Film Kategorileri

Arşivler

, ,
IMDb: | 2.605 izlenme

Kızıl Serçe – Red Sparrow

, , | IMDb: | 2.605 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

Genel

Dominika Egorova (Jennifer Lawrence), Rus güvenlik servisinde eğitimli bir baştan çıkarıcı olan “Sparrow” olma isteği üzerine eğitilir. Dominika vücudunu bir silah olarak kullanmayı öğrenir, ancak kişiliksizleştirme eğitimi süreci boyunca benlik hissini korumak için mücadele eder. Haksız bir sistemde kendi gücünü bulması, programın en güçlü varlıklarından biri olarak yükselmesine sebep olur. İlk hedefi ajansın Rus istihbarat alanına en hassas nüfuzunu sağlayan CIA yetkilisi Nate Nash’dir (Joel Edgerton). İki genç görevli kariyerlerini, bağlılıklarını ve her iki ülkenin güvenliğini tehdit eden bir aldatma içine düşerler. Güzel bir balerinken amcasının bir takım oyunları ile Sparrow olan ve daha sonrasında zorlu süreçlerden geçen Dominika’nın aksiyon dolu hikayesi, Jennifer Lawrence’ın başrol oyunculuğu ile karşımızda.

,
IMDb: | 897 izlenme

Dementia 13 (Haloran Manor)

, | IMDb: | 897 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , ,

2017 Filmleri Korku Türkçe Altyazılı

1963 yılında çekilen Francis Ford Coppola’nın ilk korku filmi “Demans 13” ün yeniden uyarlaması. İntikamcı bir hayalet, gizemli bir katil ve herkesin bir gecede kabuslar içerisinde birbirine karıştığı bir aile. Aile içinde herkesin bir sırrı var ve hayatta kalabilmeleri için bu sırrın artık ortaya çıkması gerekiyor.

,
IMDb: | 943 izlenme

Beyond Skyline – Gökyüzünün Ötesinde

, | IMDb: | 943 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2017 Filmleri Aksiyon Korku Macera Türkçe Altyazılı

Dedektif Mark Corley (Frank Grillo) oğlunu yabancı bir uzay gemisinden kurtarmak için acımasız bir savaş içine giriyor. Ancak Güneydoğu Asya’daki gemiyi çökerttikten, oğlunu kurtardıktan sonra, gezegeni bir kez daha geri almanın anahtarını keşfetmek için bir grup ile ittifak kurmalıdır.

,
IMDb: | 1.012 izlenme

Brain Damage 1988 izle

, | IMDb: | 1.012 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2009 ve Öncesi Komedi Filmleri Korku Türkçe Altyazılı

Genç adam bir sabah uyandığında ufak iğrenç bir parazitin beynini ele geçirmeye çalıştığını fark eder. Aylmer adındaki bu parazit insan beyni ile beslenmektedir. Fakat her parazit gibi o da insan vücuduna ihtiyaç duymaktadır. Bu amaçla genç arkadaşımızın vücudunu kullanmak istemektedir. Parazit bu barınma karşılığında mutluluk dolu bir hayal alemi vaat ediyor. Beyninize bir sıvı enjekte ediyor ve güzel bir hayal alemine dalıyorsunuz. Ancak işin kötü tarafı bir süre sonra sıvının bağımlısı oluyorsunuz. Ve parazitin kurbanı haline geliyorsunuz.

,
IMDb: | 1.251 izlenme

The Imposter – Hayat Avcısı 2012 izle

, | IMDb: | 1.251 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2012 Filmleri Belgesel Biyografi İmdb 7+ Türkçe Dublaj

On üç yaşındaki Nicholas, geride hiç bir iz bırakmadan ortadan kayboluyor. Kaybolduktan üç buçuk yıl sonra ailesine şaşıracakları haber gelir. Yaşadığı yer olan Teksas’dan binlerce kilometre uzakta, İspanya’da ortaya çıkıyor bu ufak çocuk için, kaçırılıp işkence gördüğü işkenceleri yapılmaktadır. Ailesi ise bütün bu söylentilere rağmen oğullarının geri dönmesinden son derece mutluluk duymaktadır. Fakat Nicholas Amerika’ya ailesinin yanına döndüğünde işler daha da tuhaflaşmaya başlar. Ailesi onun dönmesinden duyduğu mutluluktan dolayı bazı şeyleri görmezden gelir gibi davranmaktadır. Sarışın, mavi gözlü olan oğulları geri döndüğünde esmer, kahverengi gözlü ve farklı davranışlar gösteren bir karakterdedir. Fakat ailesinden kimse bu durumu ayırt etmiyormuş gibi davranmaktadır.

,
IMDb: | 457 izlenme

Dead Awake – Karabasan 2016 HD izle

, | IMDb: | 457 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2016 Filmleri Gerilim Filmleri Korku Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Kate Bowman (Jocelin Donahue), bir süredir uykusunda ölen ve görünür hiçbir sebep bulunamayan insanların ölümlerini araştırmakta olan bir sosyal hizmetler görevlisidir. Yalnız bu kişilerin hepsinin ortak olarak söylediği bir şey vardır: hepsi ölümlerinden kısa süre önce uyku felci geçirmiş, kabuslarında kendilerini hiç kıpırdayamadan korkunç bir yaratığın elinde can verirken gördüklerini anlatmışlardır. Olayı daha derinlemesine incelemeye karar veren Kate, bu doğa üstü güçle yüz yüze gelecek, kendisinin ve ailesinin yaşamını kurtarmaya çalışacaktır.

,
IMDb: | 645 izlenme

Yalanın İcadı – The Invention of Lying 2009 izle

, | IMDb: | 645 izlenme

Yönetmen: ,

Oyuncular: , , , ,

2009 ve Öncesi Fantastik Komedi Filmleri Romantik Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Yalan söylenilmeyen bir dünyada yaşayan Mark’ın işten kovulması ve ev kirasını ödeyememesiyle olayların fitili alevlenir. Kişisel çıkarı için yalan söyleme fırsatı yakalayan Mark, elde ettiği bu şansı sonuna kadar kullanacaktır. Film yalan kavramının bulunmadığı alternatif bir dünyada kişisel çıkarı için yalan söyleme fırsatı yakalayan bir kişinin komik hayatını içeriyor. Yalanın İcadı, yönetmenliğini Ricky Gervais ve Matthew Robinson ikilisinin yaptığı 2009 yılı ABD yapımı, fantastik romantik komedi filmidir.

,
IMDb: | 521 izlenme

İtalyan İşi – The Italian Job 2003 izle

, | IMDb: | 521 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2009 ve Öncesi Aksiyon Gerilim Filmleri İmdb 7+ Suç Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

İlk film 1969 yılında Michael Caine’in başrolde yer aldığı Peter Collinson yönetmenliğindeki filmden sonra bu defa oyuncu kadrosu son dönem yıldızlarını barındırıyor. Mark Wahlberg, Charlize Theron ve Edward Norton’un yanı sıra Jason Statham’da bu kadroda. Charlie Croker (Mark Wahlberg) lideri olduğu çete ile yeni bir soygunu organize etmektedir. Planları Los Angeles’in en büyük trafik sıkışıklığını yaratıp, altın soygunu için kendilerine vakit yaratmak ve trafik sıkışıklığı sona ermeden kaçmaktır. Kendi macera ve aksiyonlarını bu soygun ile yaratacak olan kahramanlarımız Birleşmiş Milletler’de iş başına koyulur.

,
IMDb: | 714 izlenme

Şanslı Logan – Logan Lucky 2017 izle

, | IMDb: | 714 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , ,

2017 Filmleri Dram İmdb 7+ Komedi Filmleri Suç Türkçe Altyazılı

Jimmy Logan, erkek kardeşi Clyde kardeşler, kuaför kız kardeşi Mellie ile aile lanetlerini tersine çevirebilmek için bir soygun planlarlar. Planları Charlotte Motor Speedway’deki efsanevi Coca-Cola 600 yarışında ayrıntılı bir soygunu gerçekleştirmektir. Çalacakları paranın sistemine girmesine yardımcı olmak için, yıkım uzmanı Joe Bang’i işe alırlar. Logan ailesi soygun planları üzerinde ilerlerken, acımasız bir FBI ajanının davayı soruşturmaya başlamasıyla son bir engelle karşılaşırlar. “Ocean’s” filmlerinin yönetmeni Steven Soderbergh’in çektiği yapım o filmlerin bir Güney varyasyonu olarak dikkat çekiyor.

,
IMDb: | 532 izlenme

Plaj Fareleri – Beach Rats 2017 izle

, | IMDb: | 532 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , , ,

2017 Filmleri Dram Türkçe Altyazılı

Amaçsız ve ayarsız bir genç olan Frankie, Brooklyn’in eteklerinde yaşamaktadır. Ailesinin ve etrafındaki parıltılı hayatların baskısı altında boğulurken bir yandan da suçlu arkadaş grubunun arasında zehirlenmektedir. Günlerini uyuşturucu deneyerek ve yaşlı erkeklerle buluşmak için İnternet üzerinden bağlantıya geçip onlarla buluşma ayarlarken aynı anda genç bir kadınla temkinli bir ilişki içine girer. Frankie rakip arzularını uzlaştırmak için uğraşırken, kararları onu onarılamaz sonuçlara götürür.

, ,
IMDb: | 1.022 izlenme

Harry Potter ve Felsefe Taşı izle

, , | IMDb: | 1.022 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , , , ,

2009 ve Öncesi Aile Fantastik İmdb 7+ Macera Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj

Serinin ilk filmi, J.K. Rowling’ın en çok satan romanından sinemaya aktarılıyor. Kahramanımız Harry Potter, ailesini pek çok noktası gizemli kalmış bir trafik kazasında kaybettikten sonra yetim kalmıştır. Teyzesi ve amcasının yanında yaşamaktan başka çaresi olmayan Harry 11. yaşına girmiştir. Burada, büyücü ya da cadı olmayan insanların arasından kısa süre içinde yılanlarla konuşabildiğini, sinirlendiğinde eşyaları hareket ettirebildiğini fark edecektir. Yeteneklerini bir bir ortaya çıkaran kahramanımız, Hogwarts Büyücülük ve Cadılık Okulu’na kabul edilir. Harry, Muggle’ların sıradan yaşantılarından sıyrılıp büyü ve fantezi alanında uzmanlaşan bu yatılı okula giderek sihirbazlık yeteneklerini daha geliştirmeye çalışan bir büyücü adayı olmuştur. Artık tek amacı, ailesinin bu şüpheli kazasını araştırmak ve muhattaplarını cezalandırmaktır.


Devam Filmleri
2001 – Harry Potter ve Felsefe Taşı 7.5
2002 – Harry Potter ve Sırlar Odası 7.4
2004 – Harry Potter ve Azkaban Tutsağı 7.8
2005 – Harry Potter ve Ateş Kadehi 7.7
2007 – Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı 7.5
2009 – Harry Potter ve Melez Prens 7.5
2010 – Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 7.7
2011 – Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 8.1


, ,
IMDb: | 570 izlenme

Ben Hall Efsanesi – The Legend of Ben Hall

, , | IMDb: | 570 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Aksiyon Biyografi Dram Türkçe Altyazılı

Ben Hall Avutralya’da yaşamış ve ülke tarihinin en acımasız kanun kaçakçılarından ilkidir. Ben Hall ve çetesinin hikayesinin yer aldığı bu Western filminde; Hall, eski arkadaşı John Gilbert’ın yeniden ortaya çıkmasıyla, uzak kaldığı haydutluğa geri döner. Çetesini kurar ve Avustralya’ya geri döner. Eski karısı ve ondan çaldıkları oğlunun intikamını almak istemektedir. Ancak karısını tekrar bulması onun başına başka sorunlar da çıkaracaktır.

,
IMDb: | 552 izlenme

Barry Seal: Kaçakçı – American Seal 2017 izle

, | IMDb: | 552 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Aksiyon Biyografi İmdb 7+ Komedi Filmleri Türkçe Altyazılı

American Made Kaçakçı filmi Barry Seal’ın hayat hikayesini anlatmaktadır. 1978 yılında Seal, TWA adına pilot olarak çalışan ve ailesi ile mutlu sakin bir yaşama sahip iken, CIA’den Güney Amerika’da çalışması için gelen teklifi geri çeviremez. Güney Amerika’daki çalışmaları sonucunda Pablo Escobar başta olmak üzere çeşitli kaçakçıların dikkatini çeker. İşler büyüdükçe dönen paralar da büyür ve Barry kendini CIA’in yanında Pablo Escobar gibi uyuşturucu tacirleri için de çalışırken bulur. Barry bir uyuşturucu kaçakçısı, silah kaçakçı ve para aklama birimi haline gelir. Tom Cruise’un başrolde yer aldığı filmi sizlerle paylaşıyor ve iyi seyirler diliyoruz.

,
IMDb: | 524 izlenme

Zombi Hayvanlar – Zoombies 2016 izle

, | IMDb: | 524 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Aksiyon Korku Türkçe Dublaj

Nesli tehlike altında olan hayvanların koruma altına alındığı ve yakında halka açılacak olan büyük bir hayvanat bahçesinde, maymunlardan yayılan bir tuhaf bir virüs hayvanat bahçesindeki bütün hayvanları tehdit etmeye başlar. Hayvanlar ölü doğa canavarına dönüşür. Hayvanat bahçesinde ilk günlerini geçiren stajyerler ve yeni güvenlik görevlisini korku ve gerilim dolu anlar beklemektedir. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

, , , ,
IMDb: | 928 izlenme

The Adventurers 2017 HD 720p izle

, , , , | IMDb: | 928 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Aksiyon Macera Suç Türkçe Altyazılı

Fransız oyuncu Jean Reno’nun hırsızları yakalamakla görevli bir polis olarak karşımıza çıktığı aksiyon türündeki film, Fransa, Çin, HongKong ortaklığı ile çekilmiş. Dünyanın en yetenekli hırsızları, hapisten çıktıktan sonra hayatlarının soygununu gerçekleştirmek için güçlerini birleştirecektir. Xiao (Tony Yang), Cheung (Andy Lau) ve Ye (Shu Qi) ‘den oluşan ekip kendilerini Avrupa’da efsanevî Fransız dedektif tarafından kovalanırken bulacaktır. İyi izlemeler. Ultrafilmizle.Co

,
IMDb: | 777 izlenme

M.F.A. (2017) | 720p Hd Full izle

, | IMDb: | 777 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2017 Filmleri Gerilim Filmleri Türkçe Altyazılı

Gerilim Sanat okulunda okuyan bir öğrenci yanlışlıkla ona tecavüz eden kişiyi öldürmesi sonucu kendine yeni bir hobi edinir. Bir yandan yaşadıkları üzerinden bir sergi oluştururken bir yandan da üniversite kızlarına tecavüz eden sapıkları avlamaya başlayacaktır. Psikopat bir senaryoya sahip film gerilim türünde ve on sekiz yaş üstü.
Derecelendirme: 5,8/10 – ‎547 oy
İyi izlemeler. Ultrafilmizle.Co

,
IMDb: | 692 izlenme

Müttefik – Allied 2016 Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 692 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Aksiyon Dram İmdb 7+ Romantik Türkçe Altyazılı

İkinci Dünya Savaşı sırasında kendi ülkeleri hesabına tetikçilik yapan Amerikalı Max Vatan (Brad Pitt) ile Fransız Marianne Beausejour’un (Marion Cotillard) 1942’deki bir görevleri sırasında yolları kesişir. İkisi de Casablanca’daki Nazi Alman elçiyi öldürmek üzere görevlendirilmiştir. Ancak bu görev sırasında birbirlerine aşık olurlar ve sonrasında evlenirler. Ancak evlenmiş olmalarına rağmen birbirlerinden sakladıkları birçok sır vardır ve bu aralarındaki sevgiyle birlikte hissedilir bir gerilimin de ortaya çıkmasına neden olacaktır. İyi seyirler, FilmCehennemi.org

,
IMDb: | 442 izlenme

31 (2016) Türkçe Altyazılı izle

, | IMDb: | 442 izlenme

Yönetmen:

Oyuncular: , ,

2016 Filmleri Gerilim Filmleri Korku Türkçe Altyazılı

Cadılar Bayramı öncesi büyük bir karnavaldan kaçırılan beş işçinin başından geçen olaylardan esinlenilen filmde, tutsak alınan işçiler yalvardıkları bu insanların vicdanına kalmışlardır. Ne yapacaklarını bilemedikleri bu vaziyetten çıkmak için buldukları ve ?31? ismini verdikleri kaçış tasarıları 12 saat süren bir manyağın türlü davranışları karşısında işleri hiç de kolay olmayacaktır. İyi seyirler, FilmCehennemi.org