Film Kategorileri

Arşivler

,
IMDb: | 738 izlenme

6 Below: Miracle on the Mountain 2017 izle

, | IMDb: | 738 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , ,

2017 Filmleri Biyografi Dram Macera Türkçe Altyazılı

Eski bir profesyonel Hokey oyuncusu olan Eric LeLeMarque’ın 2004 yılında yaşadığı yaşanmış bir hikayenin anlatıldığı biyografi türünde bir film. Sekiz gün boyunca kar fırtınasına yakalanıp dağın tepesinde kalan Eric, geçmişi ile yüzleşmeye ve kişisel sorunlarının üzerine gitmeye başlıyor. Hayatta kalmak için bütün inancını ve yaşadıklarını sorguluyor. Samimi bir hayatta kalma mücadelesinin anlatıldığı yaşanmış bir hikaye.

,
IMDb: | 1.172 izlenme

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı izle

, | IMDb: | 1.172 izlenme

Yönetmen: ,

Oyuncular: , , , , ,

2016 Filmleri Aksiyon İmdb 7+ Macera Türkçe Altyazılı

Ultron Çağı filminden sonra Yenilmezler ekibinin giriştiği bir başka macera, oldukça büyük çaplı maddi ve manevi hasarlara neden olmuştur. Bu durum, Amerikan Hükumeti’nin yenilmezlere karşı giderek daha hoşgörüsüz bir tavır takınmalarına yol açar. Sonunda kahramanların sadece ihtiyaç duyulduğu zaman ortaya çıkacakları bir sistem kabul edilir. Ancak Kaptan Amerika (Chris Evans), yakın arkadaşı Bucky’i (Sebastian Stan) kurtarmak için girişimde bulununca Yenilmezler arasında sürtüşme çıkar. Kahramanlar, Kaptan Amerika’nın önderliğindeki bağımsız hareket etme yanlıları ve Iron Man’in (Robert Downey Jr.) başını çektiği hükumet yanlıları olarak ikiye bölünürler ve bir iç savaş patlak verir. Bu esnada yepyeni bir düşman daha ortaya çıkacaktır.

,
IMDb: | 431 izlenme

Sürgün Melodiler – Django Melodies 2017 izle

, | IMDb: | 431 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , ,

2017 Filmleri Biyografi Dram Müzikal Türkçe Altyazılı

İkinci Dünya Savaşı dönemi; 1943 yılında Nazilerin işgal ettiği Paris’den kaçan Django Reinhardt, ünlü bir gitarist, bestekar ve caz müzisyenidir. Film müzisyenin olaylı yaşamından bir bölümünü ele alarak tasvir ediyor ve hayat mücadelesinin dokunaklı masalını sunuyor. Ailesi ve kendisinin karşılaştığı tehlikelere rağmen müzikten kopmayan Reinhardt, Avrupa cazının en parlak öncülerinden biri olan “Gypsy Swing” ‘in de babasıdır.

,
IMDb: | 751 izlenme

Marslı – The Martian 2015 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 751 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2015 Filmleri Dram İmdb 7+ Macera Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

” Mars gezegenine astronotların gönderildiği bir görevde, Mark Watney isimli astronot şiddetli bir fırtına sonrası öldü sanılarak ekibi tarafından terk edilir. Fakat Watney hayattadır ve kendisini Mars’ta yapayalnız bulur. Elindeki sınırlı olanaklarla, zekasını ve dayanıklılığını kullanarak dünyaya yaşadığına dair bir sinyal göndermeye çalışır. Milyonlarca mil uzakta NASA ve uluslararası bilim insanları durmaksızın bu ‘Marslı’nın eve dönmesi için uğraşırken, ekip arkadaşları da tehlikeli bir kararın eşiğine gelecektir…
Geçtiğimiz yılın en sevilen bilimkurgu kitaplarından biri olan Andy Weir imzalı The Martian, ülkemizde de yakın zamanda “Marslı” adıyla basılmıştı. Marsta mahsur kalan maharetli astronot Mark’ın günlüklerinden derlenen çetin bir hayat mücadelesini anlatan filmin başrolünde Matt Damon yer alırken kadroda kendisine Sean Bean, Kate Mara, Jessica Chastain, Jeff Daniels ve Michael Pena gibi isimler eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda ise türün sevilen yönetmeni Ridley Scott var. ” İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 620 izlenme

X-Men: Apocalypse 2016 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 620 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2016 Filmleri Aksiyon İmdb 7+ Macera Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

X-Men evreninin ilk ve en güçlü mutantı Apocalypse, birçok mutantın özelliğini kendinde toplayarak ölümsüz ve yenilmez olmuştur. Binlerce yıllık uykusundan uyandığında bulduğu dünya, onu büyük hayal kırıklığına uğratır. Kendine mutantlardan güçlü bir takım oluşturur. İçinde Magneto’nun da bulunduğu takımın amacı insanoğlunu gezegenden temizlemek ve Apocalypse’in saltanat sürebileceği bir dünya hazırlamaktır. Professor X’in de yardımıyla, Raven X-Men takımına yardım etmeli ve insanoğlunu tamamen yok oluştan kurtarmalıdır.

,
IMDb: | 654 izlenme

Şrek 2 – Shrek 2 2004 izle

, | IMDb: | 654 izlenme

Yönetmen: ,

Oyuncular: , , , ,

2009 ve Öncesi Animasyon - Çizgi İmdb 7+ Macera Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Shrek ile Fiona balayından dönmüştür. Fiona’nın ailesinden gelen bir davet mektubuyla karşılaşırlar. Fiona’nın kral babasıyla kraliçe annesi, yeni evli çifti Uzak Ülke’ye davet etmektedir. Bunun üzerine yanlarına Eşek’i de alarak yola çıkarlar. Prensesin geri dönüşünü kutlamak için Uzak Ülke’nin vatandaşları sokaklara dökülmüştür. Kral ve Kraliçe de sevgili kızlarının ve hiç tanımadıkları damatlarının (yeni Prens) dönüşünü heyecanla beklemektedir. Ancak her ikisi de yeni damatlarının dış görünümüne hazırlıklı değildir. Üstelik sevgili kızları da çok değişmiştir. Shrek ile Fiona’nın bilmediği bazı gerçekler vardır. Bu sürpriz evlilikle birlikte Fiona’nın kral babasının geleceğe yönelik planları suya düşmüştür. Bunun üzerine o ana kadar ki bütün gelişmeleri tersine çevirebilmek için Fiona’nın Peri Vaftiz Annesinden, Yakışıklı Prensten ve ünlü canavar avcısı Çizmeli Kedi’den yardım ister.

,
IMDb: | 610 izlenme

Şrek – Shrek 2001 izle

, | IMDb: | 610 izlenme

Yönetmen: ,

Oyuncular: , , , , ,

2009 ve Öncesi Animasyon - Çizgi İmdb 7+ Komedi Filmleri Macera Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Çirkin görünümlü, yeşil bir canavar olan Shrek, son derece mutlu bir yaşam sürer. Çamur banyosu yapmaktan ve kendi bataklığında yaşamaktan son derece mutlu olmasına karşın, çevresindekiler, hatta öz anne ve babası bile onun görüntüsüne, pis kokusuna dayanamaz. Ancak Shrek’in kendine güveni tamdır ve bütün bu olumsuzluklar onun moralini bozmaz. Günlerden bir gün güzel prenses Fiona, bir ejderha tarafından kaçırılır. Duloc ülkesinin iktidar hırsıyla yanıp tutuşan yöneticisi Lord Farquad, prensesi kurtarmak için Shrek’ten yardım ister. Lord, ideal eş olarak prenses Fiona’yı seçmiştir ve onu ejderhaya bırakmaya hiç niyeti yoktur.

,
IMDb: | 704 izlenme

Beyaz Şeytan – Blow 2001 Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 704 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2009 ve Öncesi Biyografi Dram İmdb 7+ Suç Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

George Jung (Johnny Depp) zorluklar içinde büyür. Babası ufak işler yaparak ailesinin geçimini sağlamaktadır. O dönemlerde George kafasına büyüdüğünde asla maddi zorluklar çekmeyeceği fikrini sokar. Büyüdüğünde ise kendini Beyaz Şeytan olan uyuşturucu işinin içinde bulur. Kazanmak istediği kolay paranın ona bu yoldan gelebileceğini bilmektedir. Hapiste kurduğu bağlantıları da kullanarak, dışarı çıktığında Los Angelas’a yerleşerek büyük uyuşturucu kartellerinin işlerine el atmaya ve piyasanın yüzde seksenine sahip olmayı başarır. George’un bu yükselişinde kaybettiği pek çok şey de vardır. Bunların geneli maneviyatla ilgili olacaktır. Baş rolünde Penélope Cruz’un da yer aldığı 2001 yapımı bu filmi sizlere Türkçe Dublaj olarak sunuyor ve film hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. FilmCehennemi.org iyi seyirler diler. 1080p Kalitede. Beyaz Şeytan Blow İzle

,
IMDb: | 787 izlenme

Benjamin Button’un Tuhaf Hikayesi izle

, | IMDb: | 787 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , ,

2009 ve Öncesi Dram Fantastik İmdb 7+ Romantik Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

“Alışılmadık şartlar altında dünyaya gelmişim”. İşte F. Scott Fitzgerald’ın 1920’lerde yazdığı ve seksenli yaşlarında doğup, geriye doğru yaşlanan bir adamı konu alan hikayesinden uyarlanan “Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi” böyle başlıyor: Benjamin Button hepimiz gibi zamanı durduramayan bir adamdır. Birinci Dünya Savaşı’nın sonunda, 1918’de, New Orleans’tan başlayıp 21. yüzyıla uzanan serüveniyle, onun hikayesi herhangi birininkinden daha sıradışı bir hayatı içerir. Film, pek de sıradan olmayan bu adamın yaşadığı serüven içinde karşısına çıkan kişilerin ve yerlerin, bulduğu ve kaybettiği aşkların muazzam öyküsünü, hayatın keyifleri ile ölümün hüznünü ve zamanın ötesine uzanan şeyleri konu alıyor. David Fincher’ın Dövüş Kulübü (Fight Club), Yedi (Seven) gibi filmlerinin ardından sevenlerinin merakla beklediği filmleri arasında. Film 3 Oscar kazanmasının yanı sıra toplamda 77 ödül almayı ve 155 ödüle aday olma başarısı göstermiş.

,
IMDb: | 1.651 izlenme

8 mil – 8 Mile 2002 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 1.651 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2009 ve Öncesi Dram İmdb 7+ Müzikal Türkçe Altyazılı

Detroit’te yaşayanlar 8 mil’in simgeselliği ile yaşamaya alışmışlardır. Bu yol onların hayatını sınırlamaktadır. Jimmy Smith Jr. ise bu yola kendi önündeki bir engel olarak bakmaktadır. Bu yol, onun dünyasını küçültmekte, onu hayallerine ulaşmaktan alıkoymaktadır. Jimmy’nin tek bir hedefi vardır: Müzik dünyasına adımını atmak. Ama bunun için hem içindeki kızgınlığı hem de yaşadığı büyük hayal kırıklıklarını dışarı vurmak ve kendi lehine kullanmak durumundadır. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 453 izlenme

Kasımda Aşk Başkadır – Sweet November 2001 1080p izle

, | IMDb: | 453 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , , ,

2009 ve Öncesi Dram Romantik Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Nelson Moss, San Francisco’da yaşayan, reklam veren olarak çalışıp, sadece kar-zarar hesaplamaları ile ilgilenen ve işinden başka bir şeyi düşünmeyen tam anlamıyla işkolik bir karakterdir. Bir gün, test sürüşü sırasında, güzel ama görünüşte eksantrik bir kadın olan Sara Deever ile tanışır. Birbilerini suçlayacakları bir ortamda tanışmalarına rağmen kısa süre sonra Nelson, Sara’nın peşine düşecek ve birbirlerinden etkilenmelerine sebep olacaktır. Fakat tam olarak bağlanmaya hazır olmadıklarından, pek de alışagelmiş ilişkilere benzemeyen bir birlikteliğe başlarlar. Sonunda kendi yollarına gidecekleri bir aylık bir deneme. Beklenti yok. Baskı yok. Bağ yok. İkisinin de hesaba katmadıkları nokta ise, aşık olmaktır.

,
IMDb: | 354 izlenme

The Bourne Identity 2002 (Geçmişi Olmayan Adam 1) izle

, | IMDb: | 354 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , , ,

2009 ve Öncesi Aksiyon Gerilim Filmleri Gizem İmdb 7+ Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Robert Ludlum’un en çok satanlar listesine girmiş romanından uyarlama olan film ilk olarak 1988 yılında TV filmi olarak çekildikten sonra 2oo2 yılında sinemaya aktarılıyor. Jason Bourne (Matt Damon) sırtından bir çift mermi yarası ile Akdeniz’de bir İtalyan balıkçı teknesi tarafından ölmek üzere iken bulunur. Genç adam iyileştiğinde, ciddi bir hafıza kaybı geçirdiği farkedilir. Bourne’un kendi kimliğine dair tek ipucu, vücuda yerleştirilen bir kapsül üzerine kazınmış bir banka hesap numarasıdır. Bourne; para, tabanca ve birkaç kimlik belgesinin yer aldığı Zurih Bankasını derhal bulur ancak o sırada Amerikan Konsolosluğundan yetkililer onu takibe alır. Kimseye güvenemez hale gelen genç adam Marie adlı güzel kadının yardımıyla kendisini takip eden suikastçilerden kaçmayı başarır. Bourne kendisini öldürmek isteyen çok daha profesyonel suikastçilerle karşılaştığında ise dövüş sanatları ve dil biliminde ne kadar başarılı biri olduğunu keşfeder. Marie’nin isteksiz yardımı ile Bourne, CIA yetkililerinin her ne pahasına olursa olsun saklamak istediği şeyleri açığa çıkarmaya daha da yaklaşıyor. Başarılı bir casus hikayesi olarak beğeni toplayan Geçmişi Olmayan Adam, bu beğeninin getirisi olarak devam filmlerine de yol verdi. Doug Liman yönetimindeki bu ilk film, aksiyon sevenlerin de kaçırmaması gereken bir çalışma.

, , ,
IMDb: | 398 izlenme

The Life Of David Gale – Ölümle Yaşam Arasında Full izle

, , , | IMDb: | 398 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2009 ve Öncesi 2012 Filmleri Dram Gerilim Filmleri Suç Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

David Gale (Kevin Spacey), Amerika’da üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışan idam karşıtı düşüncelere sahip bir adamı canlandırmaktadır. Ancak çok fazla insanın dikkatini çeken bir karakter olmaya başladığında önce tecavüz sucundan daha sonra da ölüm sucundan yargılanması isteniyor. Yapılan mahkemede hakim kalemini kırıyor ve idama mahkum ediliyor. Bitsey Bloom (Kate Winslet) başarılı bir muhabirdir ve ona verilen yeni görevi de David Gale ile idamdan önce ki üç gününde röportaj yapmaktır. Bu röportaj idam cezasını bekleyen ve hafızasında silinmeler olan mahkumun zihnin aydınlanmasını sağlayacaktır…

,
IMDb: | 680 izlenme

November Criminals 2017 izle

, | IMDb: | 680 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , , , , ,

2017 Filmleri Dram Gizem Suç Türkçe Altyazılı

Sam Munson’ın aynı isimdeki “The November Criminals” romanından uyarlama olan filmde, kahramanımız on sekiz yaşında Washington D.C’de yaşayan Yahudi genç Addison Schacht. Chicago Üniversitesi’ne girme sürecinde Lise’nin son bölümünde olan Schacht, okulda kıdemli bir pozisyona geldikten sonra çevresindeki arkadaşlarına rahatsızlık verici hareketlerde bulunmaktadır. Bir yandan da okuldan arkadaşı Phoebe (Chloë Grace Moretz) ile gitgide yakınlaşmaktadır. Schacht’ın bu hareketleri okul arkadaşı Kevin’ın (Jared Kemp) öldürülmesiyle değişir. Polislerin aksine işin içinde bir çete hesaplaşması olduğuna inanmayan Addison, cinayeti kendi kendine çözmeye karar verir.

,
IMDb: | 678 izlenme

Kargaşa – Mayhem 2017 izle

, | IMDb: | 678 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Aksiyon Korku Türkçe Altyazılı

Derek Cho (Steven Yeun) gerçekten kötü bir gün geçiriyor. Haksız yere işinden kovulduktan sonra, hukuk bürosunun binasının gizemli ve tehlikeli bir virüs için karantinaya alındığını keşfediyor. Hastalığın kurbanları çılgınca dürtülerini harekete geçirmeye başladığında, kaos ofis boyunca patlıyor. Kendi istemini veren eski bir müşteriyle (Samara Dokuma) güçleri birleştiren Derek, en üst kattaki yöneticilere gitmek için vahşice bir mücadelenin içine giriyor.

,
IMDb: | 1.196 izlenme

Yıldızlararası 2014 – Interstellar Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 1.196 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , , , ,

2014 Filmleri Dram İmdb 7+ Türkçe Altyazılı

Yıldızlararası / Interstellar 2014 Film izle – Teknik bilgisi ve becerisi yüksek olan Cooper, geniş mısır tarlalarında çiftçilik yaparak geçinmektedir, amacı iki çocuğuna güvenli bir hayat sunmaktır. Onlarla yaşayan büyük baba Donald çocuklara göz kulak olurken, henüz on yaşındaki kızı Murph şaşırtıcı bir zekaya sahiptir. Geçmişte bıraktığı bilim insanı kariyerini özleyen Cooper’un karşısına bir gün beklenmedik bir teklif çıkar ve ailesinin, dahası insanlığın güvenliği için zorlu bir karar alması gerekir. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 554 izlenme

Öldüren Sırlar – Sometimes the Good Kill 2017 izle

, | IMDb: | 554 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2017 Filmleri Gerilim Filmleri Türkçe Dublaj

Abbey’de ki gizemli ölümün ardından, Rahibe Talia kendisini iç soruşturmanın merkezinde bulur. Yeni seçilen Anne üstününden gelen sıkı emirlerle gerçeği açığa çıkarmalı. Başka bir kızkardeş öldürüldüğü ve kız kardeş Talia katilin bulunması gerektiğinde olaylar keskin bir dönüş yapar. Abbey’i rahatsız eden daha büyük sırları keşfederken, Kız kardeş Talia elindeki görevi yerine getirmek için geçmiş yaşamını uzlaştırmak zorundadır. Kardeş Talia için Abbey hakkında bilmesi gereken her şey ve kız kardeşleri bazen iyi öldürmeyi keşfederken sorgulamak üzeredir.

,
IMDb: | 944 izlenme

Jawbone 2017 izle

, | IMDb: | 944 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2017 Filmleri Aksiyon Dram Spor Türkçe Altyazılı

Eski boks şampiyonu Jimmy McCabe, dibe vurduktan sonra çocukluk kulübüne ve eski takımına, spor salonu sahibi Bill’e ve antrenörü Eddie’ye döner. Gençlik yıllarında bıraktığı aileye geri dönen Jimmy, çalışmalarına yeniden başlar ve yıllar sonra herkesin rekabetçi olmadığını düşünürken o dünyadaki yerini geri kazanmak için hayatını ortaya koyacaktır.

,
IMDb: | 598 izlenme

Evin Önünde Cinayet – Murder on the Home Front 2013 izle

, | IMDb: | 598 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2013 Filmleri Gerilim Filmleri Gizem Suç Türkçe Dublaj

Dr Lennox Collins, cinayetleri incelemek için göreve getirilen bir patoloji uzmanıdır. Fahişe Mary Williams’ın bıçaklanmasından sonra incelemelerine başlayan doktor, baş şüpheli ve cesedi bulan utangaç genç Anglo-Alman Wilfred Ziegler’i incelemeye alır. Ancak Lennox bu işi Ziegler’in solak olduğu için yapmadığını düşünerek reddetmiştir. Doktor kullandığı farklı yöntemlerle herkesle ters düşmektedir. 1940’lı yılların Londra’sında şehir yaşamı karışık ve sürekli bombaların yağdığı bu ortamda suçlular cirit atmaktadır. Doktor ise üstlendiği zor görevi yerine getirirken kullandığı yöntemlerle kafaları bir karıştırmaktadır.