Film Kategorileri

Arşivler

,
IMDb: | 1.210 izlenme

Trajedi Kızları – Tragedy Girls

, | IMDb: | 1.210 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Komedi Filmleri Korku Türkçe Altyazılı

Sosyal medya çağında cinayet Trending Topic olursa, peşine düşen çok olur. Sadie ve McKayla adeta yapışık ikiz gibi yaşayan iki sıkı dosttur. Sosyal medyadaki kitlelerini artırmak için fikir ararken yaşadıkları bölgede ortaya çıkan bir seri katil, bu bıçkın ikiliye aradıkları fikri verir. Seri katilin peşine düşmekle kalmazlar, onu yakalayıp bir de rehin almayı başarırlar. Amaçları katili yakalamak değil, onu ellerinde tutup cinayetler işlemek ve istedikleri sosyal medya kitlesine ulaşınca da cinayetleri üstüne yıkıp kariyerlerine devam etmektir. İşler istedikleri gibi gidecek mi? Hiç sanmıyoruz! Gösterildiği film festivallerinden övgüyle dönen Tragedy Girls eminiz korku filmi meraklılarına iyi vakit geçirtecek.

,
IMDb: | 538 izlenme

Sevdiğim İlk Kadın – First Girl I Loved 2016 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 538 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Dram Romantik Türkçe Altyazılı

On yedi yaşındaki Anne, Los Angeles liselerinin en popüler kızı olan Sasha’ya aşık olur. Ancak Anne bunu her zaman kendisine gizliden ilgi duyan en yakın arkadaşı Clifton’a söyleyince, Clifton kendisi için elinden gelenin en iyisini yapmaya karar verecektir.
Kerem Sanga’nın yazıp yönettiği filmin başrolünde Brianna Hildebrand, Pamela Adlon ve Dylan Gelula yer alıyor. Sofistike ve karmaşık iki genç kızın yaşadıklarının aktarıldığı filmi Türkçe altyazılı olarak sizlere sunuyor, film hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. İyi seyirler, FilmCehennemi.org