Film Kategorileri

Arşivler

,
IMDb: | 1.181 izlenme

Diğerleri – The Others

, | IMDb: | 1.181 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2009 ve Öncesi Gerilim Filmleri Gizem İmdb 7+ Korku Türkçe Altyazılı

Grace, İkinci Dünya Savaşı sonrasında kocasını kaybetmiş dul bir kadındır. Amerika’nın New Jersey şehrinde yaşamını sürdürmekte olan kadın, iki çocuğu ile beraber zor bir dönemden geçmektedir. Çocukların güneş ışığına hassas bir deri hastalığı bulunmaktadır. Bu sebeple de yaşadıkları malikanede perdeler sürekli kapalı olarak durmaktadırlar. Grace evine aldığı yardıma muhtaç kimselere iş vererek onlardan kendi ağır yüklerini paylaşmalarını beklemektedir. Çocuklarından biri olan Anne’nin hayali bir karakter olan Victor adında bir arkadaşı vardır. Bir gün oluşan yoğun sis yüzünden evin dünya ile olan bağlantısının kesilip ışıkların onlar için kapanmasıyla, o zamana kadar çok da güvenemedikleri ev çalışanları ve hayali karakterlerle evde yalnız kalırlar.

,
IMDb: | 1.456 izlenme

Kutsal Geyiğin Ölümü – The Killing of a Sacred Deer

, | IMDb: | 1.456 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , ,

2017 Filmleri Dram Gizem İmdb 7+ Korku Türkçe Altyazılı

Tanınmış bir kardiyovasküler cerrah olan Dr. Steven Murphy, oftalmolog eşi Anna, çocukları 12 yaşındaki Bob ve 14 yaşındaki Kim ile lekesiz, tertemiz denebilecek bir hayat yaşamaktadır. Bu mükemmel hayat ise Steven’ın kanatları altına aldığı yetim bir genç olan Martin’in işin içine girmesiyle birdenbire bozulur. Kendini ailenin hayatına sokmak için rahatsız edici bir çaba sarf eden Martin günden güne ailenin huzurunu bozar. Martin’in gerçek amacı ise farklıdır. Bu amaç ortaya çıktığında Stephen uzun süre önce gerçekleşmiş bir suçla karşı karşıya kalacaktır. Murphy ailesinin evdeki mutluluğu ise geri döndürülemez bir biçimde yok olacaktır. The Lobster filmiyle adından söz ettiren Yunan yönetmen Yorgos Lanthimos’un yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Nicole Kidman, Alicia Silverstone ve Colin Farrell gibi usta isimler yer alıyor. senaryosunu Efthymis Filippou ile Lanthimos’un birlikte kaleme aldığı Kutsal Geyiğin Ölümü, aile bağları, suçluluk duygusu ve hatalar ile izleyiciyi karşı karşıya bırakıyor.

,
IMDb: | 10.381 izlenme

Aquaman 2018 izle

, | IMDb: | 10.381 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , ,

2018 Filmleri

Arthur Curry, Atlantis sualtı krallığının mirasçısı olduğunu öğrenir. Artık halkını yönetmek ve dünyaya bir kahraman olmak için ilerlemelidir. Gerilimin ustası ünlü yönetmen James Wan’ın yönettiği filmin başrolünde Jason Momoa, Amber Heard ve usta oyuncu Willem Dafoe yer alıyor.

,
IMDb: | 757 izlenme

Kadın Affetmez – The Beguiled 2017 Türkçe Altyazılı HD izle

, | IMDb: | 757 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Dram Türkçe Altyazılı

Thomas P. Cullinan’ın 1966 yazım yıllı “A Painted Devil” isimli romanından uyarlama filmin ilk sinema uyarlaması 1971 yılında Clint Eastwood’un başrolü ile karşımıza çıkıyor. Cinsel gerilimi yüksek olan hikaye, kitapta tamamen kadınların gözünden anlatılıyor. Filmde de ilk çekildiği Clint Eastwood’lu uyarlamasından farklı olarak bu filmde buna bağlı kalınmaya çalışılmış. Film, Amerikan İç Savaşında; kuzeylilerle güneylilerin çatıştığı dönemde kuzeyli bir askerin yaralı şekilde genç bir kız tarafından bulunması ile başlıyor. Yaralı asker Martha Farnsworth’ün yönettiği kız yurduna getirilip iyileştirilecektir. Düşman askeri olarak bulunduğu yurtta, korku öznesi olmaktan çıkıp kısa süre içinde arzu nesnesine dönüşecek ve kadınların birbirine düşmesine sebep olacaktır. Okulda dengeler bozulacaktır. Film Cannes Film Festivalinde Sofia Coppola’ya en iyi kadın yönetmen ödülünü getirirken, dört ödül ve on adaylık almayı başardı. Filmi izledikten sonra yorumlarınızı iletmenizi bekliyor, iyi seyirler diliyoruz. FilmCehennemi.org

, , ,
IMDb: | 782 izlenme

Lion 2016 Türkçe Altyazılı izle

, , , | IMDb: | 782 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Biyografi Dram İmdb 7+ Türkçe Altyazılı

5 yaşındaki Saroo, Hindistan kırsal kesimindeki bir köyde ailesiyle birlikte fakir ancak mutlu bir hayat yaşamaktadır. Ancak ağabeyinin gelmesini beklediği tren istasyonunda yaşadığı kötü tesadüfler sonunda evinden kilometrelerce uzaktaki, başka bir dilin konuşulduğu Kalküta’da kendini yapayalnız bulur. Burada sokaklarda zor bir hayat yaşadıktan sonra önce yetimhaneye alınır, sonra da Avustralyalı Brierley ailesi tarafından evlat edinilir. Tazmanya’da yaşayan yeni ve zengin ailesiyle rahat bir gençlik dönemi geçiren Saroo, aradan 25 yıl geçtikten sonra kaybettiği ailesini bulma isteğiyle Hindistan’a geri döner.
Saroo Brierley’nin gerçek öyküsünden uyarlanan film, 6 dalda Oscar adaylığı kazandı. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 279 izlenme

Genius 2016 – Fırtınalı Hayatlar Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 279 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Biyografi Dram Türkçe Dublaj

Wolfe genç yaşlarında ün ve şöhrete ulaşmış biridir. Yetenekleri ile uyuşan bir karaktere sahiptir. Perkins ise, tüm zamanların en saygıdeğer ve tanınan edebiyat editörlerinden sayılmaktadır ve Ernest Hemingway gibi sembolleşmiş yazarları keşfetmiştir. Wolfe ve Perkins arasında şefkatli ve karmaşık bir dostluk gelişir. Eğitici ve önlenemez dostlukları, bu parlak ama birbirinden çok farklı iki adamın hayatını sonsuza dek değiştirecektir. Oyuncu kadrosu oldukça zengin olan bu biyografi türündeki yapımı sizlere Türkçe altyazılı olarak sunuyor, film hakkındaki yorumları bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 239 izlenme

Fırtınalı Hayatlar – Genius 2016 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 239 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Biyografi Dram Türkçe Altyazılı

Wolfe genç yaşlarında ün ve şöhrete ulaşmış biridir. Yetenekleri ile uyuşan bir karaktere sahiptir. Perkins ise, tüm zamanların en saygıdeğer ve tanınan edebiyat editörlerinden sayılmaktadır ve Ernest Hemingway gibi sembolleşmiş yazarları keşfetmiştir. Wolfe ve Perkins arasında şefkatli ve karmaşık bir dostluk gelişir. Eğitici ve önlenemez dostlukları, bu parlak ama birbirinden çok farklı iki adamın hayatını sonsuza dek değiştirecektir. Oyuncu kadrosu oldukça zengin olan bu biyografi türündeki yapımı sizlere Türkçe altyazılı olarak sunuyor, film hakkındaki yorumları bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 547 izlenme

Fang Ailesi – The Family Fang 2015 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 547 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2015 Filmleri Dram Gizem Komedi Filmleri Türkçe Altyazılı

Annie ve Baxter çifti hayatlarını sanatlarına adamış bir çifttir. Yaptıkları işlerde başarılı olmalarına rağmen ebeveyn olarak başarılı değillerdir. İki kardeş büyüdüklerinde ünlü olan anne ve babalarının bir anda ortadan kaybolması ile doğdukları eve dönüp onları aramaktan başka çareleri olmadığını anlarlar. Başrollerinde Christopher Walken, Nicole Kidman, Jason Bateman’ın yer aldığı filmin yönetmenliğini Jason Bateman üstleniyor.

,
IMDb: | 565 izlenme

Çöl Kraliçesi – Queen of the Desert 2015 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 565 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2015 Filmleri Biyografi Dram Tarih Türkçe Altyazılı

Sırayla gezgin, yazar, arkeolog, kaşif, kartograf ve yirminci yüzyılın başlarında İngiliz İmparatorluğu adına görev alan siyasi ataşe olan Gertrude Bell’in hikayesinin anlatıldığı filmde aslında halktan biri olan Bell, modern Irak ve Ürdün devletlerinin kurulmasına ve bu devletlerin ilk kralları olan Kral Abdullah ile Kral Faysal’ın seçilmesine yardımcı olmuş, iktidar belirlemiş bir kadındır.

,
IMDb: | 521 izlenme

Fırtınanın Ortasında – Strangerland 2015 Türkçe Altyazılı Full HD izle

, | IMDb: | 521 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2015 Filmleri Dram Gerilim Filmleri Türkçe Altyazılı

Dış dünyadan kopuk bir Avustralya çöl kasabasına yerleşen Catherine-Matthew Parker çifti başına geleceklerden habersizdir. Bir gün aniden başlayan kum fırtınasının ardından çiftin, çocukları Tommy ve Lily ortadan kaybolacak ve Nathgari halkı yerel polis David Rae’nin önderliğinde çocukları aramaya başlayacaktır. Aradan geçen kısa zamanın ardından, Tommy ve Lily’e neler olduğunu öğrenilecek, yayılan dedikodular sonrası halk, Parker ailesine karşı cephe almaya başlayacaktır. Hayatta kalmanın her geçen gün zorlaştığı topraklarda, aileyi zor günler beklemektedir. 2015 Avustralya-İrlanda ortak yapımı gerilim türündeki filmi, FilmCehennemi.Orgm farkıyla Full HD (1080p) kalitede izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Strangerland 2015 izle

, ,
IMDb: | 502 izlenme

Lanetli Kan

, , | IMDb: | 502 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2013 Filmleri Dram Gerilim Filmleri Gizem Türkçe Dublaj

India Stoker (Mia Wasikowska) trajik bir trafik kazasında babasını ve en yakın arkadaşı Richard’ı kaybeder. Ormandaki ve kasabadaki sessizlik, aniden Amcası Charlie’nin gelişiyle tamamen değişir. Amcası, India ile duygusal olarak dengesiz bir durumda olan annesi Evie’nin (Nicole Kidman) yanına taşınınca, India babasının bıraktığı boşluğun sonunda kan bağı olan birisi tarafından doldurulduğunu düşünür. Fakat aralarındaki bağ daha farklıdır.

,
IMDb: | 718 izlenme

Ayı Paddington – Paddington

, | IMDb: | 718 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , ,

2014 Filmleri Aile İmdb 7+ Komedi Filmleri Türkçe Dublaj

Ayı Paddington 2014 ~ 2015 Türkçe Dublaj Film izle – Nicole Kidman gibi isimlerin de yer aldığı filmde, Perulu genç bir ayı, teyzesi Lucy tarafından büyütülür ve teyzesinin emekli ayılar için kurulan bir evde yaşamaya başlaması nedeniyle kendisine yeni bir ev bulmaya karar verir. İngiliz olan her şeye karşı ilgi duyan sevimli ayıcık, kendisine bir yuva bulmak için bir geminin cankurtaran botuna binip soluğu Londra şehrinde alır. Fakat Paddington İstasyonu’nda kaybolup tek başına kalınca, şehir hayatının hiç de beklediği gibi olmadığını anlayacaktır. Bu durum istaasyonda karşılaştığı Brown ailesinin ona evlerini açmasına kadar sürer. Son derece iyi niyetli bir aile olan Brownlar, ayıcığın boynunda yazan ‘Lütfen bu ayıcıkla ilgilenin. Teşekkürler.’ notuyla karşılaşıp kahramanımızı geçici olarak aileye kabul ederler. Hatta ona karşılaştıkları istasyon olan “Paddington” ismini koyarlar. Sevimli ayıcık tam şansının yaver gittiğini düşünürken kendisinin nadir bulunan bir ayı türü olduğunu düşünen bir hayvan doldurma sanatçısıyla karşılaşınca işler karışır. Bu noktadan sonra Ayı Paddington modern hayata karşı acemiliğinden başına türlü belalar açacaktır. İyi seyirler, FilmCehennemi.Orgm

,
IMDb: | 409 izlenme

Uyuyana Kadar – Before I Go to Sleep

, | IMDb: | 409 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2014 Filmleri Gerilim Filmleri Gizem Türkçe Altyazılı

Christine’nin hafızası geçirdiği bir kaza sonrası her gece sıfırlanır. Kendisini 27 yaşında sanıyorken, aynada 40 olduğunu görür; fotoğraflarda “bu senin kocan” yazan adamı hatırlayamaz. Christine bir tarafta karanlık geçmişine ulaşmaya çalışırken, diğer yandan da kendisini öldürmeye çalışan kişiyi aramaktadır. Fakat hafızasını geri kazanma derdinde olan Christine, aslında kimseye güvenmemesi gerektiğini kısa sürede anlayacaktır. İyi seyirler, FilmCehennemi.Orgm

, ,
IMDb: | 1.694 izlenme

The Railway Man 2013 – Türkçe Altyazılı izle

, , | IMDb: | 1.694 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2013 Filmleri Biyografi Dram Genel Türkçe Altyazılı

Eric 2. Dünya Savaşı sırasında japonların rehin alıp çalıştırma kampına yerleştirdiği eski bir İngiliz askeridir. Gizli kapaklı şekilde bir radyo edinir ve arkadaşlarını bulmayı umar. Yıllar sonra trenlerden birinde Patti’yle karşılaşır ve aşık olur. Patti, Eric’e işkence yapan Japon subayı keşfetmiştir… 2013 Avustralya-İngiltere ortak yapımı bu filmi sizlere Türkçe Altyazılı şekilde sunuyor, film hakkındaki yorumlarınız bekliyoruz. İyi seyirler…

,
IMDb: | 891 izlenme

Tutku – Fur 2006 Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 891 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

Biyografi Dram Genel Gizem Romantik Türkçe Dublaj

Diane’in ailesinin desteği sayesinde ayakta duran eşi Allan Arbus moda ve reklam fotoğrafçısıdır, Diane ise ona asistanlık yapmaktadır. Diane’in dikkatini çeken yeni komşusu Lionel Sweeney aşırı tüylenme hastalığı olarak bilinen hypertrichosis hastasıdır. Diane Lionel’den çok etkilenir. İyi izlemeler dileriz.

,
IMDb: | 2.159 izlenme

Hayatım Yalan 2011 – Just Go with It Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 2.159 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2011 Filmleri Genel Komedi Filmleri Romantik Türkçe Dublaj

69 yapım bir romantik komedi filminin yeniden uyarlamasıdır. Danny Maccabee estetik cerrah olarak çalışmaktadır. Kadınlara düşkünlüğü bulunan adamın onları tavlamak için kullandığı numaralar vardır. Özellikle attığı yalan ise, kadınlara evli olduğunu söyleyerek onları bir gecelik ilişkilere mecbur bırakmaktır. Böylece onları kullanıp işin içinden de sıyrılmış olur. Onun için sıradanlaşan bu durum Katherine Murphy adında bir kadının hayatına girmesiyle bozulur. Danny bir anda hayatının kadını ile tanıştığını anlar ve ona aşık olur. Ancak yalanlarla dolu hayatı artık onun önünde engel teşkil etmektedir. Önce kısa süre önce boşandım dediği karısı yerine iş arkadaşlarından birini koyacak sonra da eski evliliğinden bir çocuğu olduğunu söylediği için de bir çocuk bulacaktır. Ancak bu yalanları idare etmesi sandığı kadar kolay olmayacaktır…