarihi yolculuğun öncesi ve sonrası, dünya tarihinin gidişatını değiştirecektir. Nisan 2017 tarihinde Rusya’da vizyona giren film, En İyi yönetmen ve En iyi Aksiyon dalında ödül adaylığı kazanmıştır. Dmitriy Kiselev yönetmenliğindeki film için yaklaşık otuz milyon dolar harcanmış. İyi seyirler, FilmCehennemi.org