Film Kategorileri

Arşivler

,
IMDb: | 843 izlenme

Kingsman: Altın Çember – Kingsman: The Golden Circle

, | IMDb: | 843 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , , , , , ,

2017 Filmleri Aksiyon İmdb 7+ Komedi Filmleri Macera Türkçe Altyazılı

Merkezleri yok edildikten, dünya rehin alındıktan sonra; Kingsman uluslararası istihbarat ajansının gizli servis ajanları bir kez daha harekete geçmek zorunda kalır. Araştırmaları sonucu Amerika’daki bir casus teşkilatının varlığından haberdar olurlar. Eggsy (Taron Egerton), Amerika Birleşik Devletleri’nde kendilerine çok benzer bir örgüt olan Statesman’dan yardım ister. Bu iki elit teşkilat; acımasız, ortak düşmana karşı beraber hareket eder. Dünyayı kurtarmak Eggsy için artık bir alışkanlık haline gelmiştir.

,
IMDb: | 2.716 izlenme

Layer Cake – Bir Dilim Suç 2004 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 2.716 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2009 ve Öncesi Genel Polisiye Türkçe Altyazılı

İngiltere mafyası içinde saygı değer bir yere sahip olan kokain satıcısı bir adam yaptığı işten erken emekli olma planları yapmaktadır. Ancak bu planlarını büyük patron bozar. İki zorlu son görevi olan bu adamın yaptığı diğer işler ile bu iki görev arasında çok fark vardır. Her işi tereyağından kıl çeker gibi halleden kahramanımız bu görevinde bir hayli zorlanacaktır. İyi seyirler, FilmCehennemi.Org

, ,
IMDb: | 2.634 izlenme

Özgürlüğün Sesi – Amazing Grace 2006 Türkçe Dublaj izle

, , | IMDb: | 2.634 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2009 ve Öncesi Biyografi Dram Genel Romantik Tarih Türkçe Dublaj

1797 yılında, İngiltere’de köleliğin yasaklanması için büyük mücadele veren William Wilberforce, kötü giden sağlığının düzelmesi için tatile çıkar. Fakat köleliğin yasaklanmasi için verdiği mücadeleden vazgeçmek niyetinde değildir. Barbara Spooner ile tanışınca, Wilberforce ruh eşini bulduğuna ve mücadelesini onunla paylaşabileceğine inanır. Wilberforce’un yanında çok az destekçisi vardır: akıl hocası John Newton, William Pitt ve Olaudah Equiano. Önceden köle gemisi kaptanlığı yapmış tövbeli bir rahip olan John Newton “Amazing Grace” ulusal marşını yazmıştır. Equiano ise önceden kölelik yapmış bir yazardır. Daha önce birçok yolla bu mücadeleyi sürdürdüyse de, Wilberforce, yeni aşkı Barbara Spooner’in kendisine verdiği destekle yepyeni fikirler üretmeye hazırdır. Böylece sosyal adaletin sağlanması uğruna verdiği savaşı büyük bir zaferle sonuçlandıracağına inanır iyi izlemeler dileriz.

,
IMDb: | 1.456 izlenme

Quartet 2012 – Dörtlü Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 1.456 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2012 Filmleri Dram Genel Komedi Filmleri Türkçe Dublaj

Emekli müzisyenler evlerinde sakin bir hayat yaşamaktadırlar. Sohbetlerinden dedikodu eksik olmaz. En son konuşulan mevzu ise evlerine ünlü bir müzisyenin ziyaret edecek olmasıdır. Reginald (Tom Courtenay), Wilfred (Billy Connolly) ve Cecily (Pauline Collins) beraber yaşadığı bu eve eskiden gruplarının elemanlarından Jean Horton (Maggie Smith)’un geleceğini öğrenmeleri ise onlara şok etkisi yapacaktır. Hem başka bir isim beklemelerinden dolayı hem de Jean ile Reginald’ın bir evlilik yaşayıp boşanmış olmaları ortamı bir hayli değişik bir havaya sokar. Ancak onları birleştirecek olan hazırlanacakları gala konseridir. Üstelik bu konser yaşadıkları kasabanın ayakta kalması için de çok önemlidir. Quartet 2012 Dörtlü filmini Türkçe Dublaj izle.