Film Kategorileri

Arşivler

, ,
IMDb: | 1.711 izlenme

Muhteşem Kadın – A Fantastic Woman

, , | IMDb: | 1.711 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Dram İmdb 7+ Oscar Ödüllü Türkçe Altyazılı

Genç ve yetenekli trans şarkıcı Marina Vidal (Daniela Vega), aynı zamanda garsonluk yaparak hayatını sürdürmektedir. Kendisinden 20 yaş büyük sevgilisi Orlando (Francisco Reyes) ile mutlu bir birlikteliği vardır. Marina’nın doğum gününü kutladıkları akşam Orlando fenalaşır ve hastanede hayatını kaybeder. Kanun güçlerinin ve Orlando’nun ailesinin şüpheleri Marina’ya çevrilirken, genç kadın sevdiği insanı kaybetmenin ve toplumun her katmanında karşılaştığı 2. sınıf insan muamelesinin yükünü omuzlamak durumunda kalacaktır.

, , ,
IMDb: | 822 izlenme

Karanlık Sır – Marrowbone: The Haunted House

, , , | IMDb: | 822 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Dram Gerilim Filmleri Korku Türkçe Altyazılı

Jack, Billy, Jane ve Sam beraber malikanede yaşayan dört kardeştir. Beraber yaşamlarına devam edebilmek için çevrelerinden annelerinin ölümü ile ilgili gerçeği saklamak zorunda kalmışlardır. Bu sır onları yorarken hayatlarını zorlaştıran bir başka gerçek daha vardır. Genç kardelşlerin yaşadıkları malikanede şeytani bir varlık kol gezmektedir ve kardeşlere rahat vermemektedir… Sergio G. Sánchez’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda George MacKay, Charlie Heaton, Mia Goth, Anya Taylor-Joy, Matthew Stagg, Nicola Harrison yer alıyor.

, ,
IMDb: | 1.476 izlenme

Soğuk Deri – Cold Skin

, , | IMDb: | 1.476 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Korku Macera Türkçe Altyazılı

1914 yılında geçen film, genç meteorolog Friend’in her sene yeni bir görevlinin incelemek için getirildiği deniz fenerinin bulunduğu ıssız adaya getirilir. Deniz ticareti yapan gemilerin bile uğramadığı ıssız adanın fenerinde önceki görevli Gruner yaşamaktadır. Friend adaya geldiğinde oldukça ıssız ve sıkıcı bir yer olduğunu düşünse de; eski meteorolog Gruner’in bir sırrı olduğunu ve adada aslında yalnız olmadıklarını öğrenecektir. Albert Sánchez Piñol’un Cold Skin romanından senaryolaştırılan hikaye, gerilim korku türünde dikkat çekici bir konuya sahip.

,
IMDb: | 1.298 izlenme

Hazine Avcısının Maceraları 2 – Tad Jones: The Hero Returns

, | IMDb: | 1.298 izlenme

Yönetmen: ,

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Animasyon - Çizgi Komedi Filmleri Macera Türkçe Altyazılı

Tad Jones ufaklığından beri hazine avcılığı yapmaya çalışan ve büyüdüğünde de Max Mordon gibi bir ünlü bir arkeolog olmak istemiştir. Tad Jones inşaat işçisi olarak çalışırken Sara Lavrof ile ayrı hayatlar yaşamakta, ve kızda onun gibi hazinelere ilgi duymaktadır. Sara keşfettiği yeni ipuçları ile King Midas’ın kolyesine ulaşabileceği bir bağlantı bulur. Tad’i bu olayı araştırmak için Las Vegas’a davet edecektir. Tad’in aklından geçenler ise onun kız arkadaşı olması için yapacağı teklifi kabul etmesidir. Animasyon türündeki yapım, yayınlanan ilk filmin üzerinden geçen iki senenin sonunda çıktı.

,
IMDb: | 1.471 izlenme

Şuursuz – Inconscientes (Unconscious)

, | IMDb: | 1.471 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2009 ve Öncesi Gizem İmdb 7+ Komedi Filmleri Romantik Türkçe Altyazılı

Freud’un süper ego ve mutluluk kavramı üzerine pekiştirilen, eğlenceli ve ister istemez güldüren bir film. (Sinemalar – izgiDilem) 1913 yılında Barselona’da yaşayan Alma, çağının en modern kadınlarındandır. Kocası Dr. Leon ise psikiyatrist doktordur ve günün birinde o dönemin en ünlü isimlerinden Dr. Sigmund Freud’u ziyarete gider. Eve geri geldiğinde ise karısı onu ağlamaklı bir halde bulur ve Leon kimseyle konuşmak istemez. Bunu araştıran Alma, seksüel bir incelemenin derinliklerine 4 farklı kadının dünyasından bakarak inecektir.
(Sinemalar – MrCvrgn)

,
IMDb: | 1.332 izlenme

Yağmuru Bile – Even the Rain (También la lluvia)

, | IMDb: | 1.332 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2010 Filmleri Dram İmdb 7+ Tarih Türkçe Altyazılı

İspanya’nın 2011 Oscar adayı Yağmur Bile, yönetmenlik, Kristof Kolomb ve temel insan hakları mücadelesini bir araya getiriyor. Senaryosu Ken Loach’un daimi senaristi Paul Laverty tarafından yazılan film, Icíar Bollaín’in 2007 yapımı dedektiflik hikâyesi Matahariler’in başarısını takip ediyor. Takıntılı idealist Sebastian, Kristof Kolomb ile ilgili bir film çekmeye kararlıdır, ama bu Hıristiyan kahramanın mitini tersine çevirecek, açgözlülüğünü ve vahşi eğilimlerini gösterecektir. En ucuz ve Latin Amerika’da en yerli ülke olan Bolivya’daki çekimler sırasında, Kolomb’dan 500 yıl sonra toplumsal huzursuzluk patlar. Halk en temel hayati madde olan su için savaşmaya başlamıştır.

,
IMDb: | 931 izlenme

Verónica (Veronica / El expediente)

, | IMDb: | 931 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , ,

2017 Filmleri Dram Korku Türkçe Altyazılı

Jaume Balagueró ile beraber çektiği ‘REC’ gerilim korku filmi serisi ile olay yaratan Paco Plaza’dan şanına yakışır bir yapım. Gençlik kaygılarıyla paranormal dehşeti birleştiren film İspanya’da bu sene büyük bir gişe başarısına ulaştı. Veronica, en az türün klasik örnekleri kadar korkutucu ve bir o kadar şık bir film. 90’lar Madrid’inde, arkadaşlarıyla ruh çağırma oyunu oynayan gençlerden birine, tehlikeli, doğaüstü varlıklar musallat olur. Hikaye, asla kapanmamış, korkutucu polis dosyalarından esinlenmiştir.

,
IMDb: | 650 izlenme

Kağıt Kuşlar (Pájaros de papel) Paper Birds 2010 izle

, | IMDb: | 650 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2010 Filmleri Dram İmdb 7+ Komedi Filmleri Türkçe Dublaj

Jorge del Pino İkinci Dünya Savaşı öncesinde İspanya’da çıkan iç savaş yıllarında oyunculuk yapan biridir. Ailesini tiyatro oyunculuğu ile geçindiren Jorge, evi bombalama sırasında patlatılınca karısı ve çocuğu hayatını kaybeder. Jorge ailesini kaybettikten bir yıl sonra, tiyatrodan arkadaşı Enrique’in yanına Madrid’e gider. Yetim bir çocuk olan dokuz yaşındaki Miguel de topluluğa katılır. Bu üçlünün komedi tiyatrosu faaliyetleri devam ederken, bir zamanlar direnişçi olan Jorge’yi Franco rejiminin askerleri hiç rahat bırakmazlar ve onu hapse atmak için bir hata yapmasını beklerler. Jorge ve ekibi, Diktatör Franco’ya yapılacak bir suikast planının tam ortasında kalırlar. Savaş sonrası zamanda, İspanya’nın çeşitli köy ve kasabalarında gösteri yapan bir tiyatro grubunun, faşist devlet yönetimi altında var olma çabasını ve savaşın olumsuz etkilerini konu alan, duygusal bir dram filmi.

,
IMDb: | 718 izlenme

El Bar (The Bar) 2017 Türkçe Altyazılı HD izle

, | IMDb: | 718 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Gerilim Filmleri Komedi Filmleri Korku Türkçe Altyazılı

Özellikle İspanyol yapımı gerilim filmlerini takip edenler için 2017 yılı korku gerilim ve komedi türünde bir film. Madrid’in göbeğinde şehrin en kalabalık olduğu bölgede, sıradan bir gün yaşanırken masaları müşteri dolu bir barın önünde iki kişi silahlı saldırı ile öldürülür. Gizemli saldırı ve ölümlerin ardından bar içindeki kalabalık dışarı çıkamaz. Duydukları ses ile panik içinde içeride kalan insanlar cesetlerin kaybolmasıyla büyük bir paranoya içine düşeceklerdir. Yer yer kara komediye dönen film, son dakikalarına doğru gerilim ve korkuyu yaşatmayı da başarıyor. Filmi Türkçe altyazılı olarak paylaşıyor, izledikten sonra yorumlarını iletmenizi bekliyoruz. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 571 izlenme

Sevgililerimiz – Nuestros Amantes / Our Lovers Altyazılı izle

, | IMDb: | 571 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Dram Komedi Filmleri Romantik Türkçe Altyazılı

Kadın erkek ilişkileri üzerine farklı bir hikaye. Carlos bir kafede oturup içeceğini yudumlarken Irene adında genç bir kadın yanına gelir. Kadın enteresan bir teklifle masasına oturur. Birbirlerine isimlerini, geçmişte yaşadıklarını sormadan belirli aralıklarla buluşup, görüşeceklerdi. Aralarındaki oyun bu şekilde başlamış olur. Irene hayalperest olarak doğmuş otuzlu yaşlarında bir kadınken Carlos, nasıl hayal kurulduğunu unutmuş biridir. Birlikte mutluluk elde etmek için azami gayreti göstereceklerdir. Tek bir kural vardır; aşık olmamak! Film İspanyol yönetmen Miguel Ángel Lamata’in gözünden yarattığı ambiyans ve diyaloglarla sıcak bir hikaye oluşmasını sağlıyor. Film hakkındaki yorumlarınızı izledikten sonra bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 924 izlenme

The Propaganda Game 2015 Belgeseli Altyazılı izle

, | IMDb: | 924 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular:

2015 Filmleri Belgesel Tarih Türkçe Altyazılı

Belgeselin yapımcısı İspanyol Alvaro Longoria, Kuzey Kore’yi anlatmaya çalışıyor. Dünyaya kapalı bir ülke olan Kuzey Kore ve içinde yaşayan insanlar kendilerini dünyanın merkezinde gören bir zihniyete sahip. Belgesel sokakta insanlarla yaptığı konuşmalarda, bu ülkede yaşamaktan çok mutlu olduklarını ve bunu önderleri Kim Jong-Un’a borçlu olduklarını düşünüyor. İspanyol politikacı ve Kim Jong-Un’un en önemli adamlarından biri olan Alejandro Cao de Benós ile ve farklı bir kaç politikacı ile de röportajları içeren bu belgeseli altyazılı olarak sunuyor, iyi seyirler diliyoruz. FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 1.395 izlenme

Amar 2017 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 1.395 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Dram Gerilim Filmleri Romantik Türkçe Altyazılı

Genç Laura ve Carlos, ilk aşkın yoğunluğunu ve kırılganlığını yaşar, çünkü hayat gerçekleri giderek romantizm idealize edilmiş lekelerini zedeler. Her geçen gün birbirlerini sonsuza kadar sevecekmiş gibi yaşayan çiftin hikayesinin anlatıldığı İspanyol yapımı bu filmi sizlere Türkçe altyazılı olarak sunuyor, film hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşmanızı diliyoruz. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

, , ,
IMDb: | 1.035 izlenme

Mayın – Mine 2016 Türkçe Altyazılı izle

, , , | IMDb: | 1.035 izlenme

Yönetmen: ,

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Gerilim Filmleri Savaş Türkçe Altyazılı

Amerikan Deniz Kuvvetleri’nin Kuzey Afrika’daki bir biriminde keskin nişancı olan Mike Stevens (Armie Hammer), başarısız olunan bir suikast girişiminin ardından arkadaşıyla birlikte olay yerinden kaçarken milyonlarca kara mayınıyla kaplı bir bölgeye girer. Arkadaşı dikkatsizliği sonucu ölürken Mike da bir mayına bastığını son anda farkeder. Ayağını kaldırması halinde havaya uçacaktır ve kendisine destek verebilecek en yakın birliğin gelmesine 52 saat vardır. Mike tüm yeteneklerini, fiziksel ve zihinsel dayanıklılığını ortaya koymak, çölün zorlu koşullarında ayakta kalmak zorundadır. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 546 izlenme

Contratiempo 2016 – The Invisible Guest – Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 546 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Gerilim Filmleri Gizem İmdb 7+ Suç Türkçe Altyazılı

Adrian Doria varlıklı bir iş adamıdır, Asya pazarı ile yaptığı ticari anlaşmaları ve yüksek teknoloji şirketi nedeniyle Yılın Adamı olarak adlandırılmıştır. Kendisine güvenilir bir savunma yaratmak için kendi avukatı Felix tarafından tavsiye edilen tanık hazırlama ve adli bildirimlerde uzman deneyimli bir avukat olan Virginia Goodman ile tanışır. Bir dağ oteli odasında yanında fotoğrafçı sevgilisi Laural Vidan’ın cesedi dururken polis tarafından tutuklanmıştır. Adrian Virginia’ya suç ve sevgilisi Laura ile ilişkisi hakkında konuşur. Her ikisi de sürücüsü Daniel Garrido adında bir adamın öldüğü araba kazasısını açığa çıkarmaya çalışırlar. Laura’nın Daniel’in ölümü nedeniyle hapse girmekten kaçınmak için Laura’nın onu nasıl yönettiğinden söz eder. Aynı zamanda avukatı Felix olayların seyrini değiştirebilecek bir delil araştırmaktadır. Virginia ve Adrian vaka hakkında konuşmalarını sürdürürler ama Adrian’ın ifadesinden ikna olmayan Virginia onu hikayesinin karanlık noktalarını açığa çıkarması için zorlar. Bulmacada gerçek ve yalan kolayca yer değiştirebilmektedir. | Gönderen: tuykusuz. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

Contratiempo 2016 The Invisible Guest izle

, , , ,
IMDb: | 466 izlenme

A Monster Calls – Canavarın Çağrısı 2016 Türkçe Altyazılı izle

, , , , | IMDb: | 466 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Dram Fantastik İmdb 7+ Türkçe Altyazılı

Canavarın Çağrısı 2016 izle
13 yaşındaki Conor O’Malley (Lewis MacDougall) hayatının en zor döneminden geçmektedir. Annesi (Felicity Jones) terminal kanserdir, okulda arkadaşları onu sürekli aşağılamaktadır, babası ve büyükannesiyle de yakın bir ilişkisi yoktur. Bir gece yarısı, penceresinden içeri devasa bir ağaç-insan şeklindeki canavar gelir. Canavar ona öyküler anlatacak, karşılığında Conor da kendi hayatını hiçbir yalan söylemeden canavara anlatacaktır. Conor kendi duygularıyla ve hayatın gerçekleriyle yüzleşmeyi bu sayede yavaş yavaş kavramaya başlayacaktır. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

, , , ,
IMDb: | 357 izlenme

A Monster Calls – Canavarın Çağrısı 2016 Türkçe Dublaj izle

, , , , | IMDb: | 357 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Dram Fantastik İmdb 7+ Türkçe Dublaj

13 yaşındaki Conor O’Malley (Lewis MacDougall) hayatının en zor döneminden geçmektedir. Annesi (Felicity Jones) terminal kanserdir, okulda arkadaşları onu sürekli aşağılamaktadır, babası ve büyükannesiyle de yakın bir ilişkisi yoktur. Bir gece yarısı, penceresinden içeri devasa bir ağaç-insan şeklindeki canavar gelir. Canavar ona öyküler anlatacak, karşılığında Conor da kendi hayatını hiçbir yalan söylemeden canavara anlatacaktır. Conor kendi duygularıyla ve hayatın gerçekleriyle yüzleşmeyi bu sayede yavaş yavaş kavramaya başlayacaktır. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 568 izlenme

Finding Altamira (2016) Türkçe Dublaj izle

, | IMDb: | 568 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , ,

2016 Filmleri Dram Tarih Türkçe Dublaj

Altamira mağarasını Marcelino (Antonio Banderas) 1879 da İspanya nın Kuzeyinde Santillana del Mar yakınında Keşfetmiştir..Bu öyle bir keşif ki Bilinen insanlık tarihinden yani Adem ve Havva dan bile önce olduğu sanılmaktadır. Daha önceden akıllarımıza kazınan Chariots of Fire , I Dreamed of Africa, Revolution gibi filmlerin yönetmeni Hugh Hudson’ın bu yeni fliminde bir çok sahneye şaşımamak elde değil. Altamira mağarası Tarih öncesi’nden kalma duvar resimleriyle ünlüdür.Bu mağaranın insanlık tarihine kadar bu şekilde kalmasının sebebi zamanla toprakla dolan mağarada ışık ve hava gibi yıpratıcı etkisi bulunan doğal etmenlerin ortamdan kesilmiş olmasından kaynaklanıyor.Bu yapıtlarının “Solutrean” uygarlığının ile “Magdalenian” uygarlığından kaldıkları sanılmaktadır bu tarih M.Ö. 30.000 ya da M.Ö. 20.000 arasındadır. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 408 izlenme

Zeytin Ağacı – El Olivo (The Olive Tree) 2016 Türkçe Altyazılı Filmi izle

, | IMDb: | 408 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Dram İmdb 7+ Komedi Filmleri Türkçe Altyazılı

İhtiyar Ramón’un oğlu, tutkuyla bağlı olduğu zeytin ağacını satıp bu parayla restoran açmıştır. Olayın üzerinden 12 yıl geçse de Ramón hemen her gün, bir zamanlar ağacın bulunduğu yeri ziyaret eder. Çok sevdiği torunu Alma, büyük babasının üzüntülü hallerine dayanamaz ve ağacı aramaya başlar. Alma, ağacın Alman bir enerji şirketi tarafından alındığını keşfedince yollara düşer. (Sinemalar rhapsodyyy) İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 515 izlenme

Annemin Babamı Öldürdüğü Gece 2016 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 515 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Komedi Filmleri Türkçe Altyazılı

Eski ihtişamlı, zafer dolu günlerine dönmeye çalışan eski bir oyuncu, her şeyi yapmaya hazırdır. Çılgın bir geceye katıldığında her şey mümkün olabilir. 2016 İspanyol yapımı olan komedi türündeki filmi sizlere Türkçe altyazılı olarak sunuyor, film hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. İyi seyirler, www.filmcehennemi.org

, , ,
IMDb: | 772 izlenme

Pan’ın Labirenti (El laberinto del fauno) 2016 Türkçe Altyazılı izle

, , , | IMDb: | 772 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

Dram Fantastik İmdb 7+ Savaş Türkçe Altyazılı

Ofelia, babasının yanında İspanya faşist iktidarının ve insanların sadistçe davranışlarının gözlemcisi olmuştur. Yalnız bir kız çocuğu olarak büyümek zorunda olan kız, gerçek hayatta bulamadığı mutlu hayatı hayallerinde yaşamaya başlayacaktır. Hayal günü sayesinde yaşamaya çalışan çocuğun bu dünyasını izlerken, savaşın çocuklar üzerinde yarattığı kötü etkiyi de gözlemlemiş olacağız. Guillermo del Toro’nun gösterildiği sene Cannes’da dakikalarca ayakta alkışlanan yakın dönem başyapıtı Türkçe altyazılı olarak sizlere sunuyor, film hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. İyi seyirler, FilmCehennemi.org