Film Kategorileri

Arşivler

,
IMDb: | 1.495 izlenme

Şimdi Burada Ol – Be Here Now

, | IMDb: | 1.495 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2015 Filmleri Belgesel Biyografi Dram İmdb 7+ Türkçe Altyazılı

Yönetmen Lilibet Foster’ın “Be Here Now” (Şimdi Burada Ol) adlı belgeseli, Withfield’ın kanser olduğunu öğrendiği 2010 yılının mart ayından başlayarak oyuncunun 11 Eylül 2011’deki ölümüne kadar olan süreci ele alıyor. Belgeselde Whitfield ve Vashti’nin kanser haberini alışı, tedavi süreci ve tedaviye cevap alamadıklarını öğrendiklerinde yaşadığı yıkım anlatılıyor. Ancak belgeselin ne zaman seyirci karşısına çıcağı meçhul. Çünkü Foster, mali zorluklar nedeniyle belgeselin montaj aşamasında kaldığını yardım bulamazlarsa çabalarının boşa kalacağını söyledi. ‘Şimdi Burada Ol’ Andy Whitfield, kanser olduğunu öğrenince koluna “Be Here Now” yazılı dövme yaptırdı. Belgesel de adını bu sözden aldı.

,
IMDb: | 297 izlenme

The Exception (The Kaiser’s Last Kiss) Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 297 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Dram Romantik Savaş Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Hollanda’da sürgünde bulunan son Alman İmparatoru II. Wilhelm’in (Christopher Plummer) güvenliği Nazi Almanyası için yeniden bir endişe kaynağı haline gelince Yüzbaşı Stefan Brandt (Jai Courtney) ‘Kaiser’in baş koruması olarak tayin edilir. Kaiser’in yaşadığı yerde İngiliz Gizli Servisi adına çalışan bir casusun dolaştığı bilgisiyle iyice dikkatli olması gereken Yüzbaşı’nın önemli görevi, yine de orada hizmetçi olarak çalışan Mieke de Jong’a (Lily James) aşık olmasına engel olmaz. Yüzbaşı Brandt, göreviyle hisleri arasında çok zor durumda kalacaktır. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 329 izlenme

Zor Ölüm 5: Ölmek için Güzel Bir Gün – Die Hard 5 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 329 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2013 Filmleri Aksiyon Gerilim Filmleri Suç Türkçe Altyazılı

Geleneklere karşı çıkan polis John McClane oğlu Jack’e yardım etmek için Moskova’ya gittikten sonra ilk defa kendisini yabancı topraklarda bulur. McClane Jack’in nükleer silah soygununu durdurmakla görevli iyi eğitimli bir CIA ajanı olduğunun farkında değildir. Bir yandan Rus yer altı dünyasından kaçan McClaneler zıt yöntemlerinin kendilerini durdurulamaz kahramanlar yaptığını fark ederler.

,
IMDb: | 355 izlenme

Terminator Genisys 2015 Türkçe Altyazılı HD izle

, | IMDb: | 355 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , ,

2015 Filmleri Aksiyon Macera Türkçe Altyazılı

Gelecekteki insan ve robotlar arasındaki savaşta, insan direnişinin lideri olan John Connor, astsubay Kyle Reese’yi (Jai Courtney) 1984 yılına Sarah Connor’u (Emilia Clarke) koruması için gönderir. Kyle ayrıca burada vuku bulacak eylemleri engelleyerek, zaman çizgisindeki onarılamaz kırılmaların bir kısmının önüne geçebilecektir. Farklı bir zaman çizgisindeki ’84 yılına gelen Kyle, burada bir çok şeyin daha değişik olduğunu farkederken, Guardian (Arnold Schwarzenegger) adında bir müttefikiyle taşınacak ve tehlikeli yeni düşmanlara karşı, geleceği sıfırlamak için olağanüstü bir maceraya atılacaktır. 2015 ABD yapımo bilim kurgu – aksiyon türündeki film, Terminatör serisinin beşinci filmidir. FilmCehennemi.org farkıyla 720p kalitede izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

,
IMDb: | 581 izlenme

Kuralsız – Insurgent 2015 Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 581 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , ,

2015 Filmleri Gerilim Filmleri Macera Türkçe Dublaj

Seçim, sizi çok daha iyi bir şeye dönüştürebileceği gibi, yok edebilir de. Her seçimin tahmin edilemez sonuçları olduğu distopik bir dünyada Tris Prior (Shailene Woodley), sevdiği insanlar ve de kendisini kurtarmak için amansız bir mücadeleye girişecektir. Beş büyük ideoloji arası uçurum arttıkça savaş hızla yaklaşırken, tarafını seçmek zorunda kalan Tris, telafisi mümkün olmayan kararlar almak zorunda kalacak ve ideolojilere Uyumsuz kimliğini kabul edecektir. Uyumsuz filminin devam niteliğinde çekilen 2015 yapımı bilim kurgu – macera türündeki Kuralsız filmi, konusunu Veronica Roth tarafından yazılan aynı adlı romandan alıyor. FilmCehennemi.org iyi seyirler diler.

,
IMDb: | 1.129 izlenme

Kuralsız – Insurgent 2015 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 1.129 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , ,

2015 Filmleri Gerilim Filmleri Macera Türkçe Altyazılı

Seçim, sizi çok daha iyi bir şeye dönüştürebileceği gibi, yok edebilir de. Her seçimin tahmin edilemez sonuçları olduğu distopik bir dünyada Tris Prior (Shailene Woodley), sevdiği insanlar ve de kendisini kurtarmak için amansız bir mücadeleye girişecektir. Beş büyük ideoloji arası uçurum arttıkça savaş hızla yaklaşırken, tarafını seçmek zorunda kalan Tris, telafisi mümkün olmayan kararlar almak zorunda kalacak ve ideolojilere Uyumsuz kimliğini kabul edecektir. Divergent (Uyumsuz) filminin devam niteliğinde çekilen 2015 yapımı bilim kurgu – macera türündeki Insurgent filmi, konusunu Veronica Roth tarafından yazılan aynı adlı romandan alıyor. FilmCehennemi.Orgm iyi seyirler diler.

,
IMDb: | 712 izlenme

Boyun Eğmez – Unbroken

, | IMDb: | 712 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2014 Filmleri Biyografi Dram İmdb 7+ Spor Türkçe Dublaj

Louis Zamperini’nin gerçek yaşam öyküsünü aktaran film, Angelina Jolie’nin ikinci yönetmenlik deneyimi. Uzun mesafe koşucusu olan Zamperini, ABD’yi 1936’da Berlin Olimpiyat Oyunlarında temsil eder. Başarılı bir final performansı gösterse de madalya kazanma başarısı gösteremez. Ancak herkes tarafından görünen azmi Adolf Hitler’in de dikkatini çekmiştir. Hitler kendisi ile özel olarak tanışmak dahi ister. Dört yıl sonra Tokyo Olimpiyat Oyunlarının da favori isimlerinden biri haline gelmiştir. Ancak o dönem 2. Dünya Savaşı patlak verince oyunlar iptal edilir ve Zamperini savaşa gönüllü olarak katılır. Pasifik’te iki arkadaşı ile hayatta kalma mücadelesi verir. Tam kırk yedi gün süren mücadelesi sonucu Japon birlikleri tarafından bulunur. Kurtaran taraf Japon Deniz Kuvvetleri olunca savaş esiri olarak işkence görmekten de kurtulamaz. Kitaptan uyarlama olan bu başarılı filmi sizlere Türkçe altyazılı ve HD kalitede sunuyor ve yorumlarınızı bekliyoruz.
Boyun Eğmez 2014 – Unbroken Türkçe Dublaj 720p HD
İyi seyirler, FilmCehennemi.Orgm

,
IMDb: | 247 izlenme

Azimli 2014 – Unbroken

, | IMDb: | 247 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2014 Filmleri Biyografi Dram İmdb 7+ Spor Türkçe Altyazılı

Azimli / Unbroken 2014 ~ 2015 Türkçe Altyazılı Film izle – Louis Zamperini’nin gerçek yaşam öyküsünü aktaran film, Angelina Jolie’nin ikinci yönetmenlik deneyimi. Uzun mesafe koşucusu olan Zamperini, ABD’yi 1936’da Berlin Olimpiyat Oyunlarında temsil eder. Başarılı bir final performansı gösterse de madalya kazanma başarısı gösteremez. Ancak herkes tarafından görünen azmi Adolf Hitler’in de dikkatini çekmiştir. Hitler kendisi ile özel olarak tanışmak dahi ister. Dört yıl sonra Tokyo Olimpiyat Oyunlarının da favori isimlerinden biri haline gelmiştir. Ancak o dönem 2. Dünya Savaşı patlak verince oyunlar iptal edilir ve Zamperini savaşa gönüllü olarak katılır. Pasifik’te iki arkadaşı ile hayatta kalma mücadelesi verir. Tam kırk yedi gün süren mücadelesi sonucu Japon birlikleri tarafından bulunur. Kurtaran taraf Japon Deniz Kuvvetleri olunca savaş esiri olarak işkence görmekten de kurtulamaz. Kitaptan uyarlama olan bu başarılı filmi sizlere Türkçe altyazılı ve HD kalitede sunuyor ve yorumlarınızı bekliyoruz. İyi seyirler, FilmCehennemi.Orgm

,
IMDb: | 1.282 izlenme

Uyumsuz – Divergent 2014 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 1.282 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2014 Filmleri Aksiyon Bilim Kurgu Genel Romantik Türkçe Dublaj

Bu filmde toplumun her biri farklı bir erdemi temsil eden beş adet bölgeye ayrılmış durumdadır. 16 yaşına gelenlere kendi bölgelerinde kalıp kalmayacakları sorulmaktadır. Çünkü hayatları boyunca verdikleri karar sonucu seçtikleri bölgede kalıp yaşamak zorundadırlar. Beatrice Prior herkesi şaşırtan bir seçim yapar. Bunun üzerine Tris ve bölgenin diğer üyeleri yaptıkları seçimden sonra hayatta kalmak için oldukça rekabetçi bir başlangıç sürecine girerler. Ağır fiziksel ve psikolojik testlerden geçmek zorundadırlar. Bu testler sonucunda değişeceklerdir. Ancak Tris bir sır saklamaktadır. Sırrı herhangi biri öğrenirse bu onun sonu olacaktır. Görünüşte mükemmel olan toplumunu tehdit eden bir çatışmanın hızla büyüdüğünü gördükçe, sırrının sevdiği insanların hayatını kurtarabileceğini fark eder. iyi izlemeler.