Film Kategorileri

Arşivler

,
IMDb: | 2.133 izlenme

Muhteşem Şovmen (2017) The Greatest Showman

, | IMDb: | 2.133 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Biyografi Dram İmdb 7+ Müzikal Türkçe Altyazılı

Gösteri dünyasının ünlü ismi, P.T. Barnum’un hayat hikayesinden uyarlanan film, Barnum’un kurucusu olduğu Ringling Bros. ve Barnum & Bailey Circus sirklerinin turneleri ve gösteri dünyasındaki yerini beyaz perdeye taşıyan bir yapım. Baş rolde, Wolverine rolünden farklı bir karakterde izlediğimiz Hugh Jackman yer alırken film geçtiğimiz günlerden sonuçlanan Oskar Ödüllerinde en iyi müzik dalında aday olmayı başardı. Jackman’a Michelle Williams eşlik ediyor.

,
IMDb: | 1.814 izlenme

Orman Çocuğu – The Jungle Book

, | IMDb: | 1.814 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Aile Dram İmdb 7+ Macera Türkçe Dublaj

Mowgli (Neel Sethi), bebekken geldiği ormanda kurtlar tarafından büyütülmüş, siyah bir panter ve ayı tarafından da korunarak sevgi ile yetişmiştir. Bu karakterler arasında mutlu olan çocuk, bu vahşi ormanı evi olarak benimsemiştir. Ancak onu sevmeyen biri vardır. Shere Khan adında ki bengal kaplanı insanlardan hoşlanmamaktadır. Onun ormanda yaşamasını da istememektedir. Mowgli evin olarak bildiği ormandan ayrılıp yeni dünyalar keşfetmek zorunda kalacaktır. Bu epik türdeki hikaye; Idris Elba, Ben Kingsley, Bill Murray gibi başarılı oyuncuların seslendirmeleriyle hayat buluyor.

,
IMDb: | 1.376 izlenme

Black Panther

, | IMDb: | 1.376 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2018 Filmleri

Marvel’dan “Black Panther”, Wakanda Kralı babasının ölümünden sonra tahta geçmek ve kral olarak gerçek yerini almak üzere, ıssız ama teknolojik olarak geliştirilmiş Afrika’daki yuvasına dönen T’Challa’yı anlatıyor. Ancak, güçlü eski bir düşmanı yeniden ortaya çıkınca, hırslı bir kral ve Black Panther olan T’Challa, Wakanda ve bütün dünyanın geleceğini tehlikeye atan zorlu bir savaşa girmekle sınanacaktır. İhanet ve tehlikeyle karşı karşıya kalan genç kral, düşmanlarını yenmek ve halkının güvenliğini ve yaşam biçimlerini emniyete almak için müttefiklerini bir araya getirmeli ve Black Panther’in bütün gücünü açığa çıkarmalıdır. Filmde Yüzüklerin Efendisi Hobbit serisinde Bilbo Baggins olarak tanıdığımız Martin Freeman’da yer almaktadır.

,
IMDb: | 1.405 izlenme

On Body And Soul – Beden ve Ruh

, | IMDb: | 1.405 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Dram İmdb 7+ Romantik Türkçe Altyazılı

Budapeşte yakınlarında bir mezbahada finans direktörü (muhasebeci) olarak çalışan naif ve sakin Endre (Géza Morcsányi), kendi halinde sakin bir hayat sürmektedir. Firmaya taze gelen kalite kontrol uzmanı Maria (Alexandra Borbély) ise kimseyle iletişim içine girmeyen, obsesif kompülsif eğilimlere sahip olması nedeniyle herkesten uzak duran genç bir bayandır. Bir gün şirkette yaşanan polisiye bir mevzunun ardından, durumun sorumlusunu ortaya çıkarmak adına şirkete dışarıdan bir psikolog çağrılarak tüm çalışanlarla görüşmesi istenir. Bu kontroller sırasında Maria ve Endre’nin her gece birbiriyle tıpatıp aynı rüyaları gördüğü ortaya çıkınca, ikilinin arasında tuhaf, gizemli bir bağ olduğu anlaşılır.

,
IMDb: | 1.679 izlenme

The Disaster Artist

, | IMDb: | 1.679 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , ,

2017 Filmleri Biyografi Dram Komedi Filmleri Türkçe Altyazılı

19 yaşında genç ve gelecek vaat eden bir aktör olan Greg Sestero (Dave Franco) oyunculuk dersleri alırken Tommy Wiseau (James Franco) adında bir adamla tanışır ve aralarında tuhaf bir arkadaşlık başlar. Tommy’nin sahnedeki korkusuz tavırlarından etkilenen Greg, Tommy’nin önerisiyle Los Angeles’a taşınır. Ancak ikilinin buradaki işleri yaver gitmez. Bir türlü istedikleri teklifleri alamayınca kendi filmlerini kendileri çekmeye karar verirler. The Disaster Artist filminde, 2003’te çekilen ve birçok kişiye göre sinema tarihinin en kötü filmleri arasında olmasına rağmen kendine has bir hayran kitlesi oluşturan The Room filmine giden süreç aktarılıyor.

,
IMDb: | 689 izlenme

Bad Genius (Chalard Games Goeng)

, | IMDb: | 689 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , ,

2017 Filmleri Dram İmdb 7+ Komedi Filmleri Suç Türkçe Altyazılı

Lynn, sınavlarda arkadaşlarına kopya vererek para kazanan zeki bir lise öğrencisidir. Bir gün karşısına Sidney, Avustralya’ya gitmesini gerektiren yeni bir sınav çıkar. Milyonlarca bahtlık görevini gerçekleştirmek için Lynn ve sınıf arkadaşları uluslararası üniversite giriş sınavını tamamlamalı ve Tayland’daki arkadaşlarına ülkelerinde yapılacak olan aynı sınavın saatinden önce cevapları ulaştırmaları gerekmektedir. Film Tayland’daki sınıflar arası eşitsizliği ve bozuk eğitim sistemini ağır bir şekilde eleştiriyor, basit anlatı ve gergin düzenlemelerle canlanıyor.

,
IMDb: | 1.557 izlenme

A Taxi Driver (Taeksi Woonjunsa)

, | IMDb: | 1.557 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , ,

2017 Filmleri Aksiyon Dram İmdb 7+ Tarih Türkçe Altyazılı

Yıl 1980. Güney Kore yangın yeridir. Askeri darbe sonucu sıkı yönetim ilan edilmiş, pek çok muhalif siyasetçi ve gazeteci hapse atılmış ve üniversiteler geçici olarak kapatılmıştır. Bu sırada ülkenin Gwangju kentinde gençler Demokrasi için bir ayaklanma başlatmıştır. Almanya’dan gelen yabancı gazeteci olan Peter (Thomas Kretschmann) olayları araştırmak üzere taksicilik yapan Kim Man-seob’un (Kang-ho Song) yardımı ile bu kente doğru zorlu bir yola çıkacaktır. Güney Kore’nin 2018 Oscar adayı filmi olan A Taxi Driver filminin yönetmen koltuğunda Hun Jang oturmaktadır.

,
IMDb: | 357 izlenme

Sevgizi – Loveless (Nelyubov) 2017 izle

, | IMDb: | 357 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , ,

2017 Filmleri Dram İmdb 7+ Türkçe Altyazılı

Film; aşksız, duygusal, ahlaki ve fiziksel olarak yıkılmış bir ülkenin göz doldurmayan bir portresini çiziyor. Bir çocuğun ansızın ortadan kaybolması üzerine onu aramaya başlayan, boşanma arifesindeki bir karı kocanın bezginlik ve pişmanlıkla yaralı çabalarının hikâyesini anlatıyor. Andrey Zvyagintsev’in yönettiği filminin senaryosunu ise Zvyagintsev ile birlikte Oleg Negin kaleme aldı. Film ayrıca 70. Cannes Film Festivali’nde büyük ödül Altın Palmiye için yarışıyor.

,
IMDb: | 1.179 izlenme

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı izle

, | IMDb: | 1.179 izlenme

Yönetmen: ,

Oyuncular: , , , , ,

2016 Filmleri Aksiyon İmdb 7+ Macera Türkçe Altyazılı

Ultron Çağı filminden sonra Yenilmezler ekibinin giriştiği bir başka macera, oldukça büyük çaplı maddi ve manevi hasarlara neden olmuştur. Bu durum, Amerikan Hükumeti’nin yenilmezlere karşı giderek daha hoşgörüsüz bir tavır takınmalarına yol açar. Sonunda kahramanların sadece ihtiyaç duyulduğu zaman ortaya çıkacakları bir sistem kabul edilir. Ancak Kaptan Amerika (Chris Evans), yakın arkadaşı Bucky’i (Sebastian Stan) kurtarmak için girişimde bulununca Yenilmezler arasında sürtüşme çıkar. Kahramanlar, Kaptan Amerika’nın önderliğindeki bağımsız hareket etme yanlıları ve Iron Man’in (Robert Downey Jr.) başını çektiği hükumet yanlıları olarak ikiye bölünürler ve bir iç savaş patlak verir. Bu esnada yepyeni bir düşman daha ortaya çıkacaktır.

,
IMDb: | 616 izlenme

Şrek – Shrek 2001 izle

, | IMDb: | 616 izlenme

Yönetmen: ,

Oyuncular: , , , , ,

2009 ve Öncesi Animasyon - Çizgi İmdb 7+ Komedi Filmleri Macera Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Çirkin görünümlü, yeşil bir canavar olan Shrek, son derece mutlu bir yaşam sürer. Çamur banyosu yapmaktan ve kendi bataklığında yaşamaktan son derece mutlu olmasına karşın, çevresindekiler, hatta öz anne ve babası bile onun görüntüsüne, pis kokusuna dayanamaz. Ancak Shrek’in kendine güveni tamdır ve bütün bu olumsuzluklar onun moralini bozmaz. Günlerden bir gün güzel prenses Fiona, bir ejderha tarafından kaçırılır. Duloc ülkesinin iktidar hırsıyla yanıp tutuşan yöneticisi Lord Farquad, prensesi kurtarmak için Shrek’ten yardım ister. Lord, ideal eş olarak prenses Fiona’yı seçmiştir ve onu ejderhaya bırakmaya hiç niyeti yoktur.

,
IMDb: | 359 izlenme

The Bourne Identity 2002 (Geçmişi Olmayan Adam 1) izle

, | IMDb: | 359 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , , ,

2009 ve Öncesi Aksiyon Gerilim Filmleri Gizem İmdb 7+ Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Robert Ludlum’un en çok satanlar listesine girmiş romanından uyarlama olan film ilk olarak 1988 yılında TV filmi olarak çekildikten sonra 2oo2 yılında sinemaya aktarılıyor. Jason Bourne (Matt Damon) sırtından bir çift mermi yarası ile Akdeniz’de bir İtalyan balıkçı teknesi tarafından ölmek üzere iken bulunur. Genç adam iyileştiğinde, ciddi bir hafıza kaybı geçirdiği farkedilir. Bourne’un kendi kimliğine dair tek ipucu, vücuda yerleştirilen bir kapsül üzerine kazınmış bir banka hesap numarasıdır. Bourne; para, tabanca ve birkaç kimlik belgesinin yer aldığı Zurih Bankasını derhal bulur ancak o sırada Amerikan Konsolosluğundan yetkililer onu takibe alır. Kimseye güvenemez hale gelen genç adam Marie adlı güzel kadının yardımıyla kendisini takip eden suikastçilerden kaçmayı başarır. Bourne kendisini öldürmek isteyen çok daha profesyonel suikastçilerle karşılaştığında ise dövüş sanatları ve dil biliminde ne kadar başarılı biri olduğunu keşfeder. Marie’nin isteksiz yardımı ile Bourne, CIA yetkililerinin her ne pahasına olursa olsun saklamak istediği şeyleri açığa çıkarmaya daha da yaklaşıyor. Başarılı bir casus hikayesi olarak beğeni toplayan Geçmişi Olmayan Adam, bu beğeninin getirisi olarak devam filmlerine de yol verdi. Doug Liman yönetimindeki bu ilk film, aksiyon sevenlerin de kaçırmaması gereken bir çalışma.

,
IMDb: | 1.156 izlenme

Kaptan Phillips – Captain Phillips 2013 Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 1.156 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2013 Filmleri Biyografi Dram İmdb 7+ Macera Türkçe Dublaj

Altı küre adaylığı bulunan film, kaçırılan bir Amerikan gemisinin Somalili korsanların elinden kurtulma çabasını anlatıyor. Amerikan kargo gemisi Somali’nin doğu kıyılarında korsanların saldırısına uğrar. Kaptan Philips ve bütün tayfası rehin alınır. Ancak deneyimli kaptan kendisini feda ederek korsanların rehinesi olmayı kabul eder. Bundan sonraki aşamada ise onların konuştuğu dilden konuşarak liderleri ile olan psikolojik savaşı sonlandırmaya çalışmaktır. Aynı zamanda kendisini kurtarmaya gelen ekiple eş zamanlı olarak bu mücadelesi devam edecektir…

,
IMDb: | 411 izlenme

Not Defteri – The Notebook 2004 Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 411 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , ,

Dram İmdb 7+ Romantik Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Nicholas Sparks’ın en çok satan romanlar arasında bulunan kitabından uyarlama olan bir film. Romantik filmler arasında en başarılılarından biri olarak gösterilmektedir. Bakım evinde kalan ve diğer arkadaşları taradın Duke olarak adlandırılan ihtiyar adamın, eski ve sararmış defterinde ki yazıyı okumasıyla aşk hikayesi başlamış olur. 1940’lı yıllarda geçen hikaye, Güney Carolina’da yer alan Seabrook Adası’na Allie isminde on yedi yaşında bir kızın gelmesi ile başlar. Ailesinin yanında tatile gelen Allie, orada yaşayan Noah ismindeki gençle karşılaştıktan sonra, doğru yerde olduklarını hissederler. Birbirlerine hissettikleri duyguları doyasıya yaşarken, aralarında ki sınıf farklı ortaya çıkacak ve sonrasında ki savaş dönemleri onları beklenmedik ayrılıklara götürecektir…

,
IMDb: | 492 izlenme

Hobbit 2: Smaug’un Çorak Toprakları 2013 Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 492 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2013 Filmleri Fantastik İmdb 7+ Macera Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Üçlemeden sonra izlediğimiz Hobbit seri filmi hikayenin geçmişine dair bilgiler vermekte. Yıkılmış krallığını yeniden kurmaya çalışan Thorin, bunun için ekibi ile beraber Smaug’un elinden Arken taşını almalıdır. Bu macerada ona en çok yardımı dokunacak kişi Bilbo Baggins olacaktır. Bilbo o dönemde de taşıdığı yüzüğü Gandalf dahil olmak üzere herkesten gizlemektedir. Yüzük sayesinde ekibin işlerini kolaylaştırmaya, Efsane ejderha Smaug’un çorak topraklarından taşı çalmaya çalışacaktır. Smaug, geçmişte cüceleri ve insanları acımasızca yakmış kadim bir düşmandır. Derisi insanların attığı hiç bir oku geçirmeyecek kadar kalındır. Sadece bir ok, çok sayıda üretilen bir ok onda ufak bir yara oluşturmuştur. Onunla tekrar yüzleşmek zorunda kalacaklar…

, ,
IMDb: | 1.017 izlenme

The Hobbit: Beklenmedik Yolculuk Türkçe Dublaj izle

, , | IMDb: | 1.017 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2012 Filmleri 2013 Filmleri Aksiyon Fantastik İmdb 7+ Macera Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Ejderha Smaug, cücelerden çaldığı altınların içinde uzun yıllar süren uykusuna başlamıştır. Hobit Bilbo Baggins ise sakin köyünde huzur içinde bir yaşam sürmektedir. Ta ki Gandalf kapısını çalana kadar. Gandalf’ın amacı, savaşçı 13 cüceyi ve Baggins’i bir araya getirerek hazineyi kurtarmaktır. Baggins, zorla da olsa bu maceraya dahil olmaya karar verince zorlu mücadeleye ilk adım atılır… Tolkien’in dünyanın en çok satan kurgu romanlarından olan Yüzüklerin Efendisi’nin başlangıç hikayesi olarak görülen yapım, yine usta yönetmen Peter Jackson tarafından çekiliyor. 3 bölüm halinde çekilmesi planlanan ve oldukça ilgiyle karşılaşan bu yapımı FilmCehennemi.org olarak Türkçe dublajlı sizlere sunuyor ve yorumlarınızı bekliyoruz…

,
IMDb: | 635 izlenme

Ethel ve Ernest 2016 izle

, | IMDb: | 635 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Animasyon - Çizgi Dram İmdb 7+ Tarih Türkçe Altyazılı

20. yüzyılın ortalarında muazzam toplumsal değişimin arka planına ışık tutan, birbirine aşık iki kişi hakkında eğlenceli bir hikaye. Yaşanmış olaylara dayanan film, İkinci Dünya Savaşı patlak verdiği dönemlerde geçiyor ve Raymond Briggs’in ödüllügrafik romanından uyarlama. Ethel orta sınıftan, sıradan özlemlerle dolu, hizmetçilikle para kazanan bir kadındır. Ernest ise ondan beş yaş küçük, sosyalist ideallerle dolu, teknolojiye ilgi duyan bir sütçüdür. Tek oğulları Raymond’la birlikte Londra’da, Büyük Bunalım ve İkinci Dünya Savaşı olaylarının etkisi altında bir yaşam sürerler.

,
IMDb: | 551 izlenme

Örümcek Adam: Eve Dönüş – Spider-Man: Homecoming 2017 Altyazılı Film izle

, | IMDb: | 551 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Aksiyon İmdb 7+ Macera Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Genç Peter, halası May ile beraber yaşamaktadır. Yenilmezler ile yaşadığı maceralardan sonra Demir Adam ile iletişimini ilerletmiş ve onun gözetimi altına girmiştir. Ekibe girebilme çabası içinde iken diğer yandan da lise öğrenimini sürdürmeye çalışmaktadır. Ancak önüne bazı engeller çıkmaktadır. Vulture şehre gelmiş ve önemsediği herkes için tehdit oluşturmaya başlamıştır. Peter’da suçla savaşmak ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için heyecan içinde beklerken, onunla savaşmayı fırsat olur görür. Tony Stark’ın güvenini kazanıp gerçek bir süper kahraman olmaya çalışan genç mücadeleye başlayacaktır. 2017 yapımı filmin başrolünde
Peter Parker / Spider-Man rolünde Tom Holland, Adrian Toomes / Vulture rolünde Michael Keaton ve her zaman ki gibi
Tony Stark / Iron Man Robert Downey Jr. yer alıyor. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 465 izlenme

Kardaki İzler – Wind River 2017 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 465 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Dram Gizem İmdb 7+ Suç Türkçe Altyazılı

FBI ajanı olan Jane Banner ve geçmişiyle sorunları olan kıdemli, yerel bir oyun izleyicisi olan Cory Lambert’ın ortaklığı. İkili genç bir kızın öldürülmesi ile ilgileniyor. Kızılderili bölgesinde işlenmiş olan bir cinayeti araştıran ikili, bir anda onun öcünü alma kafasına girecektir. Ancak bu yol birbiri ardına gizemlerle ve sırlarla örülmüş bir yol olarak önlerine uzanır. Film Cannes’da yönetmen Taylor Sheridan ‘a tam üç ödül alma başarısı gösterirken toplamda dört ödül ve üç adaylık başarısı gösteriyor. İyi izlemeler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 355 izlenme

Maymunlar Cehennemi: Savaş – War for the Planet of the Apes 2017 izle

, | IMDb: | 355 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Aksiyon Dram İmdb 7+ Macera Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

İnsanlar ve maymunlar arasında sürmekte olan savaşta iki taraf da kayıplar vermekle birlikte maymunların durumu daha kötüye gitmeye başlamıştır. Maymunların başındaki Sezar (Andy Serkis), insan güçlerini yöneten acımasız Albay McCullough’a (Woody Harrelson) meydan okuyabilmek için tüm cesaretini toplamak zorundadır. Bu savaş, dünyanın geleceği için belirleyici olmaya gebedir. 2011 yılında Maymunlar Cehennemi: Başlangıç filmiyle yeniden başlatılan seriye, 2014 yılında vizyona giren Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti filmiyle devam edilmişti. Filmin senaryo ve yönetmenliğini bir kez daha Matt Reeves üstlenirken, senaryoda ona ikinci filmden Mark Bomback eşlik ediyor. Kadroda yer alan başlıca isimlerse Andy Serkis, Woody Harrelson, Steve Zahn, Terry Notary ve Karin Konoval. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 381 izlenme

Rogue One: A Star Wars Story 2016 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 381 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Aksiyon İmdb 7+ Macera Türkçe Altyazılı

Bir grup beklenmedik kahraman, İmparatorluğun en büyük imha silahı olan Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için bir araya gelir. Star Wars zaman tünelindeki bu kilit olay, sıra dışı şeyler yapmayı seçen sıradan insanları bir araya getirir ve bu şekilde kendilerinden daha büyük bir amacın parçası haline gelirler. Lucasfilm’in yeni “ara dönem filmlerinden ilki” olarak lanse edilen yapım, Gareth Edwards’ın yönetmenliğinde başrolünü Felicity Jones’in üstlendiği, Ben Mendelsohn, Riz Ahmed, Diego Luna, Mads Mikkelsen ve Forest Whitaker da yer aldığı oyuncu kadrosu ile karşımızda. Senaryo ise u Chris Weitz’a ait. İyi seyirler, FilmCehennemi.org